Електрическа хладила чанта-някой ползва ли такава?

  • 2 703
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 272
Ние си закупихме хладилна чанта, от Гъция. Като се прибирахме си я заредихме с продукти и потеглихме с включен климатик и СД плеър  както му е реда, НО Grinning на 600-я км. тока в колата сдаде багажа, оказа се изгорял предпазител.  Сменихме го. Изключихме чантата и се прибрахме благополучно, като нещата в чантата не се бяха стоплили.  Така че ако я изключвате от време не време мисля че няма да имате проблеми. Много е удобна, особенно за дълъг път

# 16
  • София
  • Мнения: 3 911
Не знам от къде си, но в София (Младост), по Великден гледах такава чанта, дето е за кола и ел.мрежа 220 волта в магазин на ТСМ. Струваше 43-46 лева.

# 17
  • Мнения: 83
Ние също сме къмпингари(от скоро),но последно бяхме с мини хладилниче за кола,тогава бяхме с една потрошена лада и  нямахме проблем с акумулатора.Не мога да ти дам професионален отговор на въпроса Blush

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, чантата от Метро не работи ! Днес отиваме да я връщаме. Грее само като печка, ще стопи всичко, не охлажда. Има 2 г гаранция, но няма сервиз, направо в Мвтро. Ега ти, чисто нова. Добре си мислех на ТСМ да взема, ама моя а от Метро вземи. Боклук пълен.

# 19
  • Мнения: 2 751
Момичета, чантата от Метро не работи ! Днес отиваме да я връщаме. Грее само като печка, ще стопи всичко, не охлажда. Има 2 г гаранция, но няма сервиз, направо в Мвтро. Ега ти, чисто нова. Добре си мислех на ТСМ да взема, ама моя а от Метро вземи. Боклук пълен.
Вие на коя ф-ма взехте чанта?
То има 2-едната е италианска GioStyle, другата е унгарска.
Ние взехме италианската, пуснахме я и охлажда, но не сме я пробвали с продукти  ooooh!
Моля те, кажи коя не работи  Praynig

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да дам отчет и в темата- смениха ни я без проблем в Метро. Новата -работи. Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 3 816
Не знам от къде си, но в София (Младост), по Великден гледах такава чанта, дето е за кола и ел.мрежа 220 волта в магазин на ТСМ. Струваше 43-46 лева.
Къде точно се намира този магазин?Чувала съм,че и в Хаджи Димитър има склад на ТСМ,но не съм ходила. newsm78

# 22
  • Мнения: 2 751
Не знам от къде си, но в София (Младост), по Великден гледах такава чанта, дето е за кола и ел.мрежа 220 волта в магазин на ТСМ. Струваше 43-46 лева.
Къде точно се намира този магазин?Чувала съм,че и в Хаджи Димитър има склад на ТСМ,но не съм ходила. newsm78
В склада в Х. Димитър няма такава чанта, проверих.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 816
Утре съм решила да си поръчам тази http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/32/products_id/239 пише,че я имат в наличност,някой има ли този модел за да сподели мнения. newsm78Много ми се искаше да има вариант и за 220 волта.А някой да си е поръчвал стоки по интернет,интересува ме за колко време след поръчката доставят стоката. newsm78

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
За самата чанта немога да ти кажа. Но за поръчките- специално от този сайт съм поръчвала доста неща. Обаждат ти се за подтвърждение на поръчката и уточняване на доставката и на следващия или най-късно на по-следващия ден ти я доставят с куриер. Виж в коя зона си и ще разбереш колко ще ти вземат за доставка. На мен ми взимаха преди по 5 лв, после се усетиха, че съм била в 3 зона и последния път ми взеха 9 лв.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 911
Не знам от къде си, но в София (Младост), по Великден гледах такава чанта, дето е за кола и ел.мрежа 220 волта в магазин на ТСМ. Струваше 43-46 лева.
Къде точно се намира този магазин?Чувала съм,че и в Хаджи Димитър има склад на ТСМ,но не съм ходила. newsm78
В Младост има няколко магазина, включително и склад. Специално този, в който гледах чантата (имаше и такава дето е само на акумулатор) се намира срещу отбивката за Била. Има спирка на рейс 88, посока към Дървеница. След спирката на 30-40 метра има Търговски комплекс. На 1-вия етаж, най в края е магазина. Пише си ТСМ на него.

Ето карта от БГ-мапс
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=41e966cf262420bc194e4e05079562 … amp;NearestGo.y=9

Ако не излиза линка, търси Младост, бл.56.

Общи условия

Активация на акаунт