Защо мъжете са такива?

  • 19 041
  • 577
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 879
Хора всякакви , ако не си обръщат и внимание , просто единия си го търси навън , че е по- лесно и интересно .
Искат да се чувстват желани , ергенлъка не се забравя ...

# 46
  • Мнения: 174
Според мен, някой мъже са 'такива', защото имат различни нужди от жените. Тук, ще направя една 'генерализация', за да обесня логиката на 'такивата' мъже. Един 'такъв' мъж влиза във връзка с жена, по съвсем различни подбуди. Ако жените търсят, емоционална подкрепа, финансова стабилност,  социален статус, интмност и някой, който да им помага в живота, то 'таквиата' мъже, са мотивирани основно от секса. Липсата на секс при мъжа води до промяна в настоението, умението за концентрация и куп други фактори, които са ни необходими за да си вършим работата ( ако тя интелектуална ).  Иначе, казано мъжете имаме нужда от редовен секс за да фунционираме нормално. Жените имат нужда от редовно внимание и интимност за да фунцкионират нормално. По време на бременост секса, редовността на секса, често страда. Някой мъже, които не са 'такува' успяват да канализират сексуалната си енергия към други дейности и така преодоляват кризата.

Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 10:29 от h7akhu

# 47
  • София
  • Мнения: 28 458
Ах, ти, майтапчия такъв...

В общи линии (да не се бърка с линиЙ), h7akhu, големи глупости изписа.

# 48
# 49
  • Мнения: 174
h7akhu, големи глупости изписа.

и кое точно е глупост ?

# 50
  • София
  • Мнения: 28 458
Че жените нямали нужда от секс.
Здравата жена има нужда от секс. Особено по време на овулация. Много често по време на бременност нуждата от секс нараства силно. Всичко това е свързано с нивата на хормоните (по време на овулация и по време на бременност). За да разправя една жена, че няма нужда от секс или има здравословен проблем (най-често хормонален) или сексът с конкретния мъж не струва.

# 51
  • Мнения: 3 186
То и за концентрацията не е много вярно.
В живота не съм забелязала на мъж без жена да му се влошава работата, но може и да греша.Blush

# 52
  • Мнения: 85
Защото жените харесват масово такива мъже както и обратното мъжете харесват такива жени. Когато хората получават внимание, отговорност, грижи и обич не оценяваме тези неща, не знам защо, но тичаме след онези които ни използват, онези които ни нараняват, онези които не ни дават нищо. Именно за това има такива мъже, има и такива жени защото самите ние искаме такива взаимоотношения, в противен случай нямаше да ги има тези свалячи..... докато има търсене ще има и предлагане. Такива хора са големи манипулатори, знаят как да контактуват и наистина им се получава, но те получават своето а отсрещната страна страда.

# 53
  • Мнения: 174
Не съм казал, че жените нямат нужда от секс. Разбира се, че и те имат тази нужда, но тя не е водещата. Водещи са емоционалните имм нужди. секса идва на 3-то, 4то място в женските приоритети. Една жена може супер лесно да си намери сексуално другарче. Просто трябва да каже да. При мъжете секс е мотивиращ фактор номер 1. Освен това, като една жена забременее вече не е толкова привлекателна. Поне на мен бременните жени ми действат отблъскващо. Стават едни по-грозни и по-подпухнали.

# 54
  • София
  • Мнения: 28 458
Напротив, в определени периоди е много водеща нужда.

Сега ако може да обясниш и усещанията на жените по време на бременност... Пък аз може да обясня как се чувства един мъж, докато е в казарма.

# 55
  • Мнения: 3 186
Не, миленака, кажи колко се затъпява от безсексие, че ми е интересно.

Напоследък по улиците виждам повече бременни от допреди няколко години. В лицето изглеждат добре. Не са грозни.

# 56
  • BG
  • Мнения: 892
Напротив, в определени периоди е много водеща нужда.

Сега ако може да обясниш и усещанията на жените по време на бременност... Пък аз може да обясня как се чувства един мъж, докато е в казарма.
Ахах-точно в десятката!  bouquet
На мен пък простите мъже ми действат отблъскващо и то не 9 месеца, а целогодишно. Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 28 458
Мда, простотията и ограничеността са доста антисекси, определено. И липсата на чувство за хумор. А ако към картинката се добави и едно шкембе... Е как да не обясниш на такъв, че не се интересуваш от секс.

# 58
  • Мнения: 174
В лицето изглеждат добре. Не са грозни.

Тогава прави секс с тях, щом те кефят .. аз нямам нищо против !

# 59
  • Мнения: X
То и за концентрацията не е много вярно.
В живота не съм забелязала на мъж без жена да му се влошава работата, но може и да греша.Blush

Факт. Винаги сериозните ми връзки са забавяли професионалното ми развитие. Не е само и при мен.

Общи условия

Активация на акаунт