Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 291 131
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 135
  • Мнения: 39 657
Софи се нуждае от ПР. Не е нужно да я излъскат до съвършенство(особено, когато е на такава визита), но има върху какво да се поработи.

# 6 136
  • Мнения: 8 578
Lana, за Уилям от началото се знаеше, че това е временно и след това ще си поеме всички задължения. Няма как да е бил full-time по време на колежа, военното обучение, пилотирането.
Ситуацията на Хари е съвсем друга.

# 6 137
  • Мнения: 5 118
Е не искаше ли и Хари да е part-time royal?
Или трябва да даряваш каквото изкараш?

Miriel, възможно е...знае ли човек.
Пък аз съм им сърдита на КЛМ, та едва ли ще го засека скоро...но наистина ще е готино някой да лети с него Simple Smile
Ако не се лъжа Елеонора беше писала, че веднъж станеш ли full time senior royal няма връщане назад. Т.е. не може иде ми дойде ми...

# 6 138
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 963
Не ставам аз да посещавам такива места като Сиера Леоне. Сигурно ще рева през цялото време. Снощи ревах върху репортаж за една българка, която ходи в Мадагаскар да учи децата на писане и смятане. Децата седяха на колене на пода да пишат, или навън в пръстта...

# 6 139
  • София
  • Мнения: 10 037
Така е, различна е ситуацията с Уилям. Явно и нещата, с които ще се занимават Съсексови не са съвместими с парттайм роялстването.

Много ми харесва роклята на Летисия от онзи ден - хем е пеньоарест тип, заради дължината, но много, много ми харесва. А пък обувките ѝ са божествени - точно този конячен нюанс ми допада много, а по принцип не харесвам кафявата гама.

Гледам сега Софи в цял ръст със зелената рокля и не мога да реша харесва ли ми, или не Rolling Eyes
Скрит текст:

# 6 140
  • Мнения: 8 922
Уилям последно пилотираше медицински хеликоптер, на part-time. Подозирам, че е имал доста стресови ситуации.

Роклята на Софи е много хубав цвят, но вместо това коланче, можеше в долната част на полата да има някакви цветя, дори и не много, колкото леко да разчупят безкрайното зелено.

# 6 141
  • Мнения: X
Не ставам аз да посещавам такива места като Сиера Леоне. Сигурно ще рева през цялото време. Снощи ревах върху репортаж за една българка, която ходи в Мадагаскар да учи децата на писане и смятане. Децата седяха на колене на пода да пишат, или навън в пръстта...

Да и сега да си представим излязлата да реве дукеса как само съществува на фона на такива деца....по-дебилно нещо от това, здраве!

# 6 142
# 6 143
  • Мнения: 919
Бих харесала роклята на Софи, ако беше с по-прилепнала горна част. Иначе полата и обувките, и цвета много ми харесват.

# 6 144
  • Мнения: 1 266
Бих харесала роклята на Софи, ако беше с по-прилепнала горна част. Иначе полата и обувките, и цвета много ми харесват.

И аз. Буфан ръкава не е ок

# 6 145
  • Мнения: 8 922
Ние реално не знаем колко е ревала дукесата в Африка. Видяхме и приехме толкова, колкото ни се показа и на колкото ни се обърна внимание във филма. И понеже не я харесваме, с лекота приехме, че е ревала много. А дали наистина е било така?

Възможно ли толкова да му пораснат брадата и косата на Хари само за месец?

# 6 146
  • София
  • Мнения: 7 972
Според мен трябва да приемат закон, мъжете членове на английското кралско семейство да нямат право да се женят за американски жени.

# 6 147
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Уилям последно пилотираше медицински хеликоптер, на part-time. Подозирам, че е имал доста стресови ситуации.
И официално напусна поста малко след като се роди първото му дете май.

# 6 148
  • Мнения: 5 118
Ние реално не знаем колко е ревала дукесата в Африка. Видяхме и приехме толкова, колкото ни се показа и на колкото ни се обърна внимание във филма. И понеже не я харесваме, с лекота приехме, че е ревала много. А дали наистина е било така?

Възможно ли толкова да му пораснат брадата и косата на Хари само за месец?
Този филм не е направен от режисьорите на Биг брадър - да се преувеличава и подлага на драматичен монтаж една невинна сируация, за да се предизвика скандал и зрителски интерес.

# 6 149
  • Мнения: 8 922
Уилям последно пилотираше медицински хеликоптер, на part-time. Подозирам, че е имал доста стресови ситуации.
И официално напусна поста малко след като се роди първото му дете май.
Лятото на 2017 е напуснал East Anglian Air Ambulance, точно когато ние се преместихме в района.

Общи условия

Активация на акаунт