Любители на Котки - Тема 141

  • 52 183
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Честит имен ден на Насето Simple Smile

# 496
  • Мнения: 15 317
Да е жив, здрав и дълголетен косматия именник Наско! Flowers Four Leaf Clover

# 497
  • София
  • Мнения: 13 151
Благодаря, благодаря! Laughing

Хич не ги снимам в последно време, но Фейсбук ми припомни снимка от минал Атанасов ден:

  Laughing

Трудно може да се постигне по-идиотско изражение! hahaha hahaha hahaha Много се е бил разиграл.  hahaha

# 498
  • София
  • Мнения: 580
Ех, Клео, целия свят носиш на лапите си сякаш, такава уморена муцунка виждам Simple Smile
Cesari, какво виси на горния етаж на катерушката?
[/quote
Мира, откраднато Щраусово перо от кака й. Каката беше много сърдита. 😂

# 499
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Много ми е хубаво тук и вече почти разпознавам котаците, без да гледам вас Simple Smile
Искам да покажа нашата глава. Това е любимата играчка на Късметка, носи си я, говори с нея, карат се, не я слуша главата много Simple Smile

# 500
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Да й имам пуловерчето и пантофките на Късметка.

# 501
  • София
  • Мнения: 9 551
Да й имам пуловерчето и пантофките на Късметка.

И аз това си помислих. Невероятен пуФ е! Purple Heart

# 502
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Честит имен ден на именниците!

Лифи ми мърка в краката докато чета книжка, а Снупи спи на заден план Simple Smile


Много обичам комбинацията книга-одяло-котка ❤

# 503
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Чета на мм за Марсел, олиото и брашното, а той милия ми златен се изказа: " и бакпулвер малко и е готов ..." Joy
И за котката - комунистка четохме тука на дивана ...
Чистим си черните дробове три дни, сега сме по средата, той затова и Марсел свърза с храна, всично е много вкусно след тази прицидура Confounded

# 504
  • Мнения: 1 111
Мира, бих си помислила, че нашите мъже са братя.Моя предложи мая да сложим и направо във фурната.Stuck Out Tongue Winking Eye
И ние се смяхме от сърце с Марсел и олиото, даже изкъпан му го показах.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 18:17 от Miss delicate

# 505
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Сродни души явно са, miss delicate,  показвам и аз тука и се забавляваме, стискаме палци и тъжим с всеки кот ...

# 506
  • Мнения: 1 876
Здравейте, търся зоомагазин в центъра на Варна. Бъни зад графити е затворен.

# 507
  • Мнения: 1 471
Като ви четох ми мина яда, даже смешно ми стана сега, ама днес въобще не ми беше. Жал ми стана за него, седи сега един такъв плъх.. само спи от както го изкъпахме...
Честит празник на Насето и на всички, които празнуват днес 🥰🥂
Мира, направо ще сме като оная песен за кекса.. захар, какао.. 😃 Късметкааа какъв е пуууххх ❤❤❤

# 508
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ducet0, с теб сме във всичките ти емоции Beers
Това е вечната война на Късметка. Изяде му краката на Асасина, къса го или отгоре като се качи шкафа, или отдолу по краката. Изяде плакати на малкия, пиша цветно според какъвто цвят е яла и въобще ... вие ме разбирате ...


Ето я в този момент, тъпче с лапки и ми бута единия крак,.ама нъц не мърдам, даже се намесрих да тъпче точно ходилото ми - котешки табан масаж:

# 509
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Легнах да чакам Титаник и Уши вече спи в краката ми.

 
Ох, Късметка, постеро-асасин, подсети ме за филма, ще го гледам пак, едно време и на играта как цъках.

Общи условия

Активация на акаунт