Юлски бебчета 2024

  • 26 437
  • 526
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте!
Има ли вече мамчета с термин юли!
Днес ми излязоха резултатите, ще си имаме юлско бебче 🥰

# 1
  • Мнения: 19
Здравейте. Аз съм с терминче в началото на юли💞

# 2
  • Мнения: 650
И аз се включвам в темата Nature Sunny

# 3
  • Мнения: 19
Искате ли да си направим фб група? Там ще можем да си комуникирам....,а вече имаме обща тема🌞

# 4
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен. Включвам се доста плахо , тъй като днес е деня на МЦ, но цикъл няма , а бледа черта. Утре съм на кръвен тест и евентуално в петък отново. Дай боже следващата седмица на преглед при АГ.о моите сметки съм за началото на Юли.

# 5
  • Мнения: 19
Тихичко, честито🍀Пиши като излязат резултати..

# 6
  • Мнения: 40
Втория тест на Шуър чек също положителен, но все пак ще проследя ЧХГ на 48 часа. Като излезе резултата днес по-късно ще пиша Simple Smile
Тихичко, честито🍀Пиши като излязат резултати..

Резултатите от ЧХГ излязоха, положителен е. Щях да да попитам дали има фб група?

Последна редакция: ср, 01 ное 2023, 14:03 от Dobchi

# 7
  • Мнения: 111
Втория тест на Шуър чек също положителен, но все пак ще проследя ЧХГ на 48 часа. Като излезе резултата днес по-късно ще пиша Simple Smile
Тихичко, честито🍀Пиши като излязат резултати..

Резултатите от ЧХГ излязоха, положителен е. Щях да да попитам дали има фб група?
Мисля, че няма още. Ако някой знае как се прави, ще сме благодарни да направи. При мен също ЧХГ потвърди радостните новини, запазих час за първи преглед на 12.11 🍀

# 8
  • Мнения: 40
Ще опитам да направя, група, но ще предам щафетата на някоя от вас за Администратор. (Ако въобще успея да направя група)
Ето линк към групата : https://www.facebook.com/groups/275489164913739/?ref=share_group_link

Последна редакция: ср, 01 ное 2023, 19:53 от Dobchi

# 9
  • София
  • Мнения: 5 476
Здравейте,
и аз съм с положителен тест от вчера.
Записах час за преглед на 15-и,засега нямам никакви симптоми.
Ще се радвам да споделяме трепети и емоции.

# 10
  • Мнения: 18
Здравейте момичета! И честито на всички с положителни резултати. Аз още чакам ден за кръвен резултат, понеже съм след инсеминация. Но нали съм нетърпелива.... Направих си пиклив тест и излезе с бледа розова черта. 😍🤗
По моето изчисление терминът ми трябва да е в края на юли.
След кръвният тест ще се включа и във фейсбук групата ви ☺️

# 11
  • Мнения: 3 623
До колкото знам, няма фалшиво положителен тест. Щом има и бледа черта, значи е засечен ЧХГ.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 476
AnnyHanny ,щом има бледа черта,значи си е плюс,ще се насити ❤️
Надявам се всичко с кръвния да се развива добре 🙂

Вие как сте момичета,аз се включих в групата,ама ще ми е приятно и тук да си пишем.
Майка съм и на един голям батко априлче 2017 (което реши да е мартенче 😂) , но с мамите от групата още поддържаме връзка и завързахме едни наистина страхотни контактни и приятелства,много си бяхме и сме си в помощ.
Изпитвам сантимент към подобни групи 🙂

# 13
  • Мнения: 650
Bubble, с теб вече се познаваме горе-долу, но и моето априлче през 2019 избърза да се роди мартенче точно 1 месец преди термин Grinning

На мен вече малко започна да ми прилошава, от време на време ми се спи и като цяло се чувствам различно. Но не вярвам да стигна до повръщане, с първото дете не съм имала гадене. Емоционална съм, всички ме дразнят и не искам да излизам от вкъщи, защото ме е страх, че всички ще разберат, че съм бременна Joy

Аз предпочитам да си пиша тук, ако има с кого и няма да влизам във фейсбук групата. Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 5 476
mommy22 , нямам никакви симптоми,дори гърдите не ме болят,ще видим  накъде отиват нещата.
 Днес си взех Биозин мама и един пробиотик пак Биозин.
В контакт съм с доста хора ежедневно ,мъжа ми и сина ми кашлят от две седмици,хлапето почва да ме притеснява и май пак ще го водя да го чуят,не намалява проклетата кашлица,а дано и мен не ме почне.
Пазете се момичета!

Общи условия

Активация на акаунт