Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 569
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 8 937
Дениии 😘 Ще дойдеш ли 🤗

И аз не харесвам връстници бе! Харесвам 20 и няколко годишни 😂 Ето ММ не го харесвам, стар е и аз съм стара. Норо, мразя те щото си млада и нямаш деца! А и заради Ади!

Пфффф с по-млад абсурд. Joy Опитах лятото след един скандал и излязох с мъж на 30. Повече няма да повторя. Такава комедия беше, че даже мъжът ми ме съжали.
norogami, синът е на 18 и красавец. Може да се сродим, ако искаш. Joy

# 2 086
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Aria, не сте страшни, но 500 км за трезвеник ... Други изкушения трябват.
Знам, че лятото ще гостувате и без покани.Sunglasses
Честит ти рожденник! Днес бъди мила, грижовна и сексапилна.

# 2 087
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Тая пък, пак ме мрази. Ма съм млада, ето най-младата съм. Иначе и аз съм за 20 и няколко годишни, може и 18-19, ма да не съм нахална.
Мчи на такъв най-много да му обърша носа и да го загащЯ. Joy
Ма аз съм дърта, де. Wink

# 2 088
  • Мнения: 13 082
Ееее са ти не знам с кви общуваш, ама аз ги подбирам и не са толкоз комедийни. Имах допир лятото с няколко младежи на 24-5, честно си признавам, че ако не бях обвързана единия щях да си го взема 😂 Норо, от твоите е, светли очи и коса, и има излъчване тип Чък Бас ❤

# 2 089
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Ария,ако ме каните ще дойда.
Малииии пак се разпищолихте, еййй!?!

# 2 090
  • София
  • Мнения: 18 709
О забравих,Арче,жов,здрав и да те слуша все така!
1час на зъбар бех откачи ми се ченето.


Куки изкара цял ден в забавачката,след малко отивам да я взема.

# 2 091
  • Мнения: 13 082
Дени, всички чакаме Пенката да каже до къде е с организационните работи 🤗 Нямаме още място и час.

# 2 092
  • Мнения: 8 937
Ееее са ти не знам с кви общуваш, ама аз ги подбирам и не са толкоз комедийни. Имах допир лятото с няколко младежи на 24-5, честно си признавам, че ако не бях обвързана единия щях да си го взема 😂 Норо, от твоите е, светли очи и коса, и има излъчване тип Чък Бас ❤
Обкръжението ми е на възраст 45+. Имам обаче съученици и колеги от университета, та с един от тях. Кулминацията на вечерта беше, когато заяви, че е супер щастлив, че съм го хванала под ръка. Толкова еротично беше... Rolling Eyes

# 2 093
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Ахааа, моля на ЛС ако се решите!

# 2 094
  • София
  • Мнения: 18 709
Не ми харесва накъде вървите ейй.Grinning

# 2 095
  • Мнения: 9 830
Мчи на такъв най-много да му обърша носа и да го загащЯ. Joy
Ма аз съм дърта, де. Wink
Пък то и аз съм 20 и няколко годишна. Лятото като дойдеш ще се пазя от тебе Grinning

Арио, да ми го носиш в четвъртък да поплакна очи Grinning

# 2 096
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Как накъде?

# 2 097
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Не ми харесва накъде вървите ейй.Grinning

Приказката продължава Simple Smile

# 2 098
  • Мнения: 11 505
ОбъркАх се, чий син е на 18, мислех че само аз съм родила Лонгура на 12, а то ко излезе...

# 2 099
  • Мнения: 13 082
Норо, за нещастие мога само снимки да ти покажа 😂 Всъщност не знам дали за щастие или за нещастие, ама не живее в БГ. Май е за щастие, че ако се виждахме често... можеше и да поддам 😂😂

Общи условия

Активация на акаунт