Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 653
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 583
Давам отзив за мицеларната вода на Лореал,по желание на Хелия-"нежно" е точната дума за действието й,много меко сваля грима ,не щипе и люти,няма кофти вкус по устните.Мисля че това е новия ми фаворит от мицеларните води.
Благодаря ти, скоро приключвам едно тоалетна мляко  и ще си я купя. Пробвала съм другите 2 вида вода на Лореал, но само двуфазната не съм. Иначе съм супер доволна от двуфазната на Гарниер.

# 346
  • Мнения: 1 130
Ех, този Елитис... Завиждам, че си имате. Все намаления или просто ниски цени имат. Явно ще си почакам в Дм/Лили да ни ги заредят.

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря,аз имам още един Биотен с хиалурон,но се точа и на златния.Ще прескоча до Елитис.

# 348
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
Мързелива, преди дни бях в Лекси на бул" Марица", но никъде не видях Биотен 🙄
Горе на втория имаше подхранващото мляко на Глис, искам да го пробвам, но забравих да купя, понеже влязох за памперси 😄

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 4 660
Фрау, има ги, точно от Лекси на Марица си взех серума днес. Кремовете за лице са на първия етаж, в началото, вляво от входа.

# 350
  • Мнения: 94
Кой фон дьо тен или коректор на Катрис ви харесва най-много?





Или има ли някой по-хубав?
Също така за много светла кожа

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 00:01 от jojjo

# 351
  • Мнения: 2 622
Подариха ми този всичко в едно. Ползвах най - светлия цвят като коректор, но и си го мацвах като фдт по останалата част на лицето. На мен не ми допада, че е много сух като консистенция. Обаче получих много комплименти за кожата ми, както и изненадани погледи при твърдението ми, че съм с грим. А бяхме  на силна слънчева светлина.

24часа HD не харесах. При мен стои като брашно и подчертава неподозирани бръчици и линии. А ако имаш и мъх по лицето е пълна ужасия.
Със суха кожа съм.

# 352
  • Мнения: 2 583
Аз бях доволна от матиращия фдт. Тези дни ще отворя HD.

# 353
  • Мнения: 5 081
А кои фон дьо тени бяха със сочен завършек, хелти микс буржоа, римел ластинг радианс и третия на макс фактор радиант лифт ли беше.

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 23:10 от dani-ela-80

# 354
  • Мнения: 2 583
А кои фон дьо тени бяха със сочен завършек, хелти микс буржоа, римел лонг ластинг и третия на макс фактор радиант лифт ли беше.
На Римел и Буржоа със сигурност.

# 355
  • Мнения: 15 300
Римел ластинг радианс, също Афинитон на Мейбълин, Луминизатора на Макс фактор, но него го намирам само онлайн, ББ то на ГР, както и тонирания им флуид от серията НЛ.

# 356
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
Използвах тестери на този крем, много ми харесва. Изглажда кожата веднага, хидратира я, само, че е ароматизиран(на някоя може да не й допадне). Ще си купя пълната разфасовка

# 357
  • Мнения: 5 081
Джаста, кой е този на макс фактор, че не разбрах, може ли снимка или линк.

# 358
  • Мнения: 1 376
Подариха ми на Риммел Кастинг Радианс, много хубав фдт. Има малки блестящи частици, но не се набиват на очи.
Коректор за под очи да препоръчате? Тъмни кръгове и торбички.

# 359
  • Мнения: 15 300
Дани, изпиши в Гугъл - luminizer Max factor, натисни после "изображения" и ще ти излезе търсения продукт. От тел не знам как да дам линк или кача изображение от нета. В магазинната мрежа не го намирам вече, но го открих в Мейкъп, мисля да поръчам, но ще поизчакам, че доста фдт и бб-та ми се събраха и няма смисъл само да залежават. Ако все още го има, докато се наканя, ама каквото такова.

Общи условия

Активация на акаунт