Лаковe за нокти - 134

  • 34 554
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 734
От мен един готик мат. Леко омазан, но все пак имам известен напредък Blush

# 526
  • Мнения: 128
[/img]
Почистването с четка се оказа мисия “невъзможна” направо. Беше голямо търкане и заради сухите кожички и лакочистителя върху тях на един два пръста ми се напука кожата, за това ги оставям така!

# 527
  • Мнения: 1 420
[/img]
Почистването с четка се оказа мисия “невъзможна” направо. Беше голямо търкане и заради сухите кожички и лакочистителя върху тях на един два пръста ми се напука кожата, за това ги оставям така!

Много красиво ♥ За мен овалът е прекрасен и не виждам нацапано ♥ Може ли да споделиш кой е лакът на безименият пръст Simple Smile

# 528
  • Мнения: 2 823
И аз да питам за лака,уникален е.?

# 529
  • Мнения: 1 679
Essence shine last &go 33 wild white ways, Perfect 191 и GR Ice chic 105 🤍

# 530
  • Мнения: 2 089
Хубава комбинация, но искам да видя муцунката Stuck Out Tongue Winking Eye

# 531
  • Мнения: 1 679
Муцунката ми е якетo 😁 😂

# 532
  • Мнения: 819

Нищо кой знае какво, но две нокътчета се счупиха и много много нямаше каква декорация да направя

# 533
  • Мнения: 27 569



Момичета, имам много за наваксване с четене и гледане на красотите които сте сътворили Hug
Вчера си купих лак който ми беше в списъка с желания и който все оставях за по-нататък. Страхотен е- Флормар пърли Italian Travertine, номерът беше нещо като 356, ще коригирам после. Heart Нещо като много светлорозова перла е- обаче няма гадни черти, а само нежен  перлен ефект. Че се оказа и по-покривен от очакванията ми- на 2 пласта е тук, не много тънки. Сивото е на Перфект. Снимала съм преди да чистя и да сложа олио, но едва ли ще снимам пак, та споделям насниманото вече Heart Eyes
П.с. Всъщност, цели 5 лака в бяло-лилаво-розово- нюдове/перли- си взех Joy
А от Т-Маркет си взех и стъклената пила, и 3 хартиени за левче- засега стъклената е добре, но да видим колко време ще изкара. Blush

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 01:37 от dolce miele

# 534
  • Мнения: 5 478
И аз помислих, че е животинка на снимката на Преслава Joy

https://www.instagram.com/p/B7yS1JEpwCd/?igshid=rzrfucphe7xr

Днес го видях случайно в Елитис и веднага се сетих за снимките на Леми от онзи ден. Около 2 секунди по-късно вече го бях натикала в кошницата Grinning

# 535
  • Мнения: 27 569
Арабеск, Heart И на мен нищо не ми попречи да си го купя, въпреки че си го имам от няколко години Joy Оправданието ми беше, че леко е започнал да се сгъстява и трябва все да го разреждам Stuck Out Tongue Winking Eye
Какво мислите за лаковете Дъглас? Харесах 2-3 в синьо-лилави нюанси, намалени са при нас  с оранжеви стикери и не изглеждат като да са с изтекъл срок...редовната цена е към 14 лв Rolling Eyes

# 536
  • Мнения: 5 341
Нанева, ей това са цветовете за теб!
Моят черен Ейвън не издържа и три дни, ще го махам днес, да видим дали ще ми дойде мерак за лакиране.

# 537
  • Мнения: 4 408
В това необичайно за януари време, единственият сняг около мен е само на нокти.

Аз съм от доволните от стъклените пили. От няколко години имам 1 на Перфект, още пили.

# 538
  • Мнения: 27 569
Лучия, много добре ти стоят тези снежинки Grinning

# 539
  • Мнения: 5 478
Tuty, мислиш ли? Rolling Eyes И аз си и харесвам така, но е странно, защото съм с топъл подтон. Уж... Ама пък важното е лъскаво да има Smiley


Долче, един себеуважаващ се лакоманиак винаги ще намери уважителна причина да си купи още една бутилчица Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт