Да се оплачем... 2020

  • 2 033 374
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 32 535
  • Мнения: 35 168
Аз съм най- злопаметния човек на света. Не, че се гордеят с това.
Скапана неделя...а е само обяд

# 32 536
  • Мнения: 7 940
Оплаквам се, че някои хора буквално обсебват темите със себе си. Постоянно се дъвчат едни и същи неща. От 100 кладенеца вода се носи, само и само да привлекат вниманието към себе си.
Не визирам никого от тук списващите.
Просто много ми писнА хубави и приятни теми да се оспамват толкова грозно.

# 32 537
  • France
  • Мнения: 13 039
Сещам се за един, двама такива. Даже не съм сигурна, че са реални образи.

# 32 538
  • под тепетата
  • Мнения: 9 436
Аз пък се оплаквам от ТиЛи, че ме зариби с оня руски сериал и сега ,като съм изгледала и двата сезона, вечер ми е едно такова скучно...
Не обичам преходните сезони - уж ми е топло вътре вкъщи и съм по къс ръкав, а краката ми - ледени.

# 32 539
  • Мнения: 7 940
Ахахахха, bilqna_69 GrinningGrinningGrinning
Аз нали писах, че го започвам отново? Joy

Нещо много ме мързи днес. Повече от обичайното за неделя.

# 32 540
  • Мнения: 1 716
Това съм аз тея дни

Скрит текст:
Вчера излязох да обикалям блока в 10 вечерта, да не правя скандали и сутринта да трябва да се извинявам 😄 бушуват хормоните здраво 🧹🧹🧹

# 32 541
  • Мнения: X
Извини се, бе Джуни! Извини се! Кажи: "Извинявай, но изобщо не си прав!" Simple Smile

# 32 542
  • Мнения: 7 940
С годините се научих да се извинявам. Но- само и единствено, когато съм разбрала и осъзнала, че не съм била права. Преди това винаги отказвах извинение и казвах на черното бяло. Помъдрях ли, остарях ли, не знам, но със сигурност така ми е по- леко.
Ако съм сигурна в правотата си- абсурд дори да си помисля да се извиня. И това ме човърка понякога...

# 32 543
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 094
Аз пък последните една, две години се научих да премълчавам и да се сдържам да споря с мъжа ми. Ами спестявам си много нерви и кофти моменти. Сега кой прав, кой крив , какво значение има, като накрая остава горчилка, като се сдърпаме?
 Иначе ме боли глава от вчера, тъпо главоболие някакво. И имам нужда от цели и занимания някакви, и не съм доволна от работата и шефовете...

# 32 544
  • Мнения: 11 573
Аз, и да знам, че съм в грешка, много рядко се извинявам.
Предпочитам да продължа да нападам отсрещната страна,, все едно аз съм правата.
По повода- онази вечер за пръв път чух думата " извинявай" от майка ми.

Тръгнали в петък децата извън училище за двата часа по изобразително. Само моя си взел раницата, другите в торбички си носели скицниците. На връщане класната му предложила да му носи раницата и той й я дал.
Що и той нямал торбичка. Имаше, ама го кефи с раницата да тръгне.
Ей, какви ми ги изговори пак- невъзпитан, крадец, то при такива родители, и т. н. наркоман щял да стане, в затвор ще лежи, бълва ли, бълва, като всеки път.
Затворих й. Извини се после, ама..остава горчивото чувство.
И то да бяха само тия обиди. А ходи споделяй нещо, като не знам как ще го преиначи.
Нямало да идва повече тук на гости, че много пари харчела. И ние да не сме си ходели при нея. Ми- прекрасно. Тъкмо да не тръпна и аз в кое ъгълче ще се вгледа и намери паяжинка, че да дудне после как не чистя.
То аз и професионална чистачка да наема да изчисти, пак ще намери кусури.

Поне има детето шестица по изобразително от него ден- рисували Царевец.

п.п. И в случая за мен не е той виновен, че му е носила раницата госпожата.
Предния ден им е казала, че трябва да имат по 2 лв. за автобус- отиване и връщане до Царевец.
Той си е преценил да носи раница. Това, че са се върнали пеша / около 2- 3 км./, а не с автобус..не е зависило от него.

Последна редакция: нд, 27 сеп 2020, 15:52 от h.d.

# 32 545
  • София
  • Мнения: 12 548
Прочетох за прегазеното детенце в София и ми се реве. Защо? Толкова е несправедливо. Господ да ни пази дечицата.Cry

# 32 546
  • Мнения: 18 687
И аз четох...

# 32 547
  • UK
  • Мнения: 2 863
Малката ми (почти на 5 е) май има херня. До утре ще се побъркам от мисли. ММ категорично отказа днес да ходим в спешното,успя да ме убеди че не е спешно. Писах днес на ЛЛ дано утре успее да я прегледа.

Боже, прочетох ви докато пишех. Даже няма да отварям новините.

# 32 548
  • Мнения: 2 539
Тетка, палци и от мен
Оплаквам се , че съм схваната. Целият врат и плешките на гърба сериозно ме болят уфффф.
Мазах поотпусна леко, но си боли.

# 32 549
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
Малката ми (почти на 5 е) май има херня. До утре ще се побъркам от мисли. ММ категорично отказа днес да ходим в спешното,успя да ме убеди че не е спешно. Писах днес на ЛЛ дано утре успее да я прегледа.

Скрит текст:
Боже, прочетох ви докато пишех. Даже няма да отварям новините.

две от трите ми деца са оперирани от херния.
в право положение я накарайте да се напъне като за акане - ако се издуе, значи наистина е херния.
не е спешно, освен ако не се 'заклещи". следете я и ако детето се оплаква от болка или хернията не се прибере сама, не чакайте - веднага идете в спешното.

Общи условия

Активация на акаунт