Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 395
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 9 817
Аз съм в двете крайности - или нищо не събира, или и аз мога да вляза вътре Grinning
Имам една зимна - маншон, толкова са и малки джобчетата, че и телефонът ми не влиза, ама пък топли Simple Smile

# 976
  • Мнения: 15 619
На чанти ли сме днес? Само големи. Нищо да не мога да намеря вътре... Най-редовно си търся ключовете по десет минути вътре. Обичам ги големи и с много джобове. Да пъхам, да пъхам, квото с сет да напъхам вътре. И после да търся, да търся, да тъъъърсяяяя. Понякога даже ине намирам. А понякога намирам пари по джобчетат, дето съм ги забравила и се чувствам като златонамирач. Joy
Апнахте ли?

# 977
  • Мнения: 11 505
Аз трябва да мога да контролирам всичко. Джоб за ключове, за да не ровя. Три отделения в чантата, за документи и партафел, за разни дребни, но много нужни джаджи и едно за телефон. Лесен достъп и никво губене на време в търсене Grin

# 978
  • Мнения: 15 313
Като говорите за чанти днес колежката търси да ми покаже нещо, рови, рови, рови, ядосва се, най накрая успя, та покрай нея се сетих за един виц от вицовата тема: Крадец открадва чантата на една жена, след около половин час и я връща с думите: Как намираш нещо в нея, ма?! Joy
Пп Моите са средна големина, но, ако замахна с нея човек убивам, се едно камъни нося в нея. Joy

# 979
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
И аз обичам големи чанти, да побират по много от всичко!И моята е тежка.ММ най-редовно ме пита камъни ли има вътре!

# 980
  • Мнения: 6 382
По страничните джобове - само лукчета и фиби - да се боде крадеца. Или да съ диабетосва. Joy
Насипно е сичко, щото просто няма как да има 100 джоба. И отверка имам даже. С дитето кат обикаляхме редовно по балканите, та все имах семена от хвойна вътре. Понявгаш и листа киселец. Joy Това, което не намеря в нