Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 52 609
  • 763
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 143
Mish. Le единственият двуфазен малка опаковка за който се сещам е този на Сефора. Беше 6 лева. Лятото си го купих, мисля че беше 60 мл, но да не те излъжа. Свърши ми отдавна.

# 586
  • Мнения: 1 182
По 20-30 мл нямам спомени да съм виждала, преди имах този двуфазен на Балеа, но е 100 мл (пак е в допустимото количество за ръчен багаж), Нивеа също имат по 100 мл.
Скрит текст:

# 587
  • Мнения: 679
Благодаря, нямам Сефора около мен, но ще погледна в ДМ тези 100 мл. Simple Smile

# 588
  • Мнения: 697
В ДМ продават малки празни шишенца за път , идеални са за пресипване на нужните неща.

# 589
  • Мнения: 1 807
Дали в Лили или ДМ има малки разфасовки на двуфазен лосион за почистване /примерно на Лореал, Гарние, Нивеа/. Около касите?
Трябва ми за пътуване и искам ако има от онези мъничките по 20-30 мл.
Виждала съм май само душ- гелчета, измиващ гел и шампоани.
Аз съм купувала и от двете места, но са по 100мл.

# 590
  • Мнения: 1 375
В ДМ има мицеларни води на Лореал, Гарние, Биотен и Микса по 100 мл. 20-30 мл. не съм виждала. Аз имам тази. Супер удобна ми е за коригиране на грим и премахване на очен грим, не люти изобщо:


Също така съм засичала травъл сайз лосиони за тяло на Балеа, но не помня точното количество. Много сладурски опаковки имат.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Момичета, търся такъв цвят червило. Прилича малко и по цвят на това, което Фрау беше показала преди няколко страници. Но и това римелското не го намирам във Варна.

Сетих се и за едно друго червило подобен цвят. Стана ми любимо. На Алверде е.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 4 802
В ДМ продават малки празни шишенца за път , идеални са за пресипване на нужните неща.
В Лили има комплекти за пътуване - несесери с две-три шишенца плюс малки кутийки.

# 593
  • Мнения: 1 376
Аз имам малка мицеларна вода на Нивеа, от ДМ я купувах.

# 594
  • Мнения: 1 250
Попадна ли ви новият каталог на Лили? Има ли нещо интересно? Grinning Едва ли ще го качат утре.

# 595
  • Мнения: 10
Здравейте! Нова съм в темата. Някой ползвал ли е ББ крема Pretty by flormar? С каква покривност е?

# 596
  • Мнения: 1 724
Попадна ли ви новият каталог на Лили? Има ли нещо интересно? Grinning Едва ли ще го качат утре.

Има го вече в broshura.bg Simple Smile

# 597
  • Мнения: 4 143
Момичета от кой топ лак сте доволни?
Искам да ми запазва основния лак и да втвърдява нокътя.
Не знам дали го обясних добре, но преди години имах такъв лак, който като го сложа върху основния така го запечатваше, че нямаше мърдане поне седмица и ноктите изглеждаха чудесно.
Търся пак нещо такова.

# 598
  • Мнения: 135
Аз съм много доволна от бързосъхнещия на Голдън Роуз - запечатва и втвърдява, но не толкова, че като се поогъне лакът да се напуква. Последното ми се случи с другия техен топ лак (Gel Look), тъй че гледай да пише Quick Dry

# 599
  • Мнения: 20 238
Ако толкова държиш на втвърдяване, вземи си втвърдител но те се ползват като база.

Общи условия

Активация на акаунт