'Интерснак България'. Картофени мечета без татуировка - развръзката!

  • 4 602
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
и аз се набутах с тия мечета.
Татуировка - никаква. Та след като един час детито мрънка за мечета, после още 2 , че няма....

# 16
  • Мнения: 1 629
Стига залъгва детето с тез дреболии, направи му хубава, голяма и завинаги на бицепса Grinning

# 17
  • Varna
  • Мнения: 288
Аз пък два пъти съм вземала и единия път имаше 2 татуировки,а другия път 4 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 777
Аз пък два пъти съм вземала и единия път имаше 2 татуировки,а другия път 4 Simple Smile

И за Бу не са останали  Laughing

Бу купувай от Варна, явно в Пловдив има само снакс.

# 19
  • Мнения: 7 837
Аз пък днес си купих ароматизатор за кола и ми го продадоха без колата, гадовете  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 2 550
Аз пък днес си купих ароматизатор за кола и ми го продадоха без колата, гадовете  #Cussing out

Въх, срам нямат!
Обади им се да ги сплашиш  Joy

# 21
  • Мнения: 5 228
На гърба - череп с много кости ,
 на корема - кървяща роза ,


а над сърцето

И котва с русалка под рамото.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
И котва с русалка под рамото.
Ба, русалка... да беше младеж, иди - дойди...
Не, ще й татуирам само една черта. Колкото сърца разбие - да задрасква с по една чертичка на основната. До запълване.

# 23
  • Мнения: 6 904
Е как други, тези от мечетата са специални. На слънце се оцветяваха или нещо подобно беше, не си спомням. А аз си иначе си го взех заради стари спомени, преди няколко години имаше симпатични татуировки в помбер-а и си бях сложила една на кръста докато бях в училище. Та от носталгия исках, напомнят ми за преди.

# 24
  • Мнения: 157
И аз купувах няколко пъти,но нямаше нищо.По принцип на давам на малкия да си слага татуировки,че после едва ги остъргвам от кожата му,но побеснях за това че лъжат нещастниците.

# 25
  • Мнения: 7 837
А инфото за татуировките като допълнителен стикер ли е на опаковката, или е директно напечатано фабрично. Защото в първия случай, може да са залепили стикери на стари пакети  newsm78

# 26
  • Мнения: 157
Не е стикер,а цяла лента която минава от единия до другия край на пликчето.По това се познава,че е с татуировка!!

# 27
  • Мнения: 5 577
Допълнително е. Но като се отлепи веднъж не може да се залепи втори път. Ей сега пробвах на моите мечоци.

# 28
  • Мнения: 7 837
Въпросът е, дали някъде по складовете не са се снабдили със такива ленти-стикери и не са ги залепили допълнително. Това си е стар трик и се използва открай време.
Утре Бу ще ни осветли по загадката  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 270
Бу, като говориш с тях и има компенсации, кажи и на нас да пратят, защото и ние искаме(: и аз съм в групата прецакани без татуировка в обозначено пакетче!
 хи хи Peace

Общи условия

Активация на акаунт