Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

  • 57 353
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 223
Сера (Джемре) е един еднообразен персонаж, който не показва никакви актьорски умения. Все едно и също прави. Крещи, реве и повтаря като папагал. А по красота също не е кой знае колко забележима. Обикновено момиче, което е просто симпатично. Бахар трябваше да е на 1-во място.

# 91
  • Мнения: 4 369
Аз бях критикар на играта на Бахар, но от 5-6 епизода виждам голяма промяна в положителна посока.
Сега Сера придоби същите жестове, които Бахар преди използваше. Много еднотипна и скучна игра, а и тази вечна,прискърбна физиономия ...

# 92
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Несли е милиони пъти по-добра от Сера, но Бахар също играе доста добре, особено сега във Втори сезон, от няколко епизода добре се справя, но са важни и колектива, критики и т.н. Може би зависи и от учителят им. Но Сера с абсолютно нищо не се отличава... Играта ѝ е една и съща. Може би  хората се влияят от екранните ѝ партньори. Беркер и Озан се справят страхотно, както и Мине... Дори бабата добре се справя с някои неща... Няма ли да ни дадат жокер за новият епизод, или ще ни оставят само с фраговете...

# 93
  • Мнения: 1 223
Габи, нося ти жокерче за новия епизод. 😉









Сори, че съм повторила една снимка два пъти

# 94
  • Мнения: 4 369
Габи, въобще не може да става и дума за сравнение м/у Несли и Сера!
Играта на Несли е с години напред пред тази на Сера!!!

# 95
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Мери аз не ги и сравнявам. За мен Несли е невероятна актриса, спирам да пиша за нея, че не е по темата. 😉
Жокера пак е подвеждащ и какво ли ще разбере Агях интересно...

Най-гледаните сцени от 25 епизод:






Интересно,че Дженк и Джемре отделно ги няма като най-много гледани, както и НедДжем....
Появи се слух, че нашият сериал ще бъде 40 епизода. Дали ще бъдат толкова зависи от рейтинга.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 12:48 от Габриела Радева

# 96
# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Какво е разбрал Агях 🤔

# 98
  • Мнения: 1 223


На Дженк раната от куршума още прясна, но това на никой не му пука (Агях по-точно) и драмите продължават. Сцените с Джемре и Дженк много ми харесаха

# 99
  • Мнения: 8 979
Селин нищо може да постъпи пак в болницата какво толкова в крайна сметка напълно нормално....


На Дженк раната от куршума още прясна, но това на никой не му пука (Агях по-точно) и драмите продължават. Сцените с Джемре и Дженк много ми харесаха

Дамла:Искам да науча истината.Какво направи майка ми за да заслужи това?
Ти...ти го направи нали?
Дженк:Дамла!
Агях:Всички ще понесат наказанието което заслужават.
Няма да проявя съжаление към никого.
Дамла:Погледни ни само! Разсипа ни.Щастлив ли си сега?
Агях:Чифлика,къщата в планината,лофта
Каквото има пренадлежащо на Карачай
Шениз няма да влиза никъде!
Шениз:Това няма да свърши така.
Джерен:Шениз беше отпратена от тази къща
От сега нататък аз съм стопанката на този дом.
Шениз:Не може! Не може!
Дамла:Сладурчето ми ти не си опознала все още Шениз Карачай.
Моята майка ще се завърне отново в този дом.
 Недим:Стох далеч от нас!
От чичо,от вилата,от фирмата! Стой далеч
Шениз:Не ти,а аз ще спечеля.Ще те изхвърля и от тази вила и от тази фирма като те заровя.
Ако аз съм Шениз Карачай това няма да свърши тук Недим или аз или ти.
Някой от нас двамата ще си тръгне.

Супер епизод,а сънят докато сърцето на Дженк спря да бие беше един път.....дано успее да намери път към Недим,а не да се изтрепят за Джемре която просто ме хвърли в шах тая вечер.Не очаквах такива реакций....

# 100
  • Мнения: 1 223
Мисля че в този епизод наистина се разбра Джемре в кого е влюбена.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Дано Джемре вече да е наясно с чувствата си. На мен ми харесаха Джерен и Недим 🙈 дано и те намерят път един към друг и излекуват сърцата си. Шениз ще се завърне с гръм и трясък, но до кога, няма да миряса докато не умре тази жена.

# 102
  • Мнения: 5 452
Джерен хубаво търсеше лопатата.

# 103
  • Мнения: 1 223
На мен ми се стори, че Джерен не беше много искрена с Недим, защото май баба й я накара да го привлече на своя страна. Но след като говориха Джерен и Недим, той си тръгна и тя каза след него " И двамата сме еднакви" и тук беше искрена.

# 104
  • Мнения: 105
Някой може ли да ми каже Джемре какво обясняваше на Дженк докато той беше в кома? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт