След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 42 905
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 12 829
Специално за Хелънчето, Сарп влиза в Чукур. Боен ....боен, отново!
Прилягат му подобни роли, само като го погледне човек и веднага усеща как му пасва героя.
Превод от руския форум


Сарп Аккая предстанет перед зрителями в образе Шахрама, которого дядя Джумали видит в качестве последнего козыря в последних трёх эпизодах сериала #Чукур.

Не очаквах, че този сериал продължава още.



............................

Нови снимки от Аслъ


     

# 421
  • Мнения: 8 453
Hug  Hug  Hug
Ели  мерси за новите снимки и инфо които си ни донесла Flowers Hibiscus
Интересна фотосесия си е направила Аслъ.Да не би да  се е депресирала заради продължителната карантина   в която беше поставена цяла Турция до преди празниците или е нещо във връзка с новия филм ?
А Сарп ще е поредния който ще се опитва да убие братята Чуковалъ(май такава им беше фамилията).Ще ги видим на  финала кой  ще отцелее.Аз от както убиха героя на Баръш спрях да гледам сериала ,но поглеждам  понякога в темата му да видяя на къде вървят нещата и сега ще ми е интересно да разбера какъв ще е финала.

Последна редакция: вт, 18 май 2021, 22:23 от Eny87

# 422
  • Мнения: 12 829
Ени и аз така  не догледах  сериала. Интересни ми бяха епизодите , но мисля че  многото епизоди идват в повече. Разтяга се историята. Знам ли , все пак феновете са доволни , че сериала им е дълго на екран.

На Аслъ май и е писнало да стои затворена, като животно в клетка е на терасата. Какво да се прави , действителността е такава.

# 423
  • Мнения: 4 585
Мерси, Ели. Това за Чукур съм го изпуснала като информация. Но пък да ги поздравя Сарп и жена му, че са станали родители на бебе Каан миналата седмица.  Heart  Да са здрави и много щастливи!

Аслъ е много красива на всички снимки!

# 424
  • Мнения: 12 829
Хелънче, Hug
Това е чудесна новина за семейството на Сарп. Нека са живи здрави!!

# 425
  • София
  • Мнения: 6 287
Привет, привет.....

Хубави новини сте донесли!

Честита рожба на Сарп и съпругата му! Да им е живо и здраво!

"Чукур" май трябва скоро да приключи, нали? Изпуснах им края, и не само техния.

Много хубава новина е новата роля на Аслъ, че и в партньорство с Каан... става още по-хубава. Heart Eyes
Аслъ ще бъде в ролята на майка, жанра на филма е мелодрама. Снимките се очаква да започнат към края юни.
Това е от набързо прегледания в Туитър профил на Бирсен.

В ИГ ми се мярна трейлър на нов сериал със Сечин Йоздемир и партньорката на Йозджан от последния сериал. Значи ли това, че е приключил? Иначе, в първия момент нея я набедих за Бирдже Аккалай.

Цитат
А този сериал със Синем Кобал не съм го гледала ,но той не беше ли за някакви булки или бъркам
Ени, беше за три сестри. Вярно, че едната беше тръгнала да се жени, но после май си развали сватбата... Забравила съм. Помня, че гледах само първата серия.

"Момичето на прозореца" не съм започнала да я чета, все още. Но тя обединява историите от двата сериала - "Домът, който..." и "Момичето на прозореца".

Много е хубава Аслъ на снимките с очилата. Въобще не мога да й дам 37 години. Винаги ми е изглеждала по-млада.

# 426
  • Мнения: 12 829
Зарани , Hug

На Йоджан сериалът приключил. И тя е вече със Сечо . Дано този път той има късмет с рейтинга.

Аслъ наистина е  сладка и младолика.

# 427
  • Мнения: 8 453
Добър вечер!
Зарани  Hug  Ели  Hug  Хелънче  Hug
Охоо Сарп си има бебче.  Да е живо и здраво и да има много късмет в живота
Зарани  мерси за инфото  Flowers HibiscusНа Аслъ много хубаво и се получават ролите на мама на малко дете,дано и в новия филм така добре да и се получи както в "Мечтатели" и в Невестата .
Зари  ти чак като го спомена това ,че актрисата от новия сериал на Синеочко е същата която играеше с Озджан чак тогава се позагледах повече ,поразтърсих се и да ами наистина тя е бе.В новия сериал е доста различна ,с къса коса ,наперена с червено червило.Доста по различна е поне от времето на "Ти разкажи Черно море" ,но като поразгледах и снимки с Озджан и там  е по-друга ,а в новото дизи доооста напрена го раздава.
Ето снимки и видеото да видите и вие ако ви се иска.Слагам в спойлер , че ще станат доста нещата.


