Как да разбера какво мисли той?

  • 7 516
  • 223
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32 525
Околосветското пътешествие е изкушаваща идея. Само да не е свързано с много пътуване на автостоп, мизерни хостели, отсядане при непознати на разменни начала и пр. Ако може да е комфортно, не е за изпускане (спомените ще те топлят цял живот). Smiley
Ако първо си направите детето (децата), околосветското пътешествие леко ще се отложи с поне 20 г. Rolling Eyes Естествено, по-хубаво от децата няма, но защо пък да нямаш всичко (и едното, и другото)? Wink
Е, те хората предложиха много удобен вариант: едното по време на другото. Simple Smile

Звучи изкушаващо, ама къде пари за сватба и за пътешествие, и за бебе после...

Е, няма пълно щастие.
Ще се върнете, ще поработите. Нали сте добре платени и двамата. Има хора с по-малко доходи, но с желание пак раждат.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 186
Времето за някои потребители на този форум тече странно. Раждай сега, че утре ще си на 40. Няма година-две-три, играе се на десетилетия направо. От 26, както казва момичето, след три години директно скача на 40... Странна аритметика.
Другото, което е адски странно, е как сериозно обвързани жени с лекота във всяка тема пишат "Зарязвай го". Спрете малко и се замислете - споделяте на приятелка, че имате проблем с мъжа си, и тя вика "Зарежи го". Дали няма да изядете приятелката "с парцалите", а не да зарежете мъжа си? И как така смее жената, пуснала темата, да е уверена в мъжа си, я веднага в ъгъла да се срамува!
До авторката - не чети много-много какво се случва в тази тема (и съседните), защото тук вече са те разделили с приятеля ти, че даже са ти и намерили друг сигурно. Седни и говори с човека спокойно и сериозно - брак, деца, пътешествия. Сипете си по едно и разнищете всички тези теми с него, а не тук с хора, на които им е твърде лесно да съветват другите да си зарязват мъжете.
И не гледай на живота като на схема - първо се женим, после раждаме, после... Когато ние си правим такива планове, Господ се смее (образно казано, че не съм вярваща).

# 62
  • София
  • Мнения: 17 942
Напротив, точно обратното е. Много е лесно от диванчето, с мъжа до теб и две тичкащи деца наоколо да съветваш хората да си свиват ушичките и да ги успокояваш, че имат вечността пред себе си, да принизяваш 29- годишен мъж на тийн и т.н. Щото цъкаш хикса и си продължаваш живота, който си искал/а. Мъж, деца, къща, пътувания, а авторът на темата остава с пръст в уста, чакайки чудеса по Коледа.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 865
Могат да се оженят под палмите на Доминикана или Хавай, както и Мексико - там има прекрасни плажове.
Ще кумуват двама черни или латинос, как дойде. После ще зачеват, пусти плажове бол, по целия свят.
И като се приберат - бебче, готово да се ражда. Какво не е ясното на авторката?!

Не е ясно кой ще финансира всичко това 🤭

# 64
  • Мнения: 4 184
Ами тя писа, че са добре финансово Simple Smile.
За 6 месеца могат бая свят да видят и тамън ще си дойдат бременни. Сладко.

Шегата настрана - човекът иска да пътува, жената иска печка и бебе.
Да си уеднаквят желанията, за да има връзка.
Ах, как не бях пак на 26 и да тръгна да пътешествам в рахат, а не като сегашните ми пътешествия - лягам, ставам и все за едно мисля - порасналото бебе.

# 65
  • Мнения: 19 037
А  как пътешественик сяда у дома в БГ с бременната булка? Само това парче от пъзела не ми пасва.

# 66
  • Мнения: 4 184
А  как пътешественик сяда у дома в БГ с бременната булка? Само това парче от пъзела не ми пасва.

Може пък да решат по път да родят, свят широк.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 36 865
Сега са добре финансово ама шестмесечно обикаляне на света си иска стабилни суми, да не говорим оставането без работа щото шестмесечна отпуска няма, а като се върне бременна картинката става съвсем цветуща. Ще са похарчили всичко спестено, тепърва мъжлето ще търси работа, а тя ще бременее и повръща вкъщи, после идва бебето и две години седене у дома. За всичко това се плаща. Тя сама си написа, че тръгвайки на пътуване ще трябва да се примирят със загубата на работните си места, а едва ли имат милиони спестявания, че да не им пука.

# 68
  • Мнения: 4 184
Истината е, че за пътешествие около света са необходими много пари, ама много. Освен ако не пътуват на автостоп и не решат да поплават на гърба на някой услужлив кит през някой океан.
Цялата история звучи някак нелепо.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 36 865
Цялата история наистина звучи като онзи дето не щеше дете понеже трябвало първо да събере пари за да си присади коса. Та и тоя, никакви деца преди да обиколи света. Абе откъде им ги раждат главите...

# 70
  • Мнения: 30 139
Като знам една екскурзия за 5-6 дни в Европа колко пари струва,  не мога да си представя 6 месеца по света. Освен ако родителите не са някои богаташи.

# 71
  • Мнения: 4 184
Може да изберат Куба Simple Smile, къщата на Хемингуей, плажове, сиеста... С 200$ на месец мъжът ще пуши до насита пури и ще пие ром, а жената ще нагъва папая с банани.
При добра оферта ще намерят евтин билет, аз ще им подшушна къде да търсят. Ех...

# 72
  • Мнения: 18 414
Започна вече да звучи като любовен роман. Самотни плажове, лунна светлина... дете, създадено на някой райски остров... Blush И отведнъж Хайчето разваля идилията като пита - ама как ще си позволят това? Stuck Out Tongue Joy

# 73
  • Мнения: 4 184
Цялата тема е повече от абсурдна - авантюрист-приключенец и жена, копнееща рожба.

Човекът с косата дали има коса вече?
Процедурата е не повече от 3000 лева в турска клиника, дори и за напълно олисяла глава.

# 74
  • София
  • Мнения: 17 942
Хайчето в случая е гласът на разума. Аз не мисля, че в България сме дорасли за подобни 6- месечни пътувания. Трябва да си много отракан и адски кадърен, за да pull off- неш подобно пътуване и след това да си намериш добра работа от раз. На мен ми се струва неразумно.

П.П. Процедурата с всички мазила след това е 7-8к, не 3. И няма как да е за цяла глава, все пак се взима от долната част на тила, която е 1/5 от цялата глава. Просто казвам

Общи условия

Активация на акаунт