Прием на витамини

  • 337
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, имам леко притеснение. При първият ми преглед при гинеколога в 4г.с. Ми предписа да пия Огестан, но при приема не ми понасяха. Ставаше ми доста зле няколко минути след като ги пия и доста често ги повръщах. След като му казах той ми отговори да изпия тези които имам (30бр. са в опаковката) и да ги спра. Винаги съм мислила, че витамините се приемат дори и след раждането. Това е първата ми бременост, и нямам никакви проблеми. Предимно хапвам плодове и зеленчуци. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 528
Добре е да се пият витамини..аз също пиех Огестан, но след 3 месец точно. За това, че до 3ти месец се повръща и можеше да върна хапчето..според мен не повръщаш от витамините а от самата бременност.. ако ги пиеш сутрин, пробвай да ги пиеш пък на обяд след обяда.. аз до 3ти месец пиех само фолиева к-на

# 2
  • Мнения: 107
Единствената глупост която направих по време на бременността си е че не пиех калции не пренебрегвайте приема му ако не искате да съжелявате за в бъдеща Като допълнение и витамини разбира се

# 3
  • Мнения: 30
Аз пиех още от началото фемибион и съм много доволна от тях. Има два вида 1 и 2, първия е до 3 месец на бременността, след което почваш 2ката. Попитай АГ за тях. Аз до 9 месец се чувствах супер добре, въпреки че качих 30кг и бях като кит. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и здраво и пухкаво бебче на финала.

Общи условия

Активация на акаунт