И според мен има прилика с Бирдже ,може би заради грима.
Сериала с Озджан свърши ,май направиха 12 или 13 епизода ,но попаднах на една клюка ,Не знам доколко е вярно ,но пише ,че турската преса е публикувала  детайли от скандала между Озджан и Ирем.Тя го обвинявала  в голямо неуважение ,а той пък изобщо не искал да чува за нея.

https://twitter.com/TurkishTVNews/status/1391441026330529800

Видях и една хубава новина за сериала на Озджан и Ирем,ще го излъчват в Израел.

# 428
  • Мнения: 12 829


Ох, Сечо направо кърти с новата визия.

Прилича ми на полицай следовател

Ени, добре си постнала видеото .  Сечо е усмихнат и контактен , дано им се получат нещата.
За Ирем ми се потвърждава предположението, писала съм няколко пъти . Не случайно и се отдават роли на истеричка, скандалджийка.. В ,, Стая 309 ,, беше ужасен дразнител като героиня, справи се перфектно. Тези неща се улавят , артистите пресъздават роли влагайки част от своя характер. Няма как иначе да влезнат в кожата на образите си.


Нов дует се задава по Blutv по инфо на

birsenaltuntas
#BluTV'nin #İlkVeSon dizisi #ÖzgeÖzpirinçci ve #SalihBademci’yi buluşturdu.

 И ми харесват, определено


 

Салих изглежда поотслабнал, свеж.

# 429
  • Мнения: 8 453
Hug  Hug  Hug
Ели  мерси за инфото Flowers Hibiscus
А така Йозге и Салих-изглежда ми и на мен  готина тази  комбинация  Simple Smile  Те и двамата направиха по един сериал за Нетфликс ,а  сега  се прехвърлят на друга дигитална платформа.Добре ,добре нека работят ,а ние ще гледаме ако ни харесва естествено   де  Simple Smile
Салих наистина изглежда добре ,а тоя мустак и прическа дали си ги е запазил от "Клуб" или си е променил вида за новия сериал
Ели  много силно му стискам палци на Сечкин да му се получи този сериал и да му спре серията от неуспешни проекти най-накрая.Той май снима и в историческия сериал за Осман дето е с Бурак Озчевит ,но си е друго  да си е в главна роля ,той да е водещия ,а не да е второстепенен герой.  Simple Smile
Днес се навършват две години от финала на  нашата Невеста Simple SmileЕх как върви времето като  че ли беше вчера като го гледахме сериала Simple Smile

https://twitter.com/oyleboyleist/status/1399353369614077956

# 430
  • Мнения: 12 829



Честит  1 юни на малки и големи деца!


Днес се навършват две години от финала на  нашата Невеста Simple SmileЕх как върви времето като  че ли беше вчера като го гледахме сериала Simple Smile

Наистина ли изминаха две години?!......
Улисани в ежедневието бързо сякаш отлетя времето. Няма и нищо интересно, което да коментираме

# 431
  • Мнения: 8 453
   
Честит 1 юни и от мен на всички малки ,големи и още  по-големи дечица.!  



Ели  този сезон имаше няколко хубави български сериала ,особено "Белези" на мен много ми хареса.Той бил кавър на турския "Децата на сестрите" или нещо подобно беше ,но аз понеже от него съм гледала само първи епизод и то до средата ,защото ми дойде много тежък ,с удоволствие гледах българския сериал  и ми хареса определено много.Втория сезон на "Братя" също беше добре ,а за лятото съм си оставила "Ол инклузив" и "Отдел издирвания".Ако ти се гледа нещо българско и имаш свободно време ,определено няма да сгрешиш ако ги гледаш.А от турските само "Рамо" съм изгледала ,а и "Момичето на прозореца"  гледам ,също  и "Фатма" като излезнат всички серии с бг превод и мисля да изгледам и "Вавилон".Гледах и други ,но  ги оставям за лятото ,че сега  няма време и  за тях.

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 22:00 от Eny87

# 432
  • Мнения: 12 829
Хубава програма си си спретнала Ени:hugs:

Мерси за препоръките. Децата на сестрите го гледах. Мисля, че писах впечатления тук. Заслужава си , кастингът е добър. След като го финализираха май Нур влезна във ,,Вавилон,,
Иначе БГ версия не съм гледала.
На ,, Рамо “ така и не гледах втори сезон. Нямам още тръпка за турско дизи, освен ,,Пустота,,
Като гледам и в какво ще участва Баръш ...... нищо интересно ..

# 433
  • Мнения: 8 453
Добър вечер!
Ели    да спомням си сега ,че тук в темата го коментирахме сериала.Каста беше доста силен ,освен Нур и другата сестра е известна актриса ,също и главния актъор(сега му забравих името ,но е с много хубав глас и участваше в сериала Раджон с Баръш и Сечкин)Аз както и в предния пост споменах също го загледах ,но нещо ми дойде твърде тежък първия епизод и после така и не го догледах сериала.Бг версията също започва тежко ,а и през цялото време си е натоварващо за гледане ,но този път ми хареса и го изгледах в наш вариант до края.Не знам турския оригинал как е свършил ,спомням си като че ли заради не много висок рейтинг го приключиха или може би бъркам ,но нашия "Белези" завърши така че да се очаква и втори сезон да има.
За новия сериал на Баръш  определено ще го загледам -просто не мога да го пропусна тоя султан в никакъв случай..ВВ го изгледах заради Халит Е ,Селма и Мехмет Г ,Къосем султан заради Нургюл Йешилчай ,и Берен Саат ,а там и Екин Коч беше много добър ,а сега един Алпарслан ли да не мога да изгледам заради Баръш А освен това и от клипчета които съм виждала от първия сезон ми харесва ,че има доста външни сцени и доста бой ,доста мащабно и добре направено ми се струва та ще си струва гледане според мен.Аааа и освен това Ели   в сериала ще участва и наш стар познайник от Сускунлар,г-н Потник .Мехмет(фамилията му я забравих) играе и в първия сезон  и ще единствения от стария каст и в новия сезон.Е то и  естествено ,че ще е така де ,все пак действието се връща около 50 години на  зад.Въпреки че героя на тоя Мехмет как така 50 години по късно е бил достатъчно в кондиция ,че да язди кон и изобщо да мърда,на колко ли години се е срещнал с Алпарслан.. Май май има нещо математически неточно ,ноооо айде да не издребняваме все пак са минали кажи речи 1000,че може и повече години от тогава тааа едни 20/30/40 годинки кво са. 
Попаднах днес на една неприятна новина за Езги Мола.Доколкото разбирам ,ще я съдят или я съдят защото нарекла  някакъв току що излезнал от затвора изнасилвач  "изнасилвач"  .Не разбирам ако правилно съм разбрала проблема къде всъщност е проблема   тоя нали е бил в затвора заради изнасилване и сега какво да му щадим чувствата ли и как да го наричаме прекрасно човешко същество ли .В туитър има акция в подкрепа на Езги ,ретуитва се послание с хаштаг Не си сама Езги Мола,ако правилно си го превеждам.Дано всичко да се оправи и Езги да не пострада защото май има вероятност ако я осъдят да лежи две или малко от горе години.Е то това само липсва,нормалните и приличните хора ще за в затвора ,а разни изроди ще са на свобода.Angry
Такааа стига приказки ами да премина към снимките.
От Аслъ почнали са снмките на филма.Прочетох ,че това е от Чанаккале ,сигурно там ще са снимките.Или пък е за нещо друго там не знам.







и две сладурки 


# 434
  • Мнения: 12 829
Ени, неприятно е това с Езги. Проблем така или иначе и предстои да разрешава. Причината пък ме озадачи. ,, сериозно провинение “
Прочетох коментари на Бурджу Бириджик и Ясемин Ален, но така и не разбрах че са в защита на Езги.

Ени прочетох някои коментари за сериала на Баръш. Разочаровани са феновете от развоя на историята. Буура и Екин напускали защото не харесват точно това, как се развива на къде е тръгнал сценария. Иначе каста бил силен.

Общи условия

Активация на акаунт