Изпитани сайтове за парфюми - 20

  • 51 218
  • 767
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 438
В смисъл? Защо трябва да е бързо? Поръчка можеш да откажеш и като е пристигнала в офиса на Спиди, въобще да не я вземеш. Тогава нищо не плащаш. Нито насам, нито на обратно транспортни разходи. Ама после ще трябва сигурно нов акаунт да си направиш, че като знам колко обичат нашите търговци такива манипулации... Не, че ти не си напълно в правото си да си промениш мнението и да откажеш поръчка. Правейки я, може да размислиш след час и да не я искаш, какво пък.
Не виждам манипулация в това да промениш решението си . Обажда се по телефона  отказва поръчката  и съответно пуска нова. Според мен това са нормални коректни отношения.

# 481
  • Мнения: X
Имам предвид движението, промените по поръчката под "манипулация", а не хитруване или нещо подобно. 🙄

# 482
  • Мнения: 217
В смисъл? Защо трябва да е бързо? Поръчка можеш да откажеш и като е пристигнала в офиса на Спиди, въобще да не я вземеш. Тогава нищо не плащаш. Нито насам, нито на обратно транспортни разходи. Ама после ще трябва сигурно нов акаунт да си направиш, че като знам колко обичат нашите търговци такива манипулации... Не, че ти не си напълно в правото си да си промениш мнението и да откажеш поръчка. Правейки я, може да размислиш след час и да не я искаш, какво пък.

Благодаря Ви много, исках да откажа преди да са я изпратили до София, тъй като ми е съвестно да плащат транспортни и т.н., а след това да не си я взема или нещо подобно Blush

@Arusi Опцията за премахване на продукти я няма тъй като пише "изпълнена".

# 483
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
В смисъл? Защо трябва да е бързо? Поръчка можеш да откажеш и като е пристигнала в офиса на Спиди, въобще да не я вземеш. Тогава нищо не плащаш. Нито насам, нито на обратно транспортни разходи. Ама после ще трябва сигурно нов акаунт да си направиш, че като знам колко обичат нашите търговци такива манипулации... Не, че ти не си напълно в правото си да си промениш мнението и да откажеш поръчка. Правейки я, може да размислиш след час и да не я искаш, какво пък.

Благодаря Ви много, исках да откажа преди да са я изпратили до София, тъй като ми е съвестно да плащат транспортни и т.н., а след това да не си я взема или нещо подобно Blush

@Arusi Опцията за премахване на продукти я няма тъй като пише "изпълнена".

Нали имаш право в 14-дневен срок да върнеш продукти без обяснение. Не разпечатвай излишните артикули и ги върни, трябва да ти върнат парите.

# 484
  • Мнения: 217
Мерси, те още не са дошли. Писах тази вечер мейл ама то сърце юнашко не трае (в момента имат страхотни отсъпки на Decleor-ските коледни комлекти та....), но утре ще завъртя и една шайба да се разберем Simple Smile. Извинявам се за офф топикът. И ви желая много благоуханни находки.

# 485
  • ново
  • Мнения: 6 065
Lea, какво точно те интересува за парфюма? Цената и от къде да го купиш ли? Ако те интересува самият аромат пиши в другата тема "Парфюмни размисли и страсти"

Парфюми шоп имат намаление на Шанел и Роял на Ели Сааб. В другата тема прочетох много суперлативи за Роял и сега му се чудя.

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 08:13 от Г&В

# 486
  • Мнения: X
А, добро утро.
Вчера най- после получих доставка от мейкъп (техен доставчик)...много се забави, почти 10 дни...Взех мъжкия Енвол на Картие, който похвалихте тук- наистина е страхотен+ 2 виалчета. Добре опаковани, изглеждат си чудесно. Само ме изненада неприятно голямото забавяне...
Чакам да пуснат Мон Интенз и Ла Белл...

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Роял на Ели Сааб е жесток парфюм с много добра проекция обаче първо трябва да се тества при възможност де.Много благ. за споделеното за Парфюми шоп ,:heart: цената е мега добра аз в Парфимо го изтървах и го следя ,днес ще се обадя да попитам дали идва с капачка.

# 488
  • Мнения: 31 420
Lea, какво точно те интересува за парфюма? Цената и от къде да го купиш ли? Ако те интересува самият аромат пиши в другата тема "Парфюмни размисли и страсти"

Парфюми шоп имат намаление на Шанел и Роял на Ели Сааб. В другата тема прочетох много суперлативи за Роял и сега му се чудя.
Не му се чуди разкошен парфюм е.

# 489
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
В ЕМАГ Рояла на Ели Сааб е за без пари- има и код за -10 %, а ако се поръча през мобилното приложение и се плати с карта, доставката е безплатна.
https://www.emag.bg/parfjumna-voda-elie-saab-le-parfum-royal-zhe … 153/pd/D558XGBBM/

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 4 543
В ЕМАГ Рояла на Ели Сааб е за без пари- има и код за -10 %, а ако се поръча през мобилното приложение и се плати с карта, доставката е безплатна.
https://www.emag.bg/parfjumna-voda-elie-saab-le-parfum-royal-zhe … 153/pd/D558XGBBM/

Много благодаря за споделеното, поръчах Flowers Hibiscus

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
В ЕМАГ Рояла на Ели Сааб е за без пари- има и код за -10 %, а ако се поръча през мобилното приложение и се плати с карта, доставката е безплатна.
https://www.emag.bg/parfjumna-voda-elie-saab-le-parfum-royal-zhe … 153/pd/D558XGBBM/
Много благодаря за споделеното, поръчах веднага🌹❣

# 492
  • Мнения: 603
parfumi-shop имат намалени парфюми -

# 493
  • Мнения: 2 259
Кога успяхте да изкупите 30 мл от Емаг Grinning
Човек да не поспи малко Grinning

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Е ,голяма работа купи си го от Парфюми шоп там идва по -изгоден ,защото е 90-ка.Stuck Out Tongue Winking Eye Имам и отстъпка и става още по-добре ,обаче не ми вдигат рано ли им е, що ли.Пак ще звъня.

Общи условия

Активация на акаунт