Да се оплачем... 2020

  • 2 031 844
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 7 935
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Скрит текст:
Тази госпожа, ако е в друга държава, ще и' връчат отпусното на изпроводяк, още на същия ден.
Оплаквам се, че ме е яд, че видях другата страна на нещата и че ако в една държава хората имат воля, нещата се случват. Яд ме е, защото като правя съпоставка със случващото се в Бя на всички нива - градини, у-ща, здравеопазване, заетост, политика -  се чувствам безсилна и ми иде да пс#вам, да крякам.
Добре, че беше Цеца да ме разсмее през сълзи с пикаещия Бойко, ама и от него ми остана горчилка.

не го намирам Cry а съм любопитна.

# 7 936
  • Мнения: 225
Вече сериозно ме я страх от тоя вирус. Няма как да го няма тук вече. Толкоз ли не може да затворим границите....

# 7 937
  • Мнения: 68 666
Не ви ли омръзна едно и също едно и също да говорите... на мен ми писна. Честно.

# 7 938
  • Мнения: 500
Доброволна карантина на цялата държава и всичко е 6
https://www.webcafe.bg/webcafe/caffeine/id_861795903_Dobrovolna_ … ava_i_vsichko_e_6

прочетете, особено параноиците

# 7 939
  • Мнения: X
Не, разбира се, Уиш,точно това казвам и аз, всъщност!
Явно, короновирустни си щъкат и без официална тапия.
Не, не, аз имах предвид, че митовете и легендите, съчетани с острата липса на критично мислене, всъщност на какъвто и да било мисловен процес, водят до масова психоза, която със сигурност ще затрие повече хора от който и да е вирус.

# 7 940
  • Мнения: 920
Идвам да се дооплача от моя брат ... Беше си намерил някаква работа, искаше да плащат на ден или на седмица, че да може да си стъпи на краката. Беше на някакъв строителен обект, но работата свърши и му казали ,че няма повече работа. Нашият съответно няма и кьорав лев заделен. Намерих му някаква работа в някаква фабрика, но му казали ,че му искат удостоверение за съдимост и съответно си е казал ,че е лежал и те му казали, че имат фирмена политика да не наемат бивши затворници. Оня ден му намерих по някаква обява работа на автомивка. Днес му се обадил шефа след работа, че някакъв стар служител щял да се връща на работа и нямало да имат нужда от него. За утре съм подготвила телефона на някаква жена, която може да го наеме евентуално като сервитьор. Е, какво да ви кажа на мен ми писна... той до 2ри март трябва да си плати тока 230 лева, пари, които посмъртно няма да събере, но не мисля и аз да го плащам. Ще ставам скоро майка и просто ми писна... Sad

# 7 941
  • София
  • Мнения: 24 839
Тъй, де!
Пълна липса на връзка с главния мозък е да не стоплиш, че хиляди щъкат непрекъснато, без да се съобразяват с никакви указания и предупреждения.
Че може да са вдигнали температура на другия ден, след като са ги проверили.
Че може да са отишли на доктор, който да им е изписал лекарство според както е решил от видяното, защото не ги е пратил на изследване.
Че може и да не са отишли въобще на доктор, защото не за сефте се лекуват сами вкъщи.

И да вярваш, че нарочно властите крият, че вече има болни и ги скатават в болниците.
И да тичаш по магазините да се запасяваш, като в същото време развяваш сопол и кашляш на колегите си, щото......????

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 20:54 от absurT

# 7 942
  • Мнения: 2 220
Бях смъкнала 3 кг...хапвах няколко дни хляб и сладко и познайте кой се е върнал...
Същото. Тъкмо влязох в ритъм и миналата седмица свекърва ми изпрати една чанта шоколади, сувлакита, други джиджавки и познай. Нарочно не купувам сладко, защото знам какво ще стане. И я бъзикам: "Ти искаш снаха ти да е грозна и дебела, нали?" Grinning

# 7 943
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
Оплаквам се, че тази новина не ми звучи успокоително....Особено когато съм жител на цитирания град.....
"В Етрополе е регистриран случай на ку-треска, каза днес по "Нова телевизия" директорът на Центъра за заразни и паразитни болести проф. д-р Тодор Кантарджиев. Той съобщи новината, за да подчертае, че при при тази болест смъртността е 10-12%, докато при новия коронавирус е 3% и няма нужда от паника."
ПП. дали действа лекарството - не се споменава....

# 7 944
  • Мнения: 500
Принципно всеки ден си купувам по един пакет мокри кърпички от кварталното хипермаркетче. От една седмица след 10ч всичко е изкупено. Касиерката казва, че идват сутрин и купуват всичките кашони. Рибните консерви, пастети стоят празни щандовете.
Не го разбирам това запасяване. Все едно в бункер ще се влиза....Каква точно е идеята. Да не си показвате носа навън през следващия месец ли?
Защо по новините не се говори какво всъщност представлява вирусът? Защо никой не говори в цифри за заразените и излекувани без усложнения?  Масова психоза....която не води до нищо добро.

# 7 945
  • Мнения: 68 666
Говорят. ...над 30 000 са излекуваните.

Кое лекарство - короната се лекува симптоматично. Ако питаш за ку треската- в нета сигурно има информация, не е нещо ново тя.

# 7 946
  • Мнения: 35 115
Единствено казаха, че в Европа има 800 заразени.
Ето това е качила Мона Гочева , инфлуенсър и актриса днес от Лидл
Скрит текст:

# 7 947
  • Мнения: 68 666
Ами картофи да яде....

Хора.. Бубанка ни предупреди - стига с тая параноя .

# 7 948
  • Мнения: 35 115
Значи, тъй се ядосАх...на себе си.
Отивам аз преди няколко дни в аптеката под нас са питам за едно лекарство колко струва. Казва ми мацката- 23 лв. Идеално. Толкова го намирам в нета, на заплата ще си го купя от наша аптека. След 4 дни, отивам- 26 лв. Обслужва ме нова жена, непозната за мен. Питам: що така? Нали беше 23?
Еми...нова цена имало. Купих го.
Отивам аз при моята булка днес, в същата аптека. Коли струва лекарството? 24 лв вика. И ѝ обясних как ме е закърпила оная девойка... Нищо не каза. 2 лева , 3 лева. Ама б@си, гадно е

# 7 949
  • ново
  • Мнения: 5 964
Колко снежец заваля и в наше село няма ток. Авария.........поредната. Това на нищо не прилича вече. При големия сняг нямаше 3 дни, дано сега да е за кратко.

Общи условия

Активация на акаунт