Ще ставам кума,помогнете със съвети за.....

  • 2 516
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Сетих се за още една изненада, която ни "спретнаха" кумовете и ни стана много мило. В ресторанта ни подариха (официално) 3 бутилки червено вино: едната - с червена панделка, втората - със сребриста, третата - със златиста - с пожелание да се съберем и да ги изпием заедно след съответно 1, 25 и 50 години. Може и да е по-стандартно, не знам, не съм ходила много по сватби, но опредлено за нас това беше една от най-хубавите изненади. Simple Smile

А може ли да разкажеш по-подробно как точно ви бяха организирали поднасянето на бутилките - в ресторанта ли..... newsm78...просто разкажи, че ми се стори интересно и може да взаимствам.. Laughing

# 16
  • Мнения: 3 248
http://www.svatbata.com/index.htm Hug

А относно обещанията в балоните ... нека да са някакви забавни, от сорта на "Обещавам да сменям памперси...", "Обещавам да не изневерявам..." и т.н.! Peace

За бутилките го знам по друг начин ... подаряват се някъде по време на речта на кума, първата е за след речта (кума я отваря), втората за първата брачна нощ, а третата за купона по случай първородната рожба! Grinning Но би могло това за брачната нощ да се изпусне...и така третата да бъде за някоя годишнина! Thinking

# 17
  • Мнения: 1 059
И ние кумувахме наскоро. Изненадахме младожехците с 2 бутилки шампанско опаковани подобаващо, сложени в кошничка. Едната бутилка е за първата има годишнина, а другата като се роди първото дете.

# 18
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Сетих се за още една изненада, която ни "спретнаха" кумовете и ни стана много мило. В ресторанта ни подариха (официално) 3 бутилки червено вино: едната - с червена панделка, втората - със сребриста, третата - със златиста - с пожелание да се съберем и да ги изпием заедно след съответно 1, 25 и 50 години. Може и да е по-стандартно, не знам, не съм ходила много по сватби, но определено за нас това беше една от най-хубавите изненади. Simple Smile

А може ли да разкажеш по-подробно как точно ви бяха организирали поднасянето на бутилките - в ресторанта ли..... newsm78...просто разкажи, че ми се стори интересно и може да взаимствам.. Laughing

Ние имахме водеща в ресторанта и тя "обявяваше" какво следва. Каза, че кумовете са ни подготвили подарък, те извадиха бутилките и ни ги подариха последователно с разяснение към всяка една от тях. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 8 283
едни познати дали дипломата на булката на ДиДжея да й я връчи на сватбата, тя не успяла да се яви предния ден на връчването им.   
На нашата сватба имаше "мини" фойерверки, една тип конфети когато ме изнасяше мъж ми от съвета, и после гръмнаха няколко пред ресторанта.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 283
.

Общи условия

Активация на акаунт