Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 724
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 675
Препоръчайте ми хубава очна линия. Simple Smile
В началото на годината си взех на мейбълин в бурканче и с четка. Четката въобще не ми хареса, очната беше с лек брокат и изсъхна много бързо.

И аз съм я имала тази, но последно си взех просто черната от серията. За мен четката е окей, защото харесвам по-плътни очни линии. Аз съм си доволна от нея, по въпроса - тук доста хвалят на Лореал в бурканчето.

# 76
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Момичета, някоя от вас правила ли си е домашен еластисайзър? Дали мога да заменя бадемовото масло с такова от чаено дърво? Глицерин и рициново масло   имам

# 77
  • Мнения: 2 442
Замени го със зехтин или някакво подобно масло, авокадо,кайсия,макадамия...

# 78
  • Мнения: 3 724
Момичета, до сега никога не сум поръчвала козметика онлайн, сега видях от реклами тази база за сенки артдеко на 8 лв. от мейкъп сайта, дали са коректни и козметиката дали е добра? Видях и разни много намалени парфюми от парфимо , истински ли са ? Благодаря

# 79
  • Мнения: 1 675
И парфимо, и мейкъпбг са коректни. Поръчвай спокойно.

# 80
  • Мнения: 3 729
В Елитис са заредили нова серия масла на Икаров. Опаковките изглеждат доста луксозно, а и цените са чувствително по-високи. Сдобих се с мостричка на хидратиращото масло за лице и снощи я изпробвах.
Първите ми впечатления са чудесни. Количеството от мострата ми дойде много, затова обилно наплесках лицето и шията. Има лек лимонов аромат. Кожата ми стана невероятно мека, но маслото попива много бавно, пък и нанесеното беше повечко. След час-два обрах излишното и запечатах с крем. На сутринта се събудих с мека, подхранена кожа. Доволна съм, вероятно бих си го купила, само веднъж да разчистя натрупаната козметика.
За протокола, аз съм с много суха, атопична кожа.
Ето това е маслото:
https://www.ikarov.eu/bg/series/botanical-face-care/moisturizing … ce-oil-sandalwood

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 11:39 от Дидичка

# 81
  • Мнения: X
И парфимо, и мейкъпбг са коректни. Поръчвай спокойно.
И аз съм поръчвала, повече обичам от “Парфюмо”, но и “Мейкъпбг” са точни.

# 82
  • Мнения: 4 611
В Елитис са заредили нова серия масла на Икаров. Опаковките изглеждат доста луксозно, а и цените са чувствително по-високи. Сдобих се с мостричка на хидратиращото масло за лице и снощи я изпробвах.
Първите ми впечатления са чудесни. Количеството от мострата ми дойде много, затова обилно наплесках лицето и шията. Има лек лимонов аромат. Кожата ми стана невероятно мека, но маслото попива много бавно, пък и нанесеното беше повечко. След час-два обрах излишното и запечатах с крем. На сутринта се събудих с мека, подхранена кожа. Доволна съм, вероятно бих си го купила, само веднъж да разчистя натрупаната козметика.
За протокола, аз съм с много суха, атопична кожа.
Ето това е маслото:
https://www.ikarov.eu/bg/series/botanical-face-care/moisturizing … ce-oil-sandalwood
Аз ползвам това и много ми допада https://www.ikarov.eu/bg/series/botanical-face-care/moisturizing-face-oil-orange Аз имам проблемна кожа по принцип и се притеснявах да не би да ми избият пъпки, но реално добре ми се отразява. Много хубав аромат и прави кожата мека.
Между другото ако слагаш крем и масло по-скоро трябва да е в обратната последователност - първо мажеш с крем и после запечатваш с масло.

# 83
  • Мнения: 3 724
Благодаря !

# 84
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Опаковките изглеждат доста луксозно, а и цените са чувствително по-високи.

Какви са приблизително цените?

# 85
  • Мнения: 3 488
Маслата за коса ме впечатлиха, ще се пробват Simple Smile.

# 86
  • Мнения: 4 611
До 18лв. макс 20лв. са им всички продукти.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря!

# 88
  • Мнения: 1 376
Момичета, до сега никога не сум поръчвала козметика онлайн, сега видях от реклами тази база за сенки артдеко на 8 лв. от мейкъп сайта, дали са коректни и козметиката дали е добра? Видях и разни много намалени парфюми от парфимо , истински ли са ? Благодаря
Makeup съм поръчвала, всичко ОК, работят със Спиди.

Гледам някакви метални сенки на Golden Rose, дали са добри?

# 89
  • Мнения: 5 617
Аз съм поръчвала козметика от парфимо, ок беше, само доставката им беше от Чехия и отнема 4 работни дни.

Общи условия

Активация на акаунт