Да се оплачем... 2020

  • 2 033 425
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 24 660
  • София
  • Мнения: 14 792
Виж в темата за море в България, масово се оплакват от тазгодишния ОИ - високи цени, качеството и количеството на 1/3 от предишни години. По-добре търси нещо само със спане, да не те е яд.

# 24 661
  • Мнения: 7 690
Мартина, разбирах те до момента, в който прочетох, че очакваш някой друг, освен теб и мъжа ти да купува каквото и да е на детето ви. Че и мъжа ти директно си искал от родителите му. Хич не е нагло, да ти кажа.

# 24 662
  • Мнения: 1 716
Всички ли баби и дядовци делят внуците си? Свекърите ми предпочитат децата на зълва ми (и по - точно само едното, ама карай) и супер много си личи. Започва да ми писва. ММ е в чужбина от месец и малко, познайте - свекърва ми дойде да види детето веднъж, свекър ми не е звънял дори. Всеки ден виждат другите си внуци. За финансовата част на въпроса няма да говоря, то е ясно на другите деца колко се купува, а на моето не. ММ няколко пъти им казва - нямало такова нещо. Да бе, то и слепец ще го види.
Не е нормално, но така са избрали. Няма как да им държиш сметка, просто гледай да не се впрягаш, само в твой ущърб е. Много им дреме на тях дали ти е криво или не.

# 24 663
  • София
  • Мнения: 11 531
Вечният проблем - свекърите деляли внуците и не подарявали нищо. Ако пък подарят - малко е.
Хора, сериозно ли?
Едва издържам на работа. Днес ми дойде в повече.

# 24 664
  • Мнения: 1 225
Мисля че човека до мен не е щастлив с мен.Disappointed

# 24 665
  • Мнения: 35 168
Мисля че човека до мен не е щастлив с мен.Disappointed
А като го питаш казва " нищо няма"?

# 24 666
  • София
  • Мнения: 6 000
Мисля че човека до мен не е щастлив с мен.Disappointed

А ти щастлива ли си с него?
Не отговаряй на мен, отговори на себе си.

# 24 667
  • Мнения: 8 627
Само да се похваля, че резултатите от скенер на майка ми са ОК. Ще я пуснат по пътеката и ще ѝ изпишат лекарства, но нищо притеснително.

Марти, само може да се радваш от ситуацията със свекърите. Такива хора са супер обсебващи и контролиращи.

# 24 668
  • Мнения: 3 810
Абе и семейни хотели ме устройват и квартири,но като сложа 3 пъти на ден ядене и пиене и ми стъпва пак на 120-140лв.ако не готвя,но накрая най- вероятно ще запалим колата и ще тръгнем така.Все ше намерим свободно нещо някъде.

# 24 669
  • Мнения: 48 060
Добри, хубаво се посмях, не че е смешно, но е добре да се гледа от забавната страна на нещата Simple Smile
Почти мога да те конкурирам с подаръците, да не сме пък роднини Simple Smile

# 24 670
  • Мнения: 7 690
Уми, виж в grabo, grupovo, airbnb, освен booking.

И още нещо, при избор на хотел/къща за гости/квартира през сайтове като букинг, ако можете разтърсете се за телефон на собственика и звъннете директно на него. Често цените в сайтовете за предлагане са завишени от реалните.

Много пъти ни се е случвало когато се свържем лично по телефона с въпросното място цената да се окаже от 5 до 15лв по-евтина.

# 24 671
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
Добри, хубаво се посмях, не че е смешно, но е добре да се гледа от забавната страна на нещата Simple Smile
Почти мога да те конкурирам с подаръците, да не сме пък роднини Simple Smile

като минат двайсетина години и вече се помни само смешното. Simple Smile Simple Smile

# 24 672
  • Мнения: 69 174
Какво е това ядене за над 100 лв дневно ?😨
И ние сме трима. Това не мога да го стигна ако ще да се пръснем ☺
Явно сядате по заведения. Ние се храним в тип стол или с насипна храна. За закуска по някоя пърленка, баничка....

# 24 673
  • тук и там
  • Мнения: 11 686
Моята свекърва "дели" дори собствените си внуци. Думата не ми се струва подходяща ,защото ако купи нещо на единият, купува и на другият-но си личи , че малкото и е по-близо до сърцето. Всички го виждат това,не само аз. Не мога да я съдя, човек обича по различен начин. Била съм на мястото на "любимата внучка". На баба ми, Бог да я прости , по-мила и бях аз,от колкото братовчедите ми. Не знам поради каква причина,най-вероятно и тя самата не е знаела,но си личеше.. Това ,разбира се рефлектираше върху отношенията между двете снахи(в случая жени на двамата и сина). Буквално тя ме изгледа ,а не е помагала особено на чинка с нейните деца.За мен -душа даваше и си   остава любимата ми баба,много любов ми даде, и аз я обичах много, братовчедите ми така и не я обикнаха..Та гледам да не съдя-за един и същ човек,ако питат мен -аз биха я описала като най-любящата и обична и добра баба,ако питат братоведите ми..ще кажат други неща..Ако аз бях на тяхно място,също сигурно друго бих мислила за нея..Жалко е, но  е факт-случава се често ..

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 18:27 от Kaisia

# 24 674
  • Мнения: 8 627
Щерката се прибра разплака а от "приятелка". Къса ми се сърцето. ☹️

Общи условия

Активация на акаунт