Да се оплачем... 2020

  • 2 032 420
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 24 675
  • Мнения: X
umi zoomi, ако искаш пиши ми на лични, снощи тъкмо търсих all inclusive за българското черноморие. И по този параграф да се оплача, че ми писна от ММ, хем му се почива и ме кара да търся места, хем никъде не му се ходило уж.

# 24 676
  • Мнения: 1 880
Супер много прах навсякъде и няма отърване! Автобус 118 без климатик на 28 градуса в момента(Варна). Може ли такова нещо? На кого да се оплача? Градски транспорт няма телефони, които да отговарят, и друг път съм се опитвала да се свържа...
После що хората си купували коли.. ми той автобуса е мега мизерен, стъклото е омазано и оплюто отвсякъде! Някой дали ги чисти тия возила въобще?? Направо слизам и ще чакам 409, поне в тях е по-чисто и вероятно с климатик

# 24 677
  • София
  • Мнения: 11 495
Майка ми така ме ядоса, че буквално се разревах. Какво ѝ става на тази жена, че все наопаки, не знам. А не беше права днес. Че и други пъти не е била, ама гледах да подминавам.

# 24 678
  • Мнения: 3 604
Щерката се прибра разплака а от "приятелка". Къса ми се сърцето. ☹️

Аз и като голяма съм плакала, 2 много дълги приятелства приключих.
Явно мъдростта наистина идва с патенето Sad.
За съжаление много боли за дете, и аз разочарованията на синът ми ги изживявах наравно с него (за дете повече боли).

# 24 679
  • Мнения: 68 795
Майка ми така ме ядоса, че буквално се разревах. Какво ѝ става на тази жена, че все наопаки, не знам. А не беше права днес. Че и други пъти не е била, ама гледах да подминавам.

И моята нещо е в крив период. Не мога да разбера лошо ли й е наистина, или само се прави за да ме накаже. Казва че сърцето й лопа, питам кръвно и пулс как са - добре били. Вземала си уж хапчетата. Предложих на лекар да я водя, да търся в София че тукашните не стават - не щяла, за какво да ходела. Не знам как да й помогна. Днес и предложих да я разсея- да дойде в парка, бяхме с детето в обедната - отказа ми. Взех детето да е с мен от петък, да не я товаря...да почива.
Не знам не знам...
Дано да са само инати...

# 24 680
  • Мнения: 3 795
Какво е това ядене за над 100 лв дневно ?😨
И ние сме трима. Това не мога да го стигна ако ще да се пръснем ☺
Явно сядате по заведения. Ние се храним в тип стол или с насипна храна. За закуска по някоя пърленка, баничка....
Сядаме на заведения,да.Аз не закусвам,обядвам и  вечерям качествено Wink Моят мъж си хапва стабилно.Пие една ракия вечер и една бира,аз чаша вино,малката сокче.И като сложиш 50лв спане.

# 24 681
  • София
  • Мнения: 11 495
Дано да е от инат, да. При майка ми със сигурност е. Май в тази възраст се вдетиняват. За сърцето, и на мен ми хлопа. Отдавам го на нерви, тревожност. Иначе и аз си пия хапчетата, ходя на прегледи редовно, засега уж нищо няма. То и в критическата се засилват тези симптоми, а аз съм си натам. Майките ни пък съвсем.

# 24 682
  • Мнения: 5 382
Не, на детето ми не му липсва нищо материално, ама ще започне да разбира, а това "делене" се вижда. Казвам го, защото и аз съм била непредпочитано дете.
Антигона, не си ме разбрала. Баща й не им е казвал, че ТРЯБВА да й купуват, колкото на другите. Казвал им е, че делят децата и си личи. И не, не чакам някой да купи нещо на детето ми, от каквото има нужда си му купуваме. Дадох го като пример за една от малкото тъпи постъпки. Ама най - тъпата от всички е, че малкото пъти, в които свека ми звъни, не ме пита какво прави детето, а директно започва да ми обяснява за любимия си внук. Grinning

# 24 683
  • Мнения: 7 690
Парирай я, че ти дете си имаш и нямаш време да слушаш за чужди. Ако има нещо конкретно да пита да дерзае. Иначе затваряш телефона.

# 24 684
  • Мнения: 2 376
Дано да не я преведат утре, а днес....исках да кажа. 😊
Ще питам, срам не срам....
То пък от какво да те е срам
При нас по заплатено време това е един от основените въпроси към счетоводството Grinning

# 24 685
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Уми-Зуми, виж ако искаш
Скрит текст:
Мирамар Созопол
приятно е, храната е добра и е на улицата срещу плажа

# 24 686
  • Мнения: 7 928
За пръв път от не знам колко години няма да посрещна Джулай в Камен бряг. А таьи година ще е перфектно, както беше преди десетилетия, без големи концерти, походни кръчми, понички и сергии. Току-що приятелите, с които сме всяка година заедно, ми пратиха снимка от скалите и ми се доплака. Да, знам, че не е болка за умиране, но ми е тъжно.

# 24 687
  • Мнения: X
При нас уж е отворено всичко вече и сме в предпоследна фаза на отваряне на провинцията, а отмениха напълно празненството фестивал навън за 1ви Юли. Разочаровани сме.

# 24 688
  • София
  • Мнения: 5 963
И ние миналата година по това време бяхме на море. Оплаквам се, че сега не сме.

# 24 689
  • Мнения: X
Искамдамахатмаскитеискамдамахатмаскитеискамдамахатмаските.
Ама май няма да стане. Последните 5 дни нещо зачестиха 'съвсем случайни' анализи как трябва да спазваме правилата, ако искаме да се махнат маските. Хората са се побъркали.

Общи условия

Активация на акаунт