Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 652
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 36 649
Не ща събота и неделя. Мразя ги!

И аз вече бачкам Simple Smile Чудя се за второ кафе ама забравих да си взема сметана от вкъщи.

# 766
  • Мнения: X
Добро утро, варнЯнци

# 767
  • Мнения: 18 326
Още не съм си изпила кафето и може и затова да не мога да вдяна концепцията на бизнеса на този човек... (това, че ви писах да ставате, не значи, че аз съм станала де 😁). Thinking

# 768
  • София
  • Мнения: 10 593
Добро утро!

Верно кога стана сряда... До петък не остана, ей го де е💖.

Аз изненадващо отцепих рано-рано и едва станах.

Арче, със синузита шега не бива! Аз моя го подкарвам от ранни признаци.

Ако лятото си плувал досатъчно под вода, запушвният нос зимата не представлява чак такава драма😁😂.

# 769
  • Мнения: 13 083
Дайс, всяка година е едно и също. Кълна се, че ще си започна лекарствата от октомври и няма да излизам без шапка за нищо на света. Декември вече си припомням клетвите и започвам да се проклинам себе си. Околко месец ми трябва да пооправя когато съм била много зле, тоя път бях...супер зле.

# 770
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Джу от тези тествания на дивана да не те боли дупето Wink 
Може би не точно дупето Joy

# 771
  • София
  • Мнения: 10 593
Арче, аз от началото на октомври съм с шапка, аптечката заредена. Сутрин и вечер си пия хапченцата.
За първа зима съм стрикта и освен едно 6-дневно главоболи, което не беше от синуита, друго ми няма досега. Други години не знам на коя планета се намирам. И до физиотерапия стигнах, с АБ и геломиртол, от който пък направих алергична реакция и щях да пукна.

# 772
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Мноо тихо тук нещо.....

# 773
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Супер е да си айляк зимата.Sunglasses

# 774
  • Мнения: 9 849
Така да не ми се става днес... ама какво да се прави.

Аз ще ти кажа - не ставаш, а се успиваш като мен блажено с 2 часа и половина, но закъсняваш за работа само с 1 час и 40 минути Grinning

Та, добро утро! Наспах се, ако не друго, вярно ще ми излезе през носа и приличам на смачкан гъз, ма карай. Пък и ми е за първи път провинението.

# 775
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Трябва да пробвам следващия път. .. Явно от държавна до държавна служба има разлики. Joy

То днес и аз закъснях де...

# 776
  • Мнения: 9 849
Е, ще си го отработвам, няма как, въпреки че имам овъртайм всяка седмица, защото ходя на работа с половин час по-рано всеки ден. Няма драма като цяло, само съм замаяна от 10 часа сън. A Ади, мръсникът, не ни е събудил, трайка си Grinning

# 777
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Ееех, той веднъж да ви остави да спите... айде, пак Ади виновен. Joy

# 778
  • Мнения: 18 326
Ще се реваншира в събота, в неделя...
Animal Smirk Cat

# 779
  • София
  • Мнения: 58
Така да не ми се става днес... ама какво да се прави.

Аз ще ти кажа - не ставаш, а се успиваш като мен блажено с 2 часа и половина, но закъсняваш за работа само с 1 час и 40 минути Grinning

Та, добро утро! Наспах се, ако не друго, вярно ще ми излезе през носа и приличам на смачкан гъз, ма карай. Пък и ми е за първи път провинението.

Общи условия

Активация на акаунт