"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 47

  • 32 372
  • 840
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 605
Само да подчертая че кравни тест го прави на 3 дни закъснение

Кръвния тест отчита около 10 дни след овулация, уринарния след 14тия. Т.е. кръвния е по- достоверен от уринарния при всички положения. Нивата на ЧХГ в кръвта са по- големи от тези в урината. Кога ти беше овулацията?

# 751
  • Мнения: 293
Няма значение пак щеше да отчете било то кръвен тест или тест за "домашна употреба"
Само да подчертая че кравни тест го прави на 3 дни закъснение

# 752
  • Мнения: 15
Нем дави кажа със сиг. Но имам програма в тела си за следене на овулация и ми изписва че е била от 27 до 01 има ли съмнения да е била по късно

# 753
  • Мнения: X
Не си бременна. При 2 седмици закъснение тестът отдавна щеше да покаже 2 черти. На някои хора ден-два след закъснение им показва, какво остава за 2 седмици. Друга е причината за закъснението.

# 754
  • Мнения: 14
Здравейте, Тестовете на Believe pro са от вчера , а на престо от днес. Правих и Шуър чек ,но се наложи да изляза и след пол час видях втора черта ( но не го смятам ,тъй като не зная кога се е появила. Три дни преди МЦ съм. Възможно ли е да са изпарителна черти на трите теста ? Благодаря предварително и вече ще се побъркам бременна ли съм не съм ли,дните минават като седмица 😁😁😁

# 755
  • Мнения: 605
Нем дави кажа със сиг. Но имам програма в тела си за следене на овулация и ми изписва че е била от 27 до 01 има ли съмнения да е била по късно

Няма как ние да ти кажем кога е била, но на тези дни вече и уринален тест щеше да отчете силно видима черта. Не си бременна.


Sopranos25, аз мисля, че няма как всички да са с изпарителни. Според мен си бременна.

# 756
  • Мнения: 14
Извинявайте ,че ви се намесих в темата ,но не ми се започваше нова с еднообразни въпроси. Много ще се радвам да сте права ,а относно изпарителните черти Януари правих сигурно 6 теста  Престо и всички показваха само една черта ( останалото поле бяло като сняг,не бях бременна ) и в този ред на мисли се чудя дали имат тези така наречени изпарителни,но няма как да разберем това. Все пак ,много ви благодаря за помощта, която оказвате на жените задавани въпроси.

# 757
  • Мнения: 605
Извинявайте ,че ви се намесих в темата ,но не ми се започваше нова с еднообразни въпроси. Много ще се радвам да сте права ,а относно изпарителните черти Януари правих сигурно 6 теста  Престо и всички показваха само една черта ( останалото поле бяло като сняг,не бях бременна ) и в този ред на мисли се чудя дали имат тези така наречени изпарителни,но няма как да разберем това. Все пак ,много ви благодаря за помощта, която оказвате на жените задавани въпроси.


Нямам опит с тези тестове и не мога да кажа със сигурност. Изчакай закъснение и направи един шуър чек, за да си сигурна Simple Smile Успех!

# 758
  • Мнения: 12

Теста е положителен няма шанс да ми дойде нали..?

# 759
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Теста е положителен няма шанс да ми дойде нали..?
Положителен е, дано не ти дойде. Ако прокървиш тичаш на спешен.

# 760
  • Мнения: 14
Ssooss Не вярвам да ти дойде. Чудя си имаш ли някакви симптоми или така да кажа неразположения ,за да сравня дали си въобразявам някакви неща ? Хаха преди четях подобни теми и се чудех защо се вманиачават така жените и сега разбирам чувството 😁 А кога  е очаквана дата за МЦ?

# 761
  • Мнения: 12
Ssooss Не вярвам да ти дойде. Чудя си имаш ли някакви симптоми или така да кажа неразположения ,за да сравня дали си въобразявам някакви неща ? Хаха преди четях подобни теми и се чудех защо се вманиачават така жените и сега разбирам чувството 😁 А кога  е очаквана дата за МЦ?
Имам симптоми, макар и да е рано. Вчера имах ужасно напрежение ниско в корема като че да ми дойде, главоболие сънливост и много чувствителни и болезнени гърди.  И 2-3дни  имам до МЦ

# 762
  • Мнения: 14
И при мен е така , вместо болезнени гърди обаче ме сърбят (лека болка в едната)
 Интересното е ,че аз обожавам сладко , а сега ми се яде всичко в което има сол. И все пак ще си изчакаме два,три дни и ще разберем.Пожелавам ти да се получи,важно е сега да си в мир със себе си и да почиваш.

# 763
  • Мнения: 30
А ти на кое му викаш закъснение, на кое менструация и на кое цикъл, че да се разберем какво искам да ти кажа а ти какво ме разбираш (с най-добри чувства те питам)?
Не съм си правила тест преди закъснение а преди менструацията
ОФ мале савсем се обърках благодаря ти извинявам се много исках да кажа 3 дене преди менструация правих тест беше отрицателен днес ми е първото закъснение утре 2 но ме страх да не се разачоровам

# 764
  • Мнения: 15
Няма значение пак щеше да отчете било то кръвен тест или тест за "домашна употреба"
Само да подчертая че кравни тест го прави на 3 дни закъснение
Точно това искам да подчертая миличка че на теста ми показа 2 черта а на кръвния излезе отрицателен това ме обарква до сега съм си правила мн тестове но 2 чертички несъм видяла откакто забременях за пръв път?

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 13:15 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт