Да се оплачем... 2020

  • 2 033 441
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 32 505
  • Мнения: 6 735
Тетка, стиснати палци и от мен! Знам, че има кадърни лекари в Плевен, относно гинекологични проблеми. Консултирай се с тях!

Дращи ми гърлото, от това се оплаквам.

# 32 506
  • Мнения: 18 626
Джолева, още същия ден го купих, но пък забравям да се мажа редовно. Даже сега ти ме подсети да се намажа.

Вита, неприятно. Само кожата ли е одрана? Вдигай крака на високо и пиши уикенда дъждовен.

# 32 507
  • Варна
  • Мнения: 10 696
Тетка, стискам ти палци и също изпращам частица към цялата добра енергия , която струи от групата. ❤

# 32 508
  • Мнения: 2 751
Тетка, всичко ще бъде напред, стиснати палчета и от мен Flowers Four Leaf Clover

Да се ожаля, че у дома има концерт на трио "Сопола експрес"....ша полОдея!

# 32 509
  • София
  • Мнения: 5 247
За Тетка и аз мисля с позитивизъм. Дай Боже здраве.
Оплаквам се, че ми предстои зъболекар, а не ми е спокойно. Също трябва да правя консултация за очите си, ставите си и разни други органи.

# 32 510
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Вчера преглеждахме малкия, и той е с късогледство...чоглаво ми е, това е моя ген. Аз и брат ми сме късогледи, племенника и щерката също. Сега и малкия...

# 32 511
  • тук и там
  • Мнения: 11 692
Тетка, стискам палци всичко да се нареди по най-добрият начин за теб! Heart .      Аз пак  съм с главоболие. Трябва да отивам на лекар. Явно няма да мине само...

# 32 512
  • Мнения: 69 175
И синът закъса с очите...от пролетта свива едното око, иначе виждал двойно каза. Оня ден каза че виждал размазано в даскало...записах час за петък, ама и аз май ще обикалям 2-3 очни...па да видим.

Не вярвам на никой лекар бе..много лошо така. Само Зъбарев ме спечели засега. Ама и него го проверих с 2 други консулта..видях колко са зле и се върнах пак при него.

# 32 513
  • Мнения: 2 830
Това за плевенските гинеколози и аз мислех да го пиша, но Тетка май е в София, предполагам, че и там има много добри специалисти.

# 32 514
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Тетка, успех и дано всичко премине бързо и безпроблемно.

Оплаквам се, че хората истерясват с идващите избори и аз се усещам, че ми е неспокойно И затова, отгоре на другите природни зулуми. Оня ден и осезаемо земетресение имаше - ние по принцип земетресения имаме всеки ден, но слаби и не се усещат. Говорим си с приятели, че на Майката Природа й писна от безхаберието на хората и изтънява стадото.

# 32 515
  • Мнения: 4 626
И синът закъса с очите...от пролетта свива едното око, иначе виждал двойно каза. Оня ден каза че виждал размазано в даскало...записах час за петък, ама и аз май ще обикалям 2-3 очни...па да видим.

Не вярвам на никой лекар бе..много лошо така. Само Зъбарев ме спечели засега. Ама и него го проверих с 2 други консулта..видях колко са зле и се върнах пак при него.
Да няма мързеливо око? Така ми звучи на мен. С правилен диоптер може да се контролира с очила.

# 32 516
  • Мнения: 12 479
Четвъртокласничката пак ми скъса нервите с домашното по математика. Уж само учебника беше забравила, а то цялата папка. Не помни какво имат, не помни, че го е снимала с телефона... Намерихме електронно четимия учебник, тя ми прави глупави грешки на елементарни неща, не внимава и реве.
Знам, че е с дискалкулия, че й е трудно, ама се ядосвам да реве и да не внимава, да не полага грам усилие да разбере и запомни нещо дето го дъвчим 2-3 години вече.(9-6=2 или 4; 4*5=64 или 25??). Моля?!

Последна редакция: сб, 26 сеп 2020, 19:21 от Mama Ru

# 32 517
  • Мнения: 8 630
Тетка, пожелавам ти късмет!

Щерката в понеделник има входно по математика и отказва да решава задачи, не че ги знае. Ще си сърба и тя попарата.

# 32 518
  • varna
  • Мнения: 211
И моя има входно ,но детето си решава пу - пу.Утре още малко,дано се справи.Мм цял ден е с температура,нищо друго му няма какво е това ,леко се психясвам.

# 32 519
  • Мнения: 48 060
Моите деца никога не са се готвили за входно Scream

Общи условия

Активация на акаунт