Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 836
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 4 845
  • Мнения: 9 898
Кики, luna Hug
Не знам колко струва едно обзавеждане от магазин обаче, ако трябва да смятам другия как стъпва. Никаква идея, а и приятелят ми не знае, те правят някакви извънземни като цена неща. Сядам да пия и мисля по въпроса Grinning

# 4 846
  • Мнения: 15 619
Йеп, Луне, абе голяма тръпка си е това
Кико, аз май вече съм ти казвала, имаш нещо ти в четвърти дом като моя милост. Това ме докарва до големи планировки, оргазмувам по няколко пъти над всяка подробност.
Нори приятно е да тръпнеш така, нали!?

# 4 847
  • Мнения: 11 505
Всичко е яки кинти от магазин. Обзаведен ви върши супер работа, защото иначе трябваше с ремонт и мебели поне едни 10К още (евро)

# 4 848
  • Мнения: 15 619
Аз бих спала и на матрак, и на пода бих си сервирала известно време, ама като си навия...

# 4 849
  • Мнения: 9 898
Мерси, Кики. Обратно на вас не си падам по мебели и ремонти. Квартирата си я избирах по гледката и светлината, и буквално живея на терасата. Вътре влизам да готвя, ям и спя Grinning

# 4 850
  • Мнения: 11 505
Аз и по тераси си падам Joy

# 4 851
  • Мнения: 9 898
Ми, тази щеше да ти хареса. Цяла София и Витоша се виждаха Heart
Все пак, предпочитам гледка към море, де.. Grinning

# 4 852
  • Мнения: 11 505
Гледка към море имам аз, а това както го описваш е уау!

Моят пай изстива на балконя


# 4 853
  • София
  • Мнения: 6 311
Добарвечер.
Тука станало, гледам, кат снимките от срещите. Simple Smile

Ти виде ли ми Плутона у Урана.......
Ааа, мноо убав партамента........

Давайте тука и с дружни усилия ше лъсне резултата/решението.Laughing

Всичко е яки кинти от магазин. Обзаведен ви върши супер работа, защото иначе трябваше с ремонт и мебели поне едни 10К още (евро)
Не знам кви кинти е от магазин, ма по-голема цифра от поръчка, не знам. Simple Smile
10 евра, ако стигнат за ремонт и цялостно обзавеждане, е напрао супер. Simple Smile

# 4 854
  • Мнения: 15 619
Кико, освен че си нахална и дразниш на сичкото отгоре.  Аааамаха! Ся кой ще ми направи пай на мене???

# 4 855
  • Мнения: 11 505
Запретвай ръкави, Лун, тоя е много бърз, ма ти трябва лайм, с лимони става, но не е същото. Основата ти е като за чийзкейк, чаени бисквити с масло. Крема е 6 лайма, настъргваш и от кората им, 4 жълтъка и 1 консерва кондензирано подсладено мляко. Печеш 12-15 мин

# 4 856
  • Мнения: 15 619
Копи, пейст в уърдовската рецептурна книжка. Ще го направя. Би вървяло и с други плодове, подозирам....

# 4 857
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Отивам в Града на греха да го раздавам пума Joy

# 4 858
  • Мнения: 11 505
За украса или сок от други плодове, вместо лайм? Ако е сок пт друг плод има два проблема

1. Ще е много сладко
2. Киселият сок също стяга крема

# 4 859
  • Мнения: 10 823
Кико, я дай пълната рецепта, че нещо ме заинтригува това ...
Та къде казваш, че имаш гледка с море ? Stuck Out Tongue
Онзи, то зависи какъв ремонт правиш. Но ако сменяш всичко на ново излиза на половината на цената на апартамента по най-груби сметки.

Общи условия

Активация на акаунт