Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 53 174
  • 800
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3
Много благодаря за бързият отговор Simple Smile Нова  съм  в групата и леко се притеснявах да пиша, но виждам, че е доста полезно това споделяне. Благодаря!

# 436
  • Мнения: 2 255
Serendipity, може ли да ми напомниш с каква кожа си и какъв ефект търсиш от коректор, защото и аз търся, но май и аз вече не знам какво търся😂

# 437
  • Мнения: 2 805
Serendipity, може ли да ми напомниш с каква кожа си и какъв ефект търсиш от коректор, защото и аз търся, но май и аз вече не знам какво търся😂

Със смесена. Мазна към нормална - т зона мазна плюс клепачи. Но, понякога около брадичката отстрани на устните имам сухи участъци.

Коректорите ми е важно да си вършат работата Smiley - да прикриват, да не стоят като петна, да не пресушават, да са трайни.

За под очи НАРС е идеален, it също. МАС и it ползвам за лицето.

# 438
  • Мнения: 2 255
Добре, ще те следя. Кожите ни се препокриват😄
Този на Нарс ли?
https://m.sephora.com/product/radiant-creamy-concealer-P377873

# 439
  • Мнения: 2 805
Добре, ще те следя. Кожите ни се препокриват😄
Този на Нарс ли?
https://m.sephora.com/product/radiant-creamy-concealer-P377873

Този Simple Smile Но, ако имаш възможност ти препоръчвам с две ръце и коректорът на it.

# 440
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Харесвам този на It, който е в кутийка.Другият ми е доста плътен.

# 441
  • Мнения: 702
Откъде купувате Nars?
Обмислям да си поръчам този фон дьо тен.
https://www.lookfantastic.com/nars-cosmetics-sheer-glow-foundati … des/10449360.html

# 442
  • Мнения: 2 255
Може ли линк към него? По спомен май бяха няколко вида?

# 443
  • Мнения: 432
Не са фалшиви. Тази седмица си взех серум за лице и околоочен серум на Герлен от Нотино. Съвсем оригинални са си, не са с изтекъл срок и ми ги доставиха за 3 дни. В Дъглас двата ми излизаха с около 150 лв. по-скъпо. Бяха с намаление, де. Редовните цени са близки на двете места.
L'Essentiel ми е от любимите ФДТ. Последният месец основно него нося.

С какъв тип кожа си? Като текстура и разнасяне много ми допада, но като трайност не мога да преценя.

# 444
  • Мнения: 5 698
Аз пък търся хубав фон дьо тен за много суха кожа. Много ми е трудно да намеря подходящ за моята кожа.

# 445
  • софия
  • Мнения: 4 180
И аз съм с такава кожа и съм си намерила фдт на Диор ,който ми се отразява много добре:

# 446
  • Мнения: 1 456
Като видях снимката, че се сетих: Мейбълин бяха направили коректор-копие след огромния фурор от НАРС. В последствие цялата им Fit Me линия с ФДТ беше създадена. Дори го имах! Не бях особено впечатлена, но си е до кожа. На мен ми трябва много сух, а този е кремообразен.

# 447
  • Мнения: 2 768
Аз пък търся хубав фон дьо тен за много суха кожа. Много ми е трудно да намеря подходящ за моята кожа.
Skin Illusion на Clarins също е подходящ за суха кожа. Със съвсем лека покривност е, хидратира и при мен стои добре. Може би и защото цветовете ми пасват много точно.
LOSHKA, със суха кожа съм. Ползвам след обилно нанесен крем и база, без пудра. Нанасям сутрин към 7,30 и към 4-5 следобед като да е попил съвсем, но при мен това се случва с почти всеки ФДТ.
Не знам какво е свличане, в пори и линии не ми се набиват, просто всичко попива по някое време и остава една леко изпръхнала кожа Grinning

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 01:36 от Light Beam

# 448
  • Мнения: 1 052
Тъкмо за Skin Illusion на Clarins щях да питам.
Кожата ми обаче е комбинирана. Взех си пробичка, но е малко, само за два пъти ще ми стигне. Вчера пробвах, но само за 3-4 часа. Днес ще видя как ще се държи цял ден. Цветът, който взех ми е много добре.
Взех проба и от smashbox, но с цвета не е много моя и не съм сигурна, че ще уцеля. Иначе е хубав.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 11:00 от sladko

# 449
  • Мнения: X
Monii, аз съм с много суха кожа и любимият ми ФДТ, чието покритие не изчезва в продължение на деня е стикът на MUFE. Харесвам и vitalumiere на Шанел, но за мен няма зимен цвят, лятото 50 ми лепи идеално; Lancôme Teint miracle е ок, когато кожата ми е много засушена. Пробвала ли си корейска марка? Ако dr Jart bb крема пасва цветово го препоръчвам с 2 ръце- стои страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт