Да се оплачем... 2020

  • 2 031 888
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 3 690
  • Мнения: 68 671
Да...имаше инхалер.
Козирогче...приемам поправката.
Що си спомням обаче че съставките са две ..а търговските марки вече са повече.
Тоест тези двете ги има под различно име/търг марка...
Имах предвид че авирона и изопринозина не влизат.

# 3 691
  • Мнения: 421
Оплаквам се от отправен ми "комплимент" от майка ми, след посещение при фризьор.  " Този път съвсем на нищо не те е направила". Да се смея ли, да се ядосвам ли?!!!

# 3 692
  • софия
  • Мнения: 1 245
Оплаквам се от отправен ми "комплимент" от майка ми, след посещение при фризьор.  " Този път съвсем на нищо не те е направила". Да се смея ли, да се ядосвам ли?!!!

Ти поне не си била права докато те подстригват, веднъж една ме помоли да стана права, че на тая дължина иначе трябвало да клекне ( да не помислите, че съм на Рапунцел сестра й) ... пък и вкусове много, важното е на теб да ти хареса. Миналата година по това време бях бременна, бяхме поканени на РД и хич не ми се ходеше, мм заспа тогава на дивана и аз не го събудих и не отидохме...сега пак спи, трябваше да стане в 18и30, да отидем за подарък, да ходим на фитнес, да се изкъпем и да отидем в 21и30...май май пак ще проспи рождения ден Grinning

# 3 693
  • Мнения: 8 538
Имаше статия, че Тамифлуто дава странични ефекти при децата. Едно от които е губене на концентрация.

# 3 694
  • Мнения: 12 026
Вита, и не само. Моето освен, че беше силно дезориентирано, повръщаше, не можеше да ходи и други работи, ма да не плаша хората. При децата с особено внимание трябва. Аз също пих и нищо ми нямаше, ама дечкото... ужас беше.

# 3 695
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Ужас. Преминаха тези ефекти, нали?

# 3 696
  • Мнения: 12 026
Месечинка, да. Без последствия след това.

# 3 697
  • Мнения: 68 671
От тамифлуто ли това? Сигурно ли че от него...

Аз се чудя още грип ли е или друг вирус. Нурофен дадох само засега.

За тамифлуто се чудя...май сутринта да го дам...хоне в светлата част на денонощието да го наблюдавам.
Но пък колкото по-рано се вземе..толкова по помага.

Чудя се много.

# 3 698
  • Мнения: 11 569
Ние утре сме на фен среща със Слави.
Вчера купих маски и утре с тях, шамусеневиди.
Досега рисува портрет, послание, с червена панделка вързахме свитъка, аман от блогъри.Sunglasses

Болните, леко и бързо да минава.

# 3 699
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тете, ти си знаеш, но така описано не ми прилича на грип. Той започва много рязко.

# 3 700
  • Мнения: 12 026
Тета, да.

# 3 701
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
Моето продължава да вдига температура, чудя се вирус ли кара с уроинфекцията или е от нея. Все до 37,5, но се чувства много зле. И ако е вирус как кръвните и бяха ОК. Или пък сутинта да е била добре, а следобед, като вдигна температура, може би биха били други...Трябвало е доктор да стана.  Вчера 2 часа в болницата, голямо разкарване и като влачиш дете...къмто обед излизаме, трябва да обикалям за пералня, да се прибера преди да заспи, те ми сложили скоба на колата. В зора съм объркала една цифра в СМС-а. Изкарах си го на тази дето вдигна телефона. Поне не бяха я закарали на наказателен. После обиколих 5 втори употреби. Уж харесах, днес минах и по магазините и взех нова. Не се хваля. Пак развявам детето болно с мен. Накрая направих възможно най-глупавия избор. Нито е много скъпа, че да е висок клас, нито велика марка, нито с неземни функции, нито с много гаранция. Как го измислих - не знам. Не можаха да я докарат днес, а аз заритах, че съм събрала де -що има за пране, та ходихме с кола да я взимаме. Добре, че тук поне можеше да оставя детето... Много се натоварвам, направо изпушвам вече. Не стига, че не спах цяла нощ, станах рано и чак сега съм яла сефте. Май ще отърва и другата седмица работата. ЛЛ ще откачи като поискам пак болнични. Мога да се оплача още от 100-тина неща, ама само това, че ми е прясно.

# 3 702
  • Мнения: 39 325
Много ми е мъчно като те чета. Това дете баща няма ли си, че ти търчиш и за пералнята?

# 3 703
  • Мнения: X
elliee, да не те отчайвам, но за удължаване на болничния ще трябва да минеш с детето комисия.
На мен ми стана мъчно, защото казваше, че тази пералня ще се ползва в цялото ви домакинство, няма само ти да си, а няма на кой да оставиш болното дете за няколко часа.

# 3 704
  • София
  • Мнения: 28 603
elliee, в София ли си?

Общи условия

Активация на акаунт