Защо мъжете са такива?

  • 19 082
  • 577
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 622
ОК. Тук виждам отговори на жени, които супер много се гордеят със своите семейства. Те са тяхната крепост. Мъжът им не е комплексар, никога не им е изневерявал. Те самите да изневерят - о, боже опази!

Аз мисля, че всички вие лъжете. Оставете, че лъжете форума и мен. Вие лъжете себе си. Нямам повече какво да кажа. Тук искрена дискусия няма да се получи. Защото когато бг-мама обсъжда дори анонимно, тя продължава да лъже и да се преструва. Да рисува картина на брака си такава, каквато не съществува, но на бг-мама много й се иска.

Та така! Simple Smile
Пълна глупост! Не веднъж в бг мама съфорумки, че даже и редовни такива, са се оплакали от изневери и най-различни семейни проблеми. Аз съм се оплаквала от насилие от страна на бащата на голямото дете. Истината е, че на теб така ти е удобно. Заклеймяваш всички мъже като негодни, безинтересни и изневеряващи и така успокояваш себе си. Адски повърхностно е да причисляваш на цял един пол еднакви характеристики. Всички хора сме различни, има добри и верни мъже има и насилници, серийни кръшкачи и комплексари. Ако ти привличаш само последните е хубаво да се вгледаш в себе си и да се замислиш с какво ги привличаш, а не да се успокояваш, че всички мъже са еднакви и всички щастливи жени лъжат себе си и околните.

# 346
  • Мнения: X
ОК. Тук виждам отговори на жени, които супер много се гордеят със своите семейства. Те са тяхната крепост. Мъжът им не е комплексар, никога не им е изневерявал. Те самите да изневерят - о, боже опази!

Аз мисля, че всички вие лъжете. Оставете, че лъжете форума и мен. Вие лъжете себе си......

Та така! Simple Smile
О. К. Лъжа. Simple Smile Лъжа теб, лъжа себе си, лъжа форума, лъжа вселената... когото си избереш. Simple Smile Щом това ти носи успокоение и душевен релакс, щом ти помага да оправдаваш изборите си, вярвай, че лъжа. На мен не ми пречиш.    Та така! Simple Smile

# 347
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки лъже себе си, някои повече от други. И ако не си доволен къде са те отвели изборите, които си направил, значи много си се лъгал.

# 348
  • Мнения: 15 356
ОК. Тук виждам отговори на жени, които супер много се гордеят със своите семейства. Те са тяхната крепост. Мъжът им не е комплексар, никога не им е изневерявал. Те самите да изневерят - о, боже опази!

Аз мисля, че всички вие лъжете. Оставете, че лъжете форума и мен. Вие лъжете себе си. Нямам повече какво да кажа. Тук искрена дискусия няма да се получи. Защото когато бг-мама обсъжда дори анонимно, тя продължава да лъже и да се преструва. Да рисува картина на брака си такава, каквато не съществува, но на бг-мама много й се иска.

Та така! Simple Smile
Ти съдиш по себе си,има различни действителности от твоята.
И на мен не ми пречиш.Айде със здраве!

# 349
  • Мнения: 63
Мили момичета!

Прави сте, аз съм крива. Вашите семейства са съвършени. Аз не ставам за семейство - твърде съм независима, не мога да простя изневяра, но вие можете да бъдете зависими, можете да прощавате серийни изневери. Това е достойнство! Това е майчинско! Аз не съм у ред. И трябва да умра в мъки.

Желая ви чудесен семеен живот.

# 350
  • Мнения: 8 937
Последно мъжете ни не ни изневеряват и ние никога не изневеряваме (и сме лицемерки) или търпим изневяра?
Поне, ако ще избухвате, хванете една логическа нишка и я следвайте, че се обърках в изблиците Ви.

# 351
  • София
  • Мнения: 35 110
О, Боже, поредната 👀

# 352
  • Мнения: 8 937

Стана масово вече... Flushed

# 353
  • София
  • Мнения: 35 110
От Курило ги насърчават със социална терапия. И къде, къде- в мамата.

# 354
  • Мнения: 8 937
От Курило ги насърчават със социална терапия. И къде, къде- в мамата.

Леле, а ние сме пропуснали... Joy Да отидем на контролен преглед?

# 355
  • Мнения: 15 356
Нещастна и объркана душа.За нея няма щастливи семейства и хора които,оБожемой по 50 години имат хубав брак.
Ами бъди изневерявай си на воля бе,жено.Кой те спира?

# 356
  • Мнения: 6 622
Много ми е мъчно за жени като Виктория. Представяте ли си каква травма трябва да е изживяла , за да не вярва в съществуването на верни и отдадени партньори, било то от женски или мъжки пол?

# 357
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мили момичета!

Прави сте, аз съм крива. Вашите семейства са съвършени. Аз не ставам за семейство - твърде съм независима, не мога да простя изневяра, но вие можете да бъдете зависими, можете да прощавате серийни изневери. Това е достойнство! Това е майчинско! Аз не съм у ред. И трябва да умра в мъки.

Желая ви чудесен семеен живот.
Мила Виктория, няма прави и криви, има различни степени на съзнаване. Независимостта не е да не можеш да простиш (изневяра или каквото и да било), даже по-скоро е обратното.
Някой ден и ти ще имаш щастливо семейство, но първо трябва да повярваш, че е възможно, и че не всички мъже са задници. Но с това ниво на съзнанието, което показваш тук, няма как да привличаш друг тип мъже- тях не можеш дори да ги забележиш. Щом си промениш настройките, и мъжете ще се променят, гарантирам ти.
Успешен ъпдейт!

# 358
  • София
  • Мнения: 19 249
Прави сте, аз съм крива. Вашите семейства са съвършени. Аз не ставам за семейство - твърде съм независима, не мога да простя изневяра, но вие можете да бъдете зависими, можете да прощавате серийни изневери. Това е достойнство! Това е майчинско! Аз не съм у ред. И трябва да умра в мъки.

Желая ви чудесен семеен живот.
Не, нормални хора сме. И си признаваме грешките. Е, не всички, има няколко безгрешни, от които не съм чула да съжаляват за нещо.
А ти откъде точно разбра, че прощаваме изневери? Моля, с цитати, те приказки наизуст.
Влизаш с бутонките да се караш и после се фръцваш, че не си у ред. Ами верно не си

# 359
  • Мнения: X
Мили момичета!

Прави сте, аз съм крива.
Скрит текст:
Вашите семейства са съвършени. Аз не ставам за семейство - твърде съм независима, не мога да простя изневяра, но вие можете да бъдете зависими, можете да прощавате серийни изневери. Това е достойнство! Това е майчинско! Аз не съм у ред. И трябва да умра в мъки.

Желая ви чудесен семеен живот.
Аа, що, не си крива...просто още мислиш, че всичко, което хвърчи, се яде.   Smiley
Ама ще ти мине, де.....те годините не прощават.

Общи условия

Активация на акаунт