Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 52 645
  • 763
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
И аз имам глос от тази серия без чушката в най-светлия цвят и ми харесва. Приятно ментово усещане, цветът в шишенцето изглежда розов, но на устните е прозрачен и усещам устните си по пухкави. Няколко пъти из инстаграм ми се мяркаха снимка на устни „преди” и „след” този гланц с чушката и бяха уау.😨 Има го и в dodis, но малко ме е страх да го поръчам, заради това чили.😀

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
calabaza , аз много харесвам този ФДТ на Макс Фактор, със смесена кожа съм, покривен е, издържа цял ден, изхабих една опаковка и сега имам втора не отворена.
На Лангхаар медхен имам маслото за коса, мирише страхотно и си върши работата, ползвам ги сигурно година и няма свършване .

# 632
  • Deutschland
  • Мнения: 5 588
Фрау как е бустъра има ли ефект от него или е слаба работа.

Има лек ефект на силиконови джуки, ама пари яко. Устните ми треперят 😄 Снимката е малко тъпа, но бива

# 633
  • София
  • Мнения: 6 502
Може ли да сравните ексфолиантите с киви на Балеа и Лореал. Много харесвам Лорела.

# 634
  • Стара Загора
  • Мнения: 547
Цитат на: calabaza link=topic=1164535.msg40111956#msg40111956 date=158058107
И на касата взех един фдт на Мах Factor, който от 27 беше намален на 13 лв. Утре ще го пробвам, ето този е [url
https://theblackorchid9713.blogspot.com/2018/02/max-factor-healt … rmony-hot-or.html[/url]
Някой има ли го да сподели как е?


 Някой го беше похвалил във форума и си го взех...и съм супееер доволна. С нормална към суха кожа съм през зимата и ми е супер. Не ми изсушава, не ми се набива по бръчките Simple Smile Средна покривност, което е ок за мен, сатенен финиш. Учудва ме че малко е писано за него.

# 635
  • Мнения: X
Не съм ползвала този на Loreal, но от този на Balea съм доволна. Гелообразен е, при първият досег с кожата има леко затоплящо действие, захарта е фино смляна, ексфолира нежно и кожата след него е тооолкова мека. Не вярвах, че ще е подходящ и за устните понеже сега са доста сухи и напукани, а и попринцип харесвам само тези на Lush, но и за тях е доста приятен. Има лек свеж аромат и мислех, че ще раздрани кожата, но не. Харесва ми много и се радвам, че не е лимитирана серия.

# 636
  • Мнения: X
Много благодаря на elichka4 и Мъфита за споделеното за фдт-на! Още утре ще го проверя как е.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 4 832
Имате ли някакви впечатления от продуктите на Langhaarmädchen? Много пъти ги заглеждам, ароматите им са доста приятни и ми изглеждат доста надеждни, но все нещо не ми достига, за да си ги взема. С приложението на DM сега са с 20% и интереса ми още повече се засили😀 Най-вече ме интересуват шампоана и балсама за обем.
Аз пробвах веднъж blond angel хареса ми много Simple Smile
С предишно намаление от приложението си бях взела балсам с кокос за суха коса и олио от същата серия. Доволна съм и от двете, сега мисля и шампоан да пробвам.

# 638
  • Мнения: 1 384
Предложете някой гланц за придаване на обем на устните? Може да е без цвят или леко розовеещ? 😊

# 639
  • Мнения: 5 165
Вчера коментирахме на катрис с лютата чушка, интересното е, че не намиран никъде ревюта и инфо. Някой беше казал, че в инстаграм има снимки преди след, нищо не открих, нито в нета нито в ютуб

# 640
  • Мнения: X
Това е една от снимките, който бях мернала, но не обърнах внимание, че устните са тотално различни, но все пак:

А за гланц за придаване на обем съм написала малко по нагоре пак за гланц на Catrice, ето този:

# 641
  • Мнения: 656
Това е една от снимките, който бях мернала, но не обърнах внимание, че устните са тотално различни, но все пак:

А за гланц за придаване на обем съм написала малко по нагоре пак за гланц на Catrice, ето този:

А този с чили наличен ли е в България, че май не съм го мяркала на щанда?

# 642
  • Мнения: X
В сайта на dodis го има.

# 643
  • Мнения: X
Имам този гланц и той, твърдят, е със същите свойства
https://www.dodis.bg/essence-glantz-za-ustni-za-obem-plumping-nu … hni-tzvetove.html
Усещам устните си пухкави като го ползвам. На същия принцип са всичките - с ментолово масло, струва ми се и леко щипе като се намажеш.
Но аз съм забелязала, че вечер като се намажа с балсам за устни, ползвам един от Лили със синьо кръстче, който е като обикновен вазелин и е в кутийка, забравих марката, сутрин устните ми са с двоен обем, който се задържа почти целия ден.
Ползвам и една корейска маска за устни, но тя не е за тази тема, обаче ефектът не е много по-различен от този на вазелинчето, само дето е розова и мирише на ягоди.

# 644
  • Мнения: 1 376
Essence имат един прозрачен гланц за обем, майка ми го ползва.

П.С. на рекламните снимки си личат филърите...

Общи условия

Активация на акаунт