Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 633
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 390
Да, не беше. Хубаво е да има правила, па били те и грешни/прекалени тук-таме. Сега е времето на прекалената толерантност, имането на всичко /съответно пресищането и последващата липса на цели/ и търсенето на права/а не се сещат, че съответно имат и задължения/. За тва - бой за сички. Wink

# 271
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Размечтахсебе Simple Smile

# 272
  • Мнения: 2 587
Хоп троп и аз в новата тема, чак на страница 19, окъснях.
Аз съм затънал в една книга по матрично смятане от 1956 и се чудя с какъв акъл почнах да я чета ....  Обаче яко отвлича от реалността, почити като програмирането  Mr. Green


Реве ми се като те чета, че трябва и аз една математика да ям,  правя се на разсеяна обаче още.

# 273
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Зимам ги. Ама, ако може, без ремаркенцето и милфа Grin

# 274
  • Мнения: 10 721
Що така бре Диде искаш да плачеш ? Тя математиката не хапе ...

# 275
  • Мнения: 11 505
Лонгурът има изпит по матемарика в края на януари, в мамента праи некви чертежи по чертане

# 276
  • Мнения: 10 721
Кико, а ти драсна ли две чертички по Нова година ? Mr. Green

# 277
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Математиката я обичам до 12 клас. После стана някво мазало.

# 278
  • Мнения: 10 721
Е, то и нататък е същото стига да намериш някой който да ти го обясни ( или да го прочетеш от нейде ) на разбран език и достъпно. В повечето пъти математиката се намразва защото я обесняват хора без желание имащи за цел да се покажат колко са велики ...

# 279
  • Мнения: 553
Пак ли ядете?
Ей, ненаядохте се.
Глеам, Колфийлд го изядохте вече, горкия човек.

# 280
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Е, то и нататък е същото стига да намериш някой който да ти го обясни ( или да го прочетеш от нейде ) на разбран език и достъпно. В повечето пъти математиката се намразва защото я обесняват хора без желание имащи за цел да се покажат колко са велики ...
На упражненията повече се вардех кученцето на асистента да не ми се качва по краката, отколкото можех да му следя мисълта. Изкарвах си колковиумите. Лекциите бяха трагедия - с дясната ръка драска по дъската, с лявата в това време бърше безкрайните задачи. И така два семестъра мъка. Изкарах наесен, че имах късмет да ми се падне каквото разбирах. Предметът ми по специалността беше само един семестър. Няма такава програма.

# 281
  • Мнения: 10 721
На мен най-много ми хареса статистиката и числените методи. За съжаление имахме един чукча дето обясняваше по възможно най-сложен начин всичко това, т.е. нищо не разбрах тогава. За това сега си наваксвам с кеф. Даже има и неща които влизат в работа Simple Smile

# 282
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Математиката я обичам до 12 клас. После стана някво мазало.

Що бе интеграли, диференциали и други напитки Simple Smile


Лонгурът има изпит по матемарика в края на януари, в мамента праи некви чертежи по чертане

Хммм в МЕИто навремето се праеха некви контролни през семестъра, които ти даваха точки сиреч можеше да се изкара 4ка само със задачи ... аз на изпит по Мате ходех само да ми пишат оценката Simple Smile

# 283
  • Варна
  • Мнения: 36 639
Пет части висша математика минах, не ща да си спомням даже...

# 284
  • Мнения: 10 721
Хайче, малко си учила математика значи Wink

Общи условия

Активация на акаунт