Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

  • 57 418
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 9 087
Блу,спешъл да е тогава къзъм

# 541
  • Мнения: 1 334
Оф, много е красив Дженк❤️
 Много ми е странна Сехер. Тоест Дениз ми е странна. Колко я харесвах като Санем. Тук е една вяла, една никаква.
А Шениз, освен че е отвратителна като образ, не харесвам и самата актриса. Нямам обяснение защо. Много е красива, но и в Кварталът на богатите не я харесвах, а не беше в такъв образ. Докато пък Дениз Уур сега е положителна, но я харесвах като отрицателена. Макар че за мен Санем не беше отрицателен образ, но това е друга тема.
Шениз е ясно, че рано или късно ще си плати. Дано е рано Simple Smile

# 542
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 735
Всъщност, ако пишем ние вече гледалите го,може да направим спойлер. Така че го гледайте, ще останете доста изненадани, за връзката баща-син. ( Агях- Дженк ). Сериалът е хубав, но няма да го гледам, не искам пак да се изнервям... Макар че имаха много шансове да променят Джерен, така и не го направиха и затова съм страшно ядосана на СЦ...
Силве, няма да правя спойлери, но Шениз доста късно си плаща, заедно с Джер...

# 543
  • София
  • Мнения: 552
Ами, много е хубав Дженг. Наскоро го гледах в Висше общество,  ми беше си тийн. Сега вече е хубав мъж. Яко ме кефи! Ама, и този  Агях.. егати тиранина.  Как и думичка не му каза бе.

# 544
  • Мнения: 5 563
Охххх, и аз Дженк много го харесвам ❤❤ какъв мъж само!!
Но връзките между семейството ми се виждам много сложни..

# 545
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 735
Има си скрити причини, но за тях и той дори не знаеше. Това ще го разберете във втори сезон.

# 546
  • Мнения: 9 087
Озан в тоя сериал или ще го намразите заради ролята му или ще сте му като куче както аз
същото и за Беркер Гювен няма две мнения по въпроса и искам да подчертая,че преди тази роля обичах да го гледам,но след Дженк преживях някакъв бум,но мисля,че всички ще разберат за какво говоря като изгледат всичко....

# 547
  • Мнения: 439
Хареса ми филма. Ще следя и тук Simple Smile

# 548
  • Мнения: 9 087
Физиономията на Нера докато гледаха ето този момент на Дженк беше един път идеше ми и нея да огифя просто къртеше




А ето един спойлер който ни предстои утре вечер да видим...

Скрит текст:

Ози и Сера



Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 00:19 от x BlackRose x

# 549
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 735
Много ме е яд на СЦ и за Дженк и Джемре, освен за НедДжeр...Но все пак сериалът е в графа драма, но според мен по-добре да бяха го оставили с отворен край и ние феновете да си напишем краят по наши фантазии...

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 01:40 от Габриела Радева

# 550
  • Мнения: 9 087
Много ме е яд на СЦ и за Дженк и Джемре, освен за НедДжeр...Но все пак сериалът е в графа драма, но според мен по-добре да бяха го оставили с отворен край и ние феновете да си напишем краят по наши фантазии...

Тая тема МОГА РОМАН ДА ИЗДАМ ЗА НЕЯ,но не е днес момента за хапене

Цялата работа беше от жалванията,че сценаристите третират насилие над жени и нз какво болните кукулайн не спряха да леят помия в/у Озан и още продължават дори сравнение се прави със Искендер и Дженк което е трагикомично...много ме е яд мен за други неща щото си спомни ,че Ози каза :Непременно ли като обичате единия трябва да мразите другия? Обичайте всички!
Но не...той стана какъв ли не на кукулайн тийма после нещеш ли защо ние сме плюли по Беркер аз лично никога не съм крила какво усещам към Недим или Беркер и винаги съм си го казвала където трябва и не съжалявам. А за сценария от клозета не ми се говори за него всички фенове си се изказват нон стоп...

# 551
  • Мнения: 9 087
Ей голям панаир стана ейй....
И как се предлага никога не мога да разбера такъв тип хора....

# 552
  • Мнения: 5 563
Направо съм в потрес от държанието на Джерен, такива хора не мога да ги разбера и аз...
Дживан пък без вина виновен, но и Агях не ми допада като характер, ще ги изнудва сега то е ясно

# 553
  • Мнения: 3 918
Здравейте Simple Smile
Радвам се, че намерих тази тема. Аз не съм гледала мн турски сериали, но този определено ми хареса.

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 23:45 от Ellinor*

# 554
  • Мнения: 9 087
Направо съм в потрес от държанието на Джерен, такива хора не мога да ги разбера и аз...
Дживан пък без вина виновен, но и Агях не ми допада като характер, ще ги изнудва сега то е ясно
Влезнахме втори епизод ами меко казано парцалско държание,но иначе Бахар съм я признала тя е много добра актриса

Хайде без спойлер

Общи условия

Активация на акаунт