Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 51 023
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Поръчвам ги, благодаря за отзива!

# 61
  • Мнения: 4 611
Аз използвам на Maybelline, но имам усещане, че много ми запушва порите.. иска ми се да пробвам някой медицински който да е добре покривен, че вечно се боря с някоя пъпка излезнала в неподходящ момент.. предложения? Гледам La Roche.. Vichy. Чудех се и за ББ крем.. нали са по щадящи.. но не съм използвала до сега. Гледах, че доста хвалехте този на  Missha 🤔🤔
На юсерин има едно стик коректорче, което е много икономично и го ползвам цяла година. Уви, не е достатъчно светло за моята кожа и го забелязах едва наскоро Laughing Ако не си със супер бяла кожа ще ти е добре, иначе жълтее.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Хм, ако имам Rimmel Lasting Radiance, нужен ли ми е Max Factor Radiant Lift?
Първият много го харесвам, вторият не познавам, само мазнах от тестера днес. Покриват ли се като характеристики? Стори ми се, че Римелският е по-лек и по-озаряващ, но върху лицето същото ли е впечатлението?

# 63
  • Мнения: 5 618
Хм, ако имам Rimmel Lasting Radiance, нужен ли ми е Max Factor Radiant Lift?
Първият много го харесвам, вторият не познавам, само мазнах от тестера днес. Покриват ли се като характеристики? Стори ми се, че Римелският е по-лек и по-озаряващ, но върху лицето същото ли е впечатлението?
Имам и двата - на МФ е по-покривен и иска повече разнасяне за естествен ефект. Предпочитам го за зимата. Римелският ми е по-лек като усещане, стои по-естествено, но изисква напластяване, ако искаш да покриеш нещо с него. Иначе и двата при мен не се свличат, държат се добре, но римелският ми оксидира леко и през зимата се дразня, защото лесно ставам с видима разлика между лицето и шията, лятото като съм с лек загар, по-малко личи.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря, да го купя значи...

# 65
  • Мнения: 5 096
Малко в последния момент ( за новогодишния грим) , но търся ето такъв цвят червило от дрогерийния клас но да не е прекалено кремообразно, може и матово. Тези, които имам са уж червени, а когато ги разтъркам се вижда лилавия подтон.

# 66
  • София
  • Мнения: 10 583
Такова си купих от Лили на pretty by flormar, но.10 cardinal

# 67
  • Мнения: 5 096
Такова си купих от Лили на pretty by flormar, но.10 cardinal

Подтона му какъв е, розовеещ ли е или си е истинско червено.

# 68
  • русе
  • Мнения: 643
А как се разбира какъв е подтона на един ФД?

# 69
  • Мнения: 1 678
Моето предложение е Maybelline color sensational 965 - Siren in scarlet. Може би е по-ярко от търсеното, но определено е страхотен червен цвят. 😊

# 70
  • Мнения: 5 096
Преслава, точно от такъв нюанс бягам с розовеещ подтон, по-скоро цвета coral е по-близък до търсения.

# 71
  • Мнения: 2 182
Ако имаш път към Лили/ДМ, погледни тези на Римел
Скрит текст:
Тук са хвалени тези червила. Цветовете са красиви и мисля, че 520 се доближава до това, което търсиш.
Ако искаш пък по-коралово червено - 610.

На последното му се чудех 30минути в магазина и грабнах някакво друго на Golden rose, та още ме е яд.
Aма от устни и подтон на кожа до устни и подтон на кожа - разлика бол.
На мен всички червила ми седят една идея по-тъмно.

Последна редакция: пн, 30 дек 2019, 01:55 от Меmento

# 72
  • София
  • Мнения: 10 583
Такова си купих от Лили на pretty by flormar, но.10 cardinal

Подтона му какъв е, розовеещ ли е или си е истинско червено.
Не мога да ти кажа. Като си го сложа ми е истинско червено, но слагам червила от 2 месеца изобщо и не съм много наясно.
Освен това, наскоро открих, че съм лек далтонист и не смея да взимам отношение за тонове и подтонове.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Виж от тези на Мейбълин 900, редовната им цена е около 6 лв.


https://irecommend.ru/content/pomada-za-200-rub-idealnaya-svotchi-900-rebel-rouge-925-pink-lychi-935-cinnamon-spice-920-ca


Или това

# 74
  • Мнения: 81
Това на снимката ми се вижда да е с оранжев подтон, аз ползвам такова на Флормар Silk matte 14 номер и молив на Еssencce 05. Първо минавам устните с гъбата, с която нанасям ФД, така е по-трайно, после на места съвсем леко мацвам Aura 769, самостоятелно ми идва твърде червено, после слагам червилото Флормар и накрая молива.Много харесвам червено червило, но не всички нюанси ми подхождат, с тази комбинация смятам съм открила най-подходящия за мен цвят.

Общи условия

Активация на акаунт