Сама с бебче на почти 2 месеца

  • 7 200
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10
От личен опит искам да ти кажа,че така е станало по-добре,рано си разбрала що за човек е... при мен положението е същото дъщеря ми е на 4 г и си я гледам сама,и аз всяка вечер плача,че поне нея може да обича и да иска да я види,но уви не е така... Лично мен детенцето ми дава сили и ме държи на крака,ако не беше тя сигурно нямаше да съм сред живите...трудно е сама да отглеждаш дете,но повярвай когато видиш как се усмихва абсолютно всичко губи смисъл... Бъди силна и стискай зъби, не се самосъжелявай и не падай духом,това създание си има само теб затова си длъжна да се държиш и да бъдеш силна. Желая ти успех и дано всичко бъде наред

# 121
  • Мнения: 54 413
Ама защо плачете такива психопати да обичат децата ви?
Радвайте се, че не, защото иначе са поставени в голям риск.
На майка ми много близка приятелка има дете, което буквално е побъркано от бащата - откачалник, вкл. че искаше да се качват на покрива на блока и да се хвърлят заедно! Shocked Shocked Shocked
Сега си е навил на пръста, че той ще вземе детето и майката в чудо се е видяла...

# 122
  • Мнения: 1 463
И аз така мисля, като теб, Дева.
Страдат, защото им е прясно. Ако обаче бащата, който е припознал детенцето му превъръти нещо и им се натресе с всичките си ненормални претенции, ще се чудят накъде да бягат.
Обичайте си децата и се молете тези "бащи" да не се присетят изобщо.

# 123
  • Мнения: 7 261
Аз пък тия страдания, как така бащата не обича детето си, не ги разбирам. Ами така, факт. Има и много по- лоши неща в живота.

# 124
  • Мнения: 2 887
Не обясни как се оправяш сама с бебето.
Сама, на село, за мен е просто невъзможно.
Кой ти помага?

Никой не ми помага, трудно е много.Пазарувам, ходим на консултации и си стоим в нас, не спя много, къпя се на отворена врата...Измислям варианти, имам ли избор.
Обмислям продаване на къщата и да се преместя в малко апартаментче, но това е свързано с много усилия, не е толкова лесно, а на моменти се усещам, че сили нямам. Може би малко време още ми трябва.

Mon-bon18, не искам да те изнервям допълнително, но мен лично ми е притеснително, че живееш толкова изолирано... Вземи мерки, заключвай дори през деня, ако е възможно сложи СОТ.

# 125
  • Мнения: 6 166
Тя живее на село. Не знам дали имат СОТ по селата. Ако има начин да се премести в града ще е по-добре, особено ако детето има нужда от спешна помощ, прегледи и да, сигурност.

# 126
  • Мнения: 6 622
И на мен ми е чудно това страдание по някой си, които не го е заслужил. Голямото дете не се е виждало с баща си от 6-7 години. Не я търси, еми супер, няма да го моля . И тя не иска да го вижда, и на двете ни е добре така, а на него майната му. От както се разделихме не съм проронила и една сълза за него. Концентрирах се върху това да направя живота за детето ми по-добър, след 3 години срещнах и ММ и така.

# 127
  • Мнения: 2 887
Mon-bon18, чудех се защо не се включваш... Олекна ми, че си във форума.Flowers Hibiscus

# 128
  • Мнения: 24
Благодаря ви много за подкрепата, куража и съветите. Наистина много ми помагате. Осъзнавам, че винаги има и по-страшно, помагате ми да разбера, че не съм в най-лошата ситуация на света, защото като започне човек да се самосъжалява му изглежда точно такава.

Общи условия

Активация на акаунт