Защо в този форум липсват мъже?

  • 1 513
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
ОФФФ Жени. Колко са глупави понякога.  newsm09
1. Ами нали е BG-mama какво искате... Ако беше BG-tatko можеше да сме повече...  newsm62
2. А и мажете не са по клю-клю темите.  smile3532
3. Аве има тук там по някой. Ама аз лично не мисля, че си струва да се регистрирам затова, че влизам по един път на месеца, за да видя колко сте напреднали с темите (демек хич). Затова ползвам адреса на жена ми.  smile3533

     #2gunfire Gorominator  #Sniper

# 16
  • Мнения: 1 451
Ама аз лично не мисля, че си струва да се регистрирам затова, че влизам по един път на месеца, за да видя колко сте напреднали с темите (демек хич). Затова ползвам адреса на жена ми.  smile3533

     #2gunfire Gorominator  #Sniper

Що ве? Знайш какъв купон е тука Wink

# 17
  • Мнения: 1 209
3. Аве има тук там по някой. Ама аз лично не мисля, че си струва да се регистрирам затова, че влизам по един път на месеца, за да видя колко сте напреднали с темите (демек хич). Затова ползвам адреса на жена ми.  smile3533

И моя мъж го прави същото... На това му се вика под прикритие  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 4 473
ОФФФ Жени. Колко са глупави понякога.  newsm09
1. Ами нали е BG-mama какво искате... Ако беше BG-tatko можеше да сме повече...  newsm62
2. А и мажете не са по клю-клю темите.  smile3532
3. Аве има тук там по някой. Ама аз лично не мисля, че си струва да се регистрирам затова, че влизам по един път на месеца, за да видя колко сте напреднали с темите (демек хич). Затова ползвам адреса на жена ми.  smile3533

     #2gunfire Gorominator  #Sniper

А, браОс! Добре, че си ти да ни светнеш к`ви сме. Не бой се, и без твоето мненийце ще минем Sunglasses, тоест напреднем. hahaha

# 19
  • Мнения: 1 364
Много добре знам какъв е форума. Би трябвало да има повече мъжки мнения...в Татковци има някой въпроси към татковците.

# 20
  • Мнения: 1 451
Много добре знам какъв е форума. Би трябвало да има повече мъжки мнения...в Татковци има някой въпроси към татковците.


Ама обикновено съпругите им отговарят Wink

# 21
 rotfImbo

Много добре знам какъв е форума. Би трябвало да има повече мъжки мнения...в Татковци има някой въпроси към татковците.


Ама обикновено съпругите им отговарят Wink

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Много добре знам какъв е форума. Би трябвало да има повече мъжки мнения...в Татковци има някой въпроси към татковците.

ми имаШЕ повече мъжки мнения.. после стана това дето ти писах...
бе тъпотия - като в живота - или мъжа беше пометен, че има различно мнение, или беше толкова смешно толериран, че пак ефекта беше същия
и я виж колко въпроси има тук... аз не познавам и 10 мъже, които биха отговорили на такива глупости дори и на каса бира...
аз с моята тъпа скука от седене в къщи край детето - и ме темите са ми тъпи... да не говорим, че се повтарят и на човек дори и да "помага" му омръзва

# 23
направи касите две и не бъди толкова сигурна. поне през горещият сезон:)

еди

Много добре знам какъв е форума. Би трябвало да има повече мъжки мнения...в Татковци има някой въпроси към татковците.

/.../
и я виж колко въпроси има тук... аз не познавам и 10 мъже, които биха отговорили на такива глупости дори и на каса бира...
/.../

Общи условия

Активация на акаунт