🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 2)

  • 69 281
  • 1 438
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 4 706
Леле колко невъзпитано! Могат да оставят да им сипят в чиниите, а да не ядът от всичко, или да си махне царевицата.... тя ги пита може ли да ти сипя и те о не не . не не

# 1 081
  • Мнения: X
Отвратителни хорица... Не бих могла да ям с такива на една маса. Даже бих им посочила вратата.

# 1 082
  • Мнения: 6 669
Жана има проблем с царевицата, ама с бЕлото -не!😉

# 1 083
  • Мнения: 3 743
Гостите може ли да са толкова невъзпитани? 😡🤮

# 1 084
  • Мнения: 5 300
Ау, гласът на Деси минава на ултразвук, побъркващо е.

# 1 085
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Отвратителни "гости" Triumph

# 1 086
  • Мнения: 4 706
Не знам какво да кажа.... мен са ме учили, че претенции мога да имам основно към себе си и вкъщи, а на гости се яде каквото ти сложат. Ако имаш алергия или непоносимост си го избутваш или изрично казваш предварително, че не ядеш риба или си вегетарианец. Гадно е така.. не не царевица ужас. Аз съм яла и неща, за които съм се чудила боже как ще го изям без да направя физиономия и се е оказвало, че даже ми харесва! А и винаги може да опиташ нещо ново, или нов начин на приготвяне. Макар че това няма значение... реално.
Дори кренвирши печени в тостер да ми сервират, ако са ме канили на гости пак е мило ... някой да те посрещне в дома си!

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 20:55 от Morella Allan Poe

# 1 087
  • Мнения: 420
Такива гости заслужават да бъдат изпъдени от масата.
Просто отвратително държание.

А Свинки, т.е. Фънки добре се натъпка със салата, но не я харесал. Свински му работи.

# 1 088
  • Мнения: 15 327
Много зле върви тази вечеря, ужасни, ужасни, ужасни гости. Казах ли, че са ужасни - Ужасни хораааа! Бих ги наритала към вратата с кеф. Егати неприятниците.

# 1 089
  • Мнения: 9 075
Ситуацията е следната:всички без изключение са наясно,че Деси е над тяхното ниво.Не могат да ѝ го простят!Предните дни нямаше какво да направят срещу нея,сега им се падна случая да я критикуват и плюят на воля и в точките ще я отрежат ,залагам си главата!Много плитки номера и бездушие.

# 1 090
  • Мнения: 3 743
Само не ми казвайте, че Жана запали цигара без разрешението на Деси? Пода бих измела с тоя китеник къде го има върху главата, ако си позволи да направи такова нещо в моя дом! 🤬Зверска агресия ме избива от тая жена, а принципно съм хрисим човек, обещавам. 😁

# 1 091
  • София
  • Мнения: 12 423
Ще я порежат тези идиоти.

# 1 092
  • София
  • Мнения: 8 933
Отвратителни са гостите. Не знам Деси как ги е изтърпяла. А Жана заслужава тази цигара в чинията да й я натикат-злобна комплексарка.

# 1 093
  • Мнения: 15 327
Еми_55, и аз съм тъй добричка, но ще дойда да ти помагам да "метем". Wink

# 1 094
  • Мнения: 123


Не знам коя е тази Айа, аз съм с никнейм Ая=Ауа.
Надявам се да си спазиш обещанието, повече да ни си губиш времето с мен.

Подозирах, че не знаеш, но вероятно защото ни делят два вагона книги, .....по цитат на Тодор Колев.
Обещавам  от сърце!
Явно и мен и всички останали тук ги делят два вагона книги от теб, защото потребител с име Айа в темата няма.

Общи условия

Активация на акаунт