🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 2)

  • 69 233
  • 1 438
  •   1
Отговори
# 1 410
# 1 411
  • Мнения: 3 589
Здравейте,
някой дали разпозна, кой е магазина, от който Фънки купи тези трушиики.
Благодаря

Не съм гледала епизода. Обикновено пазарува от зеленчуковия магазин до дома си, на Нишава 48.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 23:50 от Doro

# 1 412
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Много ме ме изкефи как Деси постави на място Джийсъна, пардон, Люската. 😂😂 Така го е***ше, че направо ми напълни душата. Право в десятката. Смях се с глас. Иначе Коцето ми хареса. Джийзън. 😂 Тая вещица Жана тръгнала да призовава да бъдем по-добри, представяте ли си. 😳😬😆
Таз Пепе не съм я чувала и аз, а Тошко пияницата ми е адски противен.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 17:05 от Pupitka

# 1 413
  • Мнения: 11 566
За Пепе тук съм чела в темата за влогърите- "интересна" персона. Тодор предишния път с Цонева- та ли се бяха надрусали и имаха после " продължение" на вечерта?

# 1 414
  • Мнения: 2 015
За Пепе тук съм чела в темата за влогърите- "интересна" персона. Тодор предишния път с Цонева- та ли се бяха надрусали и имаха после " продължение" на вечерта?
Не е ли била Йоко? Впрочем защо никъде не могат да бъдат намерени тези стари епизоди? Аз само съм чела за тях тук от темите, но на търсене не откривам нищо.

# 1 415
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За първи път чувам за тази влогърка, но мисля, че нищо не съм загубила.

За Пепе тук съм чела в темата за влогърите- "интересна" персона. Тодор предишния път с Цонева- та ли се бяха надрусали и имаха после " продължение" на вечерта?
Не е ли била Йоко? Впрочем защо никъде не могат да бъдат намерени тези стари епизоди? Аз само съм чела за тях тук от темите, но на търсене не откривам нищо.

Няма ги.

# 1 416
  • Мнения: 11 566
Може и Йоко да е била, да.
Не знам къде ги има целите епизоди.
Може би Мари Мар ако се включи ще каже, ако знае.
Иначе във вбокс има откъслечни/ минутни моменти от различни епизоди.

# 1 417
  • Мнения: 2 015
За първи път чувам за тази влогърка, но мисля, че нищо не съм загубила.

Какво да загуби човек - ах, живея в чужбина, оп ...не била в чужбина, ах, слушайте съвети за успешен брак, оп- решихме да се разделим с датчанина..?! Обаче има хора с време за губене, които винаги трябва да следват нечий модел.

Може и Йоко да е била, да.
Не знам къде ги има целите епизоди.
Може би Мари Мар ако се включи ще каже, ако знае.
Иначе във вбокс има откъслечни/ минутни моменти от различни епизоди.

Няма ги бе. Аз що сайтове разръшках, търсих, сякаш тенденциозно всичко е затрито. Който видял, видял- кака се ожени.

# 1 418
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
За първи път чувам за тази влогърка, но мисля, че нищо не съм загубила.

Какво да загуби човек - ах, живея в чужбина, оп ...не била в чужбина, ах, слушайте съвети за успешен брак, оп- решихме да се разделим с датчанина..?! Обаче има хора с време за губене, които винаги трябва да следват нечий модел.

И ти си права. "На вкус и цвет товарищей нет". Щом имат последователи Джулиана Гани и Александра Богданска, защото и тази Пепе да няма? А и медиите търсят кого да ни показват, независимо от това с какво са се е прочул даден персонаж.

Снощи ми се видя някакъв непознат участник за следващата седмица, но той, оказва се, е изненада. В такъв случай не познавам само влогърката.



Познавах Иван Славков/светла му памет!/ и колкото пъти видя Тодор, се прекръствам. Да не дава Господ!

# 1 419
  • Мнения: 2 015



Познавах Иван Славков/светла му памет!/ и колкото пъти видя Тодор, се прекръствам. Да не дава Господ!

Аз не съм най-правоверният зрител на реалити шоута, но точно случих Тодор Славков в Биг Брадър като се развилня и си свали гащите в ефир. Такова нещо е без коментар. И сега, където и да го покажат, каквато и сериозност да се налага да излъчва, винаги този епизод ми е на преден план и тръпна да не си позволи пак точно в кухнята подобни случки.
Сега не ми се рови в гугъл в момента, но този човек е вече на години, в които подобни пиянски тинейджърски изцепки не се вписват. Дано има някаква положителна метаморфоза  от тогавашния ми зрителски досег с него.

# 1 420
  • Мнения: 11 566
А, него го имаше и на някаква папарашка снимка да уринира до едно дърво през деня в града.
Деградирал тип, общо взето.
Баща му само по тв съм го гледала- бохем изглеждаше човекът.

# 1 421
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Никаква положителна промяна няма, за съжаление.

В тази "китка" са включили участието му във ВБ /той участва два пъти, като веднъж печели/.

# 1 422
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Скрит текст:
За първи път чувам за тази влогърка, но мисля, че нищо не съм загубила.

Какво да загуби човек - ах, живея в чужбина, оп ...не била в чужбина, ах, слушайте съвети за успешен брак, оп- решихме да се разделим с датчанина..?! Обаче има хора с време за губене, които винаги трябва да следват нечий модел.

И ти си права. "На вкус и цвет товарищей нет". Щом имат последователи Джулиана Гани и Александра Богданска, защото и тази Пепе да няма? А и медиите търсят кого да ни показват, независимо от това с какво са се е прочул даден персонаж.

Снощи ми се видя някакъв непознат участник за следващата седмица, но той, оказва се, е изненада. В такъв случай не познавам само влогърката.



Познавах Иван Славков/светла му памет!/ и колкото пъти видя Тодор, се прекръствам. Да не дава Господ!

Смайлис, този в средата е Киора, ако за него се чудиш кой е.

Уви, и той остаря!

# 1 423
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Смайлис, този в средата е Киора, ако за него се чудиш кой е.

Уви, и той остаря!

Познавам Стоян лично /и Виктор също/. Не, не ставаше въпрос за него, а за този



Както писах, явно е част от нечия изненада.

# 1 424
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Познавам Стоян лично /и Виктор също/. Не, не ставаше въпрос за него, а за този



Както писах, явно е част от нечия изненада.

Този-  дори и майка му не би го познала така дегизиран. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт