Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 727
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 709
Хубав в лореалския серум/флуид. По едно време беше хит във форума. Заглажда и освежава, на мен не ми изсушава кожата, с нормална към склонност към засушаване кожа съм.
Пп Да, алкохол денат е доста напред в състава, но учудващо не ми пречи. Ако има раздразвания по кожата обаче, да се знае, че леко пощипва в началото.
Пп Досега не съм прочела оплаквания за запушени пори и пъпки от него. В нета много го хвалят. Лятото може да се носи самостоятелно, зимата е добре да се слага крем върху него.
мерси много!
аз кремове не слагам, но ми се искаше нещо леко хидратиращо сега зимата и задължително да е некомедогенно, защото имам проблем с това ... може би и затова не слагам крем ...
погледнах и на виши 89 минерала, но все пак не е от най-бюджетните и не питам за него

кожата ми е нормална с леко мазнеещо чело

# 271
  • Мнения: 18 558
Искам да похваля Екстраординари ой на Лореал за изтощена коса. Разкошно. Мисля, тук четох, беше много хвалено преди известно време.Косата е с невероятен блясък и гладкост, освен това с шампоана на Здраве Актив и това олио косата ми става супер. Вярно, че ползвам маска и балсам от профи серии, но олиото дава ефект, защото съм ползвала и други такива профи продукти и не са имали такъв ефект.

# 272
  • Мнения: 1 502
Скрит текст:
Хубав в лореалския серум/флуид. По едно време беше хит във форума. Заглажда и освежава, на мен не ми изсушава кожата, с нормална към склонност към засушаване кожа съм.
Пп Да, алкохол денат е доста напред в състава, но учудващо не ми пречи. Ако има раздразвания по кожата обаче, да се знае, че леко пощипва в началото.
Пп Досега не съм прочела оплаквания за запушени пори и пъпки от него. В нета много го хвалят. Лятото може да се носи самостоятелно, зимата е добре да се слага крем върху него.
мерси много!
аз кремове не слагам, но ми се искаше нещо леко хидратиращо сега зимата и задължително да е некомедогенно, защото имам проблем с това ... може би и затова не слагам крем ...
погледнах и на виши 89 минерала, но все пак не е от най-бюджетните и не питам за него

кожата ми е нормална с леко мазнеещо чело

За Виши минерал 89 изобщо не съжалявай, там е просто вода и глицерин, нищо друго. И него съм използвала ( държах го в хладилник ) и лятото беше приятно за употреба, но наистина е вода под формата на гел Joy

Вместо тези гелчета бих предпочела флуид от синята серия на Биодерма или на Ла рош, цената не е твърде висока.

# 273
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Използвам машинки за домашна употреба(радиочестотен лифтинг, йонофореза,  лед маска....)
Първите две задължително се използват с някаква контактна течност   серуми и ампули.
Намазвам обилно лицето и после минавам с машинките .

Ясно. Аз си помислих, че ги ползваш вместо машинно масло за смазване на машинките 😂 Предвид ниската им цена, какво мислиш за качеството им?
Интересна интетпретация.
От години не деля козметиката на скъпа и евтина, а на рa ботеща и не работеща.
Въпросните свеуми изпълняват перфектно функцията, която съм им възложила(контактна течност).
По принцип не бих ги използвала като единствена грижа, но аз съм като Мечо Пух, колкото повече, толкова повече.
На скоро си преброих серумите за  околочния контур, които ползвам в момента ,  само те са над 15.Отделно кремове, пачове...Луда работа.
От линковете с полска  козметика
Много съм доволна от маската с кукурма(свърших първата и съм се запасила с още 4), става и.за околоочния контур.Серията с камелия, околоочен, серум, масло, има и крем, но не открих за моята възраст(обозначено е на кутията).
https://bielenda.pl/en/catalog/face?filters%5B12%5D%5B0%5D=543&a … 5D=542&page=2
Гледах и "професионалната"  им козметика,  имат интересни неща, но я откривам само он лайн .
https://bielendaprofessional.pl/en/

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 15:20 от sl

# 274
  • Мнения: X
Chloe,мерси. Добавих го в кошницата,дано има ефект.
Иначе е на 3 годинки,не е пубертет. 😃
Малката ми племенничка е многоо къдрава. На нея сестра ми и слага крема за коса на “Гарние Фруктис” с Алое без отмиване. Слага по-малко от една помпичка на влажна коса след баня и се реше лесно. После къдричките са подредени и пак се решат също лесно. Плюса е че се слага по дължините и няма контакт с корените , защото е само на 5 и избягваме “химията”.

# 275
  • Мнения: 244
Аз да питам има ли нещо бюджетно,което мога да взема за косата на детето? Чуплива е,но много се заплита и сплъстява...
Моя позната, на която децата са с гъсти чупливи коси, им прави прически, плитки и т.н. като ползва кокосово масло за разресване. Живяла е в Индия и казва, че там така се справят с косите си. Simple Smile

# 276
  • Мнения: 14 786
Това е лошото,че тя е в период,в който отказва да я връзвам и сплитам. 😣 Само малка опашка иска,колкото да не й влиза косата в очите и до там. Кокосово имам,но няма ли да е мазно?

# 277
  • Мнения: 244
Това е лошото,че тя е в период,в който отказва да я връзвам и сплитам. 😣 Само малка опашка иска,колкото да не й влиза косата в очите и до там. Кокосово имам,но няма ли да е мазно?
Предполагам, че се ползва малко количество, достатъчно за разресването, което е по дължините на косата, поне не е вредно.

# 278
  • Мнения: 2 586
Това е лошото,че тя е в период,в който отказва да я връзвам и сплитам. 😣 Само малка опашка иска,колкото да не й влиза косата в очите и до там. Кокосово имам,но няма ли да е мазно?
Аз ефект от детски спрейове не видях. Сега пръскам дължините с един двуфазен спрей на Елсев. По-доволна съм.

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Виши 89 е точно вода с някаква сгъстяваща до гел съставка,глицерин може би.Нищо не прави.На Делиа хиалуроновият серум е в пъти по-добър.Само 10 мл е,но върши работа.На Ревюел един крем за околочната зона с алое също е по-добър от Виши 89.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 19:23 от mariqivanova799

# 280
  • Мнения: 1 325
Момичета, днес всичко е с безплатна доставка в Нотино!
Ах, защо прочетох този пост🤦‍♀️, що пари оставих...не е истина😂.
Но, най-накрая си поръчах спирала в кафяво, винаги съм искала да опитам, на Макс фактор 2000 калории, бях чела хубави отзиви.Поръчах и тези два продукта, надявам се да излязат сполучливи.

# 281
  • Мнения: 1 675
Не само днес, цяла седмица. Аз още се чудя какво искам да поръчам 😂

# 282
  • Мнения: 1 325
Добре, че я пуснах преди да видя, че е цяла седмица.Имам още толкова неща за поръчване🙄.

# 283
  • Мнения: 1 376
Виши 89 е точно вода с някаква сгъстяваща до гел съставка,глицерин може би.Нищо не прави.На Делиа хиалуроновият серум е в пъти по-добър.Само 10 мл е,но върши работа.На Ревюел един крем за околочната зона с алое също е по-добър от Виши 89.
На Делия имам колагенови и нещо не ми харесва. Много е гъст и не се разнася/попива.

# 284
  • Мнения: 5 618
Тъкмо ми свършва ВВ крема на Миша и се зарадвах на офертата, обаче цената е 37,50. Защо имам спомен, че беше 35? Expressionless

Общи условия

Активация на акаунт