Да се оплачем... 2020

  • 2 032 638
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 21 690
  • София
  • Мнения: 10 355
Да, такива са правилата. С определен брой клиенти на маса. И на нас ни отказаха да седнем петима в едно столично заведение. Не е драма.

# 21 691
  • ново
  • Мнения: 5 986
Много ми е сдухано тия дни. Май се движа до Хепи по пътя към депресията. Причина има, на пръв поглед тъпа, но явно ми повлия. Не се понасям направо.
Чудя се иначе, всички дето реваха, че са без работа и без пари как бързо хукнаха по кръчмите?!

# 21 692
  • SF
  • Мнения: 21 282
PimKie, къде е това тук?

# 21 693
  • Мнения: X
PimKie, къде е това тук?

Германия.

# 21 694
  • Мнения: 1 091
Това остана като най-нелепата мярка. Аз не съм видяла един възрастен да я спазва, като че ли нарочно се трупат след 10.30ч. Много е неприятно за работещите.
Абсолютно съгласна!
Пазарят навсякъде и по всяко време.
Ти се прибираш от работа и чакаш на опашка от пенсионери.
Тъпа мярка.
Никакъв смисъл след като ние сме ограничени ,а те не.

# 21 695
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Щеше да в перфектно ако на съседните маси не бяха седнали един върху друг и да поне 6-8 човека. Не ми пука. Седя и чакам отпред мъжът ми да дойде с детето и отиваме на друго място.н
Пийк, що не направи една снимка на другите маси и да ги пуснеш поне във фейса. Аз бих се разправяла циганската, ще ме правят на маймуна. Правилата са за всички все пак. Ако ти се занимава може и жалба, но нямам идея къде? РЗИ? Община? Като им треснат глоба ще вземат да спазват.

# 21 696
  • Мнения: 35 140
Защото не съм такава. Като ми правят забележка се съобразявам. Тя ме изгони, защото бях сама и чаках другите да дойдат и ѝ заемах място. Повисях си едно 15 Мин с тумбак пред заведението за наказание.

# 21 697
  • софия
  • Мнения: 4 180
Да ви се оплача- детето от апартамента над мен се учи да скача на въже. Продъниха ми се ушите от това скачане цял ден. Не се ли уморява това дете да легне да поспи малко,та да надтане тишина...

# 21 698
  • Мнения: X
Хепи, не зная дали ще ти помогне, но аз ползвам един антидепресант, който винаги е действал безотказно при мен. Поставям си цел. Не много дългосрочна и средно трудна за изпълнение. Задължително постижима, но само ако се напрегнеш. Това ме ангажира ден след ден, а малките успехи стъпка по стъпка предотвратяват сдухването. На финала имаш награда - постигнатата цел.

# 21 699
  • тук и там
  • Мнения: 11 608
Това за максимум 3-ма човека на маса е голяма простотия,ако е така...Би трябвало хората от едно домакинство да могат да стоят на една маса.Няма как аз и децата да сме на една маса,а пък ММ на друга..Няма логика-в къщи да сме заедно,ама в заведение да се пазим..един от друг. Може би забраната е за хора от различни семейства все пак..

# 21 700
  • Мнения: 2 220
Чудя се иначе, всички дето реваха, че са без работа и без пари как бързо хукнаха по кръчмите?!
Българите все реват, че нямат пари, ама заведенията, магазините и дискотеки са все пълни.

# 21 701
  • Мнения: X
Влизам да се оплача че не стига че съседските деца ме събудиха рано сабалем, а и ММ ми вдигна нервите като стана преди малко  и се разсърди че не съм го събудила...ми голям човек е, очаквам ако има някакви ангажименти да си навие аларма и сам да си стане. Толкова съм обидена, ама гледам аз и бебо да сме здрави и да разбирам че минава през много труден период, надявам се скоро да отшуми всичко и да си се върне към старото си аз.

# 21 702
  • SF
  • Мнения: 21 282
Да ви се оплача- детето от апартамента над мен се учи да скача на въже. Продъниха ми се ушите от това скачане цял ден. Не се ли уморява това дете да легне да поспи малко,та да надтане тишина...

Детето над нас се учи да скача на въже, но през нощта. През деня ги няма. Само сутрин към 8 пускат прахосмукачка, явно стара и тежка, защото бучи силно и се тътри трудно. След това си изтупват върху балкона ми одеалата и се успокояват или изчезват нанякъде. Прибират се за обяд, скачат, тичат, карат се, гонят се и пак излизат. Вечерта се прибират и се започва нощната смяна.
Аз не знам дали излизат и се прибират и какво наистина правят. Но през деня не е толкова тумба-лумба, колкото нощно време. Понякога към 3-3.30 някой става, набива детето, реве се, пищи се, разправят се, и после вече може да се спи. До 8. В 8 - прахосмукачката, тупане... вече знаете и вие програмата. Бабата, която живее отгоре е на 97 години. Вероятно е твърде глуха и някак оцелява от глъчката. Тези май са й внуци и пра-внуци.

# 21 703
  • Мнения: 9 050
Това за максимум 3-ма човека на маса е голяма простотия,ако е така...Би трябвало хората от едно домакинство да могат да стоят на една маса.Няма как аз и децата да сме на една маса,а пък ММ на друга..Няма логика-в къщи да сме заедно,ама в заведение да се пазим..един от друг. Може би забраната е за хора от различни семейства все пак..
Ограничението е до 4 човека на маса или хора от едно домакинство. Ако сте двама родители с три деца, можете да седнете всички на една маса. Пийк са били две семейства, затова са им отказали да ги настанят заедно.

Колкото до стоенето сама 15 минути, неприятно е да се наложи да те помолят да напуснеш. Но заведенията в момента работят много под капацитета си и всяка маса им е важна. Вероятно затова така са постъпили. Не е добре, особено бременна жена. Но пък и на тях в момента не им е лесно никак.

# 21 704
  • Мнения: 35 140
Не. Аз на масата стоях 5 Мин. Отпред след това видях 15.

Общи условия

Активация на акаунт