Чувствам се празен

  • 13 290
  • 307
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Не, виж, нищо такова не казвам. Странно е как разбираш думите на хората превратно.
Има огромна разлика между "искам" и "полага ми се".
Ти си все още във възраст, когато връзките лесно се завързват и лесно се разпадат. И се държат единствено на взаимното чувство за приятно прекарване. Това трябва да ти е ориентирът - правиш ли нещата, така че момичето отсреща да си прекара приятно? Имаш ли представа какви са тези неща за конкретните момичета?

# 91
  • Мнения: 2 478
Чудих се изобщо да пиша ли, че вече ми е скучно във форума и безсмислено, едно и също, едни и същи, a и нямам време напоследък да съм активен. Wink
От мен да мине, ще му напиша на момчето някои неща, дано ги разбере.
Не съм чел всичко, отгоре-отгоре.

life3, R-dna много уместен въпрос ти е задала, ти рипаш, като ощипана мома, вместо да се замислиш и да промениш хода на дискусията.
Вярно, по-съм голям от теб, въпреки че дори на моите години има много неосъзнати и незнаещи какво искат, аз мога веднага да ти кажа за какво ми е, и за какво не ми е една жена, респективно връзка.

Много си зелен още(това е добре, имаш мегдан да се развиваш), реално нищо не можеш да предложиш на една жена в сексуален, житейски и емоционален план. Финанси не коментирам изобщо, първо си много малък, за да имаш такива, освен мама и тате да те спонсорират и бутат, оттам да дойде и самочувствието, но това не е трайно житейски, защото при едни форсмажорни обстоятелства не се знае знае ли се.

Минаваш през проба-грешка емпирично житейски, така се израства. Пробваш, четеш, експериментираш. Ти как мислиш ние сме действали и действаме във всякакъв аспект? Това е животът.
Някой беше казал, че "чужбината е днешната казарма" за сегашното поколение, което е абсолютно така в много аспекти.
Не те насърчавам да емигрираш, дори да нямаш среда тук.
Вярно е и друго - чалга-мутро обществото, манталитетчетата, които ще ги разбереш и осъзнаеш с времето.

Сега се съсредоточаваш върху собственото си развитие - учиш, работиш, развиваш се, като личност. След като си подредиш "чакрите" в главата, бръмбарите, и знаейки какво искаш и търсиш, ама конкретно, можеш да почнеш да сондираш жени за връзка, ако искаш такава.

И сам може да ти е много добре - никой няма да ти мрънка, можеш да си правиш, когато, каквото поискаш, съобразявайки се с времето и желанията си. Това се нарича свобода и независимост. Малко хора са готови за нея, повечето драпат за "връзка", каквото и да значи това. Hands V

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 20:27 от FragranceFanatic

# 92
  • Мнения: 1 376
Много грешен подход. Знаеш ли аз на колко като теб съм попадала в Dating Apps, за съжаление? Не си единствен. Приеми жените като човешки същества, също като теб и общувай по такъв начин. Не търси нищо, просто общувай, разговаряй...
Секс се намира лесно, ако трябва си плати, ако трябва се напий... няма срамно. Но нямай големи очаквания.

# 93
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Скрит текст:
R-dna не искаше да те обиди.
И по бурната ти реакция разбирам, че въпросът й е бил правилен.

Никой никому не е дал права или гаранции.
Не ти се ПОЛАГА жена. Но жена би могла да бъде с теб, ако я правиш щастлива. Съответно - и ти би могъл да бъдеш с нея, ако тя те прави щастлив.
Ти мислиш ли, че можеш да дадеш щастие на някое момиче?
Мисля, да.
По какъв начин мислиш, че ще дадеш щастие на някое момиче? Като правиш какво?

Скрит текст:
Тук едва ли не казваш, че хората сме машини. Не съм чул някой мъж да не иска жена и никога да не е искал, нито пък за жена. Мисля, че всеки иска да има някой, колкото и тъпо да звучи за някои хора.. Тъй че мисля, че искам нещо което ми се полага..
Изобщо не се казва това. Не всеки мъж иска жена, а някои казват, че искат, но им е по-добре сами - справка - хилядите стари ергени, които не могат да променят навиците си и в крайна сметка никога не намират жена за себе си. Точно затова жена не се полага на никого. За да се изгради връзка, се искат усилия от двете страни, така че всеки да е щастлив с другия, затова и момичетата търсят признаци, че ще бъдат щастливи с момчето, с което излизат. Ти по какъв начин ощастливяваш момичетата на първата ви среща, например?

# 94
  • Мнения: X
Братане, стига си ги жалил! Аз не го питам печели ли много пари. А дали работи и дали, ако е стаж е платен. Нали е програмист. В днешно време има програмисти и “програмисти”.

И аз съм на 23. Стига си жалил представителите с мъжки полов орган само.

Опитвам се да го насоча към подходящия тип жени за него...

Тайра, не съм ти обявил кръстоносен поход, отпусни се. Аз съм изпуснал този момент с годините ти. Симпатична си ми, но е нормално да се разминаваме по някои теми - аз съм с десетилетие над теб, можеш да ми отговаряш с Ok, boomer Smiley
Тук обаче ще си замълча, защото авторът е на твоите години и ти знаеш по-добре какво е положението. Аз само публично ще го ожаля, че му се налага да се занимава с днешните 20 годишни.

# 95
  • Мнения: 56
Цитат
По какъв начин мислиш, че ще дадеш щастие на някое момиче? Като правиш какво?

Вече не знам какво да си мисля.

Цитат
За да се изгради връзка, се искат усилия от двете страни, така че всеки да е щастлив с другия, затова и момичетата търсят признаци, че ще бъдат щастливи с момчето, с което излизат.

Обикновено аз полагам усилия, а от среща нищо.

Цитат
Ти по какъв начин ощастливяваш момичетата на първата ви среща, например?

Предварително се разбираме по принцип къде ще ходим и какво ще правим..

# 96
  • Мнения: 1 119
Братане, стига си ги жалил! Аз не го питам печели ли много пари. А дали работи и дали, ако е стаж е платен. Нали е програмист. В днешно време има програмисти и “програмисти”.

И аз съм на 23. Стига си жалил представителите с мъжки полов орган само.

Опитвам се да го насоча към подходящия тип жени за него...

Тайра, не съм ти обявил кръстоносен поход, отпусни се. Аз съм изпуснал този момент с годините ти. Симпатична си ми, но е нормално да се разминаваме по някои теми - аз съм с десетилетие над теб, можеш да ми отговаряш с Ok, boomer Smiley
Тук обаче ще си замълча, защото авторът е на твоите години и ти знаеш по-добре какво е положението. Аз само публично ще го ожаля, че му се налага да се занимава с днешните 20 годишни.

Какво ни има?

# 97
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Скрит текст:
Цитат
По какъв начин мислиш, че ще дадеш щастие на някое момиче? Като правиш какво?

Вече не знам какво да си мисля.

Цитат
За да се изгради връзка, се искат усилия от двете страни, така че всеки да е щастлив с другия, затова и момичетата търсят признаци, че ще бъдат щастливи с момчето, с което излизат.

Обикновено аз полагам усилия, а от среща нищо.

Цитат
Ти по какъв начин ощастливяваш момичетата на първата ви среща, например?

Предварително се разбираме по принцип къде ще ходим и какво ще правим..
От това, което си писал, излиза, че ти полагаш усилия да са щастливи момичетата, като "се разбираш по принцип къде ще ходите и какво ще правите" с даденото момиче.  Мисля, че трябва да си отговориш на въпроса какво си готов да направиш, първо за да е доволно и весело момичето на първата ви среща, както и за да е щастливо момичето по-нататък, т.е. да можеш да го задържиш. Т.е. да си изясниш ти с какви "карти" разполагаш, какво предлагаш. Дотук ни стана ясно, че не ти предлагат нищо на тебе, но може би е защото и ти нищо не си предлагал досега?

# 98
  • Мнения: 2 478
life3, приел съм, че не си трол, и съм разбрал, че не си, като връстниците си, затова се хабя да ти пиша това-онова.

Не можеш, защото си друг натюрел, не масовия.
Чакаш си влака, който може и още 10, и повече години да се забави. Това да не те притеснява, ще си натрупал личностни активи през това време.

Лоша шега ти изиграва, че се влияеш от другите, от социума, пиърите ти, а не трябва. Живей си своя си живот.

Сега разбрах, че си "програмист", каквото и да значи това.
Сега всички сте такива малко или много.
Сериозно, ако не можеш по проекти и постоянно по събития, форуми специализирани, тийм билдинги и т.н., да намираш мацки, не знам къде.
Не учиш ли, не си ли в уни на 22 ?

Ето ти я Тайра и още има мадами тук твои наборки, или 1-2 години по-големи, пишете си, обменяй опит.

Един коз - предпочитат по-големи, с теб няма да се хванат, ама ще научиш това-онова. Satisfied
Не визирам форума единствено, а като цяло - живота навън.

Втори коз - ориентирай се към 17-18 годишни за гаджърлък и излизания, за връзки не мисли, много ти е рано.

Трети коз - общувай с каки, ще научиш от тях много. Wink

Четвърти коз - вземи си спортна кола и се научи как да я караш, така че да привлича внимание. Пастираш я, полираш я, и винаги чиста. Mr. Green
Научаваш се да се грижиш за себе си, колата, дома си, после и за жената. Grinning

Пети коз - просто действаш, проактивен си, без предрасъдъци и кой какво ще си помисли. Ти не знаеш на другия какво му е в главата. Така ще "обръгнеш" и ще изградиш психика и самочувствие.

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 22:40 от FragranceFanatic

# 99
  • Мнения: 1 119
Да. Ако ми пишеш на ЛС, съм склонна да ти помогна с взякакви съвети.

Как да забиваш мацки.

# 100
  • Марс
  • Мнения: 8
Разбирам, че си програмист, компютъра е част от твоето ежедневие, но интернет форумите/сайтовете трябва да са последното място, където да търсиш запознаства. Satisfied

# 101
  • Мнения: 8 012
Темата ми замирисва на ледена пързалка.

# 102
  • Мнения: 731
Ох, не! Направо ми втръсна вече! 10 страници автора дъвчи неща, които разбрахме още на 1-та... Отхвърля всякакви съвети, е добре какво искаш? Има нещо странно в тази тема/автора незнам какво...

# 103
  • Варна
  • Мнения: 838
Само докато те чета, усещам адски негативизъм и едно много неприятно качество, което не мога да опиша с думи (може би не ми достига речников капацитет). То си е цял манталитет.
Първо, не може да си “пробвал увереност”. Тя или е налична, или не. Съответно нейната наличност или липса си личи. Независимо какво казваш. Ако не си уверен, а симулираш...
Мда, и аз изпитах едно странно чувство, докато го четях. А това, с "пробването" на образи като маски, прозвуча малко психопатско. Плюс натъртванията, как не бил от пластмаса и имал право (не, полагало му се!) на жена.

Мило, момче, имаш наистина големи проблеми. Обаче ми се струва, че започваш да ги решаваш от края - не жените трябва да ти бъдат главната грижа в момента, а отношенията ти с други човешки същества като цяло.

Пишеш, че имаш добри приятели, а в същото време все си на компютъра. С тези приятели не излизате ли или и те са повече виртуални? Дори и да си имат гаджета, все би се запознал с някоя приятелка на приятелка покрай тях. Някак не ми се връзва - млад мъж на 22 години, с добри приятели, образование и професия - да няма къде да се запознава с момичета.

Другото, което ми направи впечатление: за да станеш програмист, трябва да си учил в университет, нали? Е, къде се губят тези години? Не може да не е имало момичета и там. Помниш някакви две тръпки от училище, помниш едното момиче, какво ти е казало във влака преди не знам си колко време (!), а никакви преживявания с другия пол в студентските години? Странно ми се вижда.

# 104
  • Мнения: 12
Може ли с няколко изречения да опишеш какво разбра дотук, кое ти се стори полезно, откри ли грешка в себе си, отговори ли си на някои въпроси и кое от нещата си склонен да приемеш?

На няколко пъти започвах да пиша, но много хора преди мен са ти дали толкова хубави съвети и храна за размисъл, а ти малко пораженчески и затворено реагираш.

Работи върху себе си. Когато ти е добре и без гадже, тогава би могъл да имаш готина връзка. Ще се хванеш като удавник за сламка за някоя “празна” и тя, та още по-голяма беля Grinning

Направи така, че да се чувстваш готин, интересен, умен. Общувай с много хора и слушай, без да се вглъбяваш в твоите чувства толкова. Чети книги - най-добрият начин да опознаеш света и себе си.
Просто не съществува формула или 10 начина “как да си намеря гадже”. Имам чувството, че това искаш да чуеш.

Личи си, че си интелигентно и различно момче. В тези кифлобаткенски времена готините момчета са веселите, отговорните, умните и отворените към света. (Значи стани по-весел и по-отворен ;д)

Общи условия

Активация на акаунт