Звездни компромати - януари 2020

  • 311 473
  • 3 551
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 12 677
Откакто падна, тази Цвети много се промени. Поне на външен вид, ама май и акълът й хич го няма.

# 2 671
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Откакто падна, тази Цвети много се промени. Поне на външен вид, ама май и акълът й хич го няма.
Изгубила го е от удара🤦‍♂️😞

# 2 672
  • Sofia
  • Мнения: 26 534
Дано не е вярна новината.

# 2 673
  • Мнения: 9 152
Ами хубав е,не можем да го отречем Simple SmileВергов:
Скрит текст:

# 2 674
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Откакто падна, тази Цвети много се промени. Поне на външен вид, ама май и акълът й хич го няма.
Много ми е красива , но залитна по корекциите, а няма нужда, прекали в един момент.
Прекалено млада е, за да се пипа толкова. И е нужно да разкара тези грозни, чалга мигли.

# 2 675
  • София
  • Мнения: 589
Иринито защо така се е снимало като лелка? Вярно, че всички остаряваме, но точно такава черно-бяла снимка само изтъква остарелите черти. фотографът е можел да я пообработи малко, да направи светлосенките по-меки.
Погледът, погледът. Той издава душата и никакви фотографски умения не могат да го омекотят.

Както е и при канибалската усмивка на контето д-р Енчев (на снимката с дъщеричката му).

# 2 676
  • Мнения: 11 559
Иринито защо така се е снимало като лелка? Вярно, че всички остаряваме, но точно такава черно-бяла снимка само изтъква остарелите черти. фотографът е можел да я пообработи малко, да направи светлосенките по-меки.
Aми, че тя си е лелка.

# 2 677
  • Мнения: 6 622
Ами хубав е,не можем да го отречем Simple SmileВергов:
Скрит текст:
Отричам! 😁
На мен ми е спаружен , с кофти тен и неприятни черти. Въпрос на вкус.

# 2 678
  • Мнения: 9 152
Е ,стига де Лимонче,знаем за теб!Подмини,стига ми го плю. Joy

# 2 679
  • Мнения: 39 509
хахахах спаружен.

# 2 680
  • Мнения: 10 285
Както прихласването по Дж Лопес, така и прихласването по Вергов си остава загадка за мен....Гледам, гледам (цайси не нося още), търся едно хубаво нещо......Но едно не намирам, че и ми грознее доста даже. Но пък нямам против другите да го харесват. Просто от години се върти за “ таз красота неземна”, а ме е яд че не вдявам ...Също ми е спаружен и бляшав.

# 2 681
  • Мнения: 8 942
И аз в отбора на нехаресващите Вергов Grinning Никакъв не ми е.
Но аз не харесвам и Моника Белучи - хубава е, но нищо неземно, както всички се прехласват. Не я харесвам и като актриса, де, даже я намирам за доста слаба такава. Ай, сега, убийте ме с камъни Grinning

# 2 682
  • Мнения: 18 799
Е аз пък не харесвам новата жена на Венсан - Тина, а всеобщото мнение е, че била хубава...?!? Различни вкусове, това е.

# 2 683
  • Мнения: 7 713
Leighton Meester и Adam Brody
Скрит текст:


# 2 684
  • Мнения: 10 285
Ее и аз заставам на стената на позора. Към Вергов и Дж Лопес добавям и Мерил Стриип. От как реши да се цепи неподготвена по политически въпроси, рязко ми опротивя. А за Джолито, съвсем нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт