Нощем се мята като риба на сухо...

  • 7 893
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
Еспумизанът е и за колики.Аз още го давам ,като го редувам със Саб.Ефект няма.

# 16
  • Мнения: 4 392
Много нелогично ми се вижда това.От газовете да не може да спи спокойно.  Но като се замисля,и на мен са ми минавали такива мисли през главата....

# 17
  • Мнения: 3 356
Може,как да не може-ако не се е изакал този ден,ноща е още по-кошмарна.

# 18
  • Мнения: 1 666
И моят е така. Върти се от една страна на друга, по корем, по гръб, изобщо мятане и блъскане цяла нощ. И аз не го завивам точно поради причина, че няма смисъл. Даже откакто преди седмица се научи да се изправя, взе да прави и полусъбуден #Crazy. Обаче не ми е хрумвало да се приснявам за това. Просто така си спи детето. То има и големи хора, които много се въртят на сън.

# 19
  • София
  • Мнения: 344
Ами Лара скоро прави вече 2 годинки, но положението е същото ooooh! И аз все се чудя зъби ли са, какво е..... но няма спокойно спане. А сега и тая адска жега, направо съм скапана, очите непрекъснато ме сърбят и т.н. Не съм спала нормално от 2 год.  smile3507 И все се надявам като излязат и последните кътници да се оправи положението, но.....няма гаранция  Crazy
Същата работа е при нас (дъщеря ми скоро ще стане на 2).Блъскане на глава и крачета в таблите, бърборене и мрънкане на сън....ранно изакване (към 4-5 часа сутрин-съвсем необичайно за нея- не се е случвало нощем от може би година).Пробиват кътници - 4 броя- ужас е.

Общи условия

Активация на акаунт