Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 288 189
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 5 580
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
ММ сега ме пита като нямат постоянен престой в Канада Хари и Меган как ще живеят там 😂 иначе и аз бих избрала Ванкувър пред Лондон предвид че е един от най-добрите градове за живеене в света Wink
Гледах, сутринта, че някой беше коментирал как може да ,е толкова зелено там, в момента е 8 градуса при тях и дъждовно, както в Англия и е нормално според мен. А за снега, той е в Торонто има нма на малко над 4000 км Wink.
За снощи и двете дами ми харесаха, но може би с небрежен кок щяха да са по-добре.

Меган също ми хареса на снимката, е можеше малко да поизправи Арчи, ама хайде Simple Smile

# 5 581
  • Мнения: 3 632
Това е страницата на Великата херцогиня, кубинка по произход.
https://www.grande-duchesse.lu/

Това на  Великия херцог и семейството:
http://www.monarchie.lu/fr/index.html

Не знам защо са отделени.
Единият от синовете се оженил без разрешение,  после се разведе.

# 5 582
  • София
  • Мнения: 9 977
Ако гледате папарашкия клип, се вижда макар и доста отдалече как М се усмихва/радва на Арчи и след това все още усмихната си вдига главата. Скоростта с която се правят снимки, все една ще излезе как "гледа право в камерата".
Адвокатите на Съсекс са отправили legal предупреждение, към таблоиди за непубликуване на снимките, тъй като са направени без съгласието на М, причаквайки я скрити в храстите. Правени са опити да снимат и в имението с широкообхватни (така ли се казват) обективи.

Какво се случва в Люксембург?

# 5 583
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
А, това май беше двойката най-млади херцози? Там имаше някакъв скандал.
Е нали уж Арчи спял? Сега на него се усмихвала Simple Smile Намерихме й оправдание Simple Smile

# 5 584
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Какъв закон е нарушен, след като те са в публичен парк и там има охрана, т.е. въпрос, който е от публичен интерес?

# 5 585
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Не коментирам техният случай, но по принцип никъде дори и в публичен парк не можеш да снимаш други хора ако не попиташ, поне аз така знам. Аз когато снимам моето дете например се опитвам само нея да хвана в кадър без да притеснявам някого.
В случая Меган е много усмихната за да е притеснена от натрапници, което ме навежда на мисълта, че по-скоро Хари иска праивъсито, не тя.

# 5 586
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Няма нарушение на закон, че нечий адвокат да съди някого.

# 5 587
  • Мнения: 4 381
Добре, де. И аз се чудя какъв тип разрешително за престой имат, за да уседнат в Канада? Те са чужденци там. Не важат ли и за тях законите?

# 5 588
  • Мнения: 1 941
Добре, де. И аз се чудя какъв тип разрешително за престой имат, за да уседнат в Канада? Те са чужденци там. Не важат ли и за тях законите?
Ще ги депортират.
Само чакат Мегън и папараците да се разберат в кой ден е удобно да снимат Joy

# 5 589
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Усмихвала съм се Simple Smile Ама мен не ме гонят папараци и не търся прайвъси Simple Smile Да не говорим, че аз така нахилена като нея на снимки не съм била, когато са ме изненадвали Simple Smile Че и да гледам директно в обектива.

# 5 590
  • Мнения: 8 892

Гадно за бижутата.Унижение и за Хари,защото реално й се дадоха заради него,а сега го отсвирват всячески.
Интересно дали ако се ожени повторно Баба би ги дала на съпругата му,ако случи на  читава.
Нищо де,като изкара милиардите,ще си купи сама.
Освен в руския сайт, към който беше линка в темата, не намерих на друго място, че Кралицата си иска бижутата. Струва ми се унизително не само за Хари и Меган, но и за HM. Има ли го в по-сериозен източник?

# 5 591
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Добре, де. И аз се чудя какъв тип разрешително за престой имат, за да уседнат в Канада? Те са чужденци там. Не важат ли и за тях законите?

Това са неща, които тепърва ще станат ясни. Много отворени въпроси има още.

Но те имат право на престой като посетители 6 месеца. През този период нямат право да работят в Канада, но посетители могат да бъдат.

# 5 592
  • Мнения: 4 125
Изглежда му е малка. Другите бебета не висят и главите им също.
Няма усмивки и гледане в камерата.

# 5 593
  • Мнения: 2 712
Показателно е и поведението на гардовете, ако ММ вижда папараците, което си личи по погледа директно в обектива, то ги виждат и те, а най-спокойно си се разхождат. Никакво притеснение! Тц, тц, тези "Бодигард" не са ли гледали! Joy

# 5 594
  • Мнения: X
По медиите пише, че Канада е само временна спирка. Желанието на Меган било да развива бизнес и живее в Ей Ел. Харко е ясно, че е безгласна буква, накъдето го замъкне жена му, там ще живее.

Общи условия

Активация на акаунт