Как да отида на гости в UK

  • 1 508
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 698
Благодаря ви момичета!Ще помоля някоя да ми преведе написаното от Diorella ,че с английския не съм много добре!

# 16
  • Мнения: 818
Това от което се нуждаеш е EEA family permit.На сайта който съм ти дала има формата с която да кандидастваш:To apply for a visa you will need to fill in form VAF1 - non-settlement.(за да кандидатстваш за виза се нуждаеш от ВАФ-1 формуляр.)Най добре се обади в посолството и кажи че се нуждаеш от инфо за EEA family permit,какви документи са ти нужни освен формуляра.

# 17
  • Мнения: 5 698
Благодаря  Diorella ! Ще отида до посолството за да ми кажат какви други документи изискват още.Поздрави!

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Съжелявам,че не се включвам с отговор по темата,но имам въпрос.Някоя от вас явявала ли се е на интервю в посолството? Знам,че въпроса ми е доста глупав ама аз ще се явявам другата седмица за студентска виза и се притеснявам ужасно.

# 19
  • Мнения: 13 512
Съжелявам,че не се включвам с отговор по темата,но имам въпрос.Някоя от вас явявала ли се е на интервю в посолството? Знам,че въпроса ми е доста глупав ама аз ще се явявам другата седмица за студентска виза и се притеснявам ужасно.
Аз отидох  миналата седмица- подадох си документите и ми казаха да изчакам . След 10-15 мин, ме извикаха, за да ми кажат,че трябва да дойда да си взема визата между 4 и 5. Изобщо не ме извикаха на интервю.Може и теб да не те извикат.

# 20
  • Мнения: 992
Съжелявам,че не се включвам с отговор по темата,но имам въпрос.Някоя от вас явявала ли се е на интервю в посолството? Знам,че въпроса ми е доста глупав ама аз ще се явявам другата седмица за студентска виза и се притеснявам ужасно.

Аз съм се явявала 2 пъти.
Първият път за туристическа виза, 2-рият за присъединителна.
Няма нищо страшно, не се притеснявай, просто бъди уверена в себе си, не вярвам да имаш проблем.
Служителят който ми водеше интервюто беше доста любезен.
Пожелавам ти успех. Hug

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Благодаря за отговорите Hug,другата седмица ще кажа как е минало,надявам се да  нямам проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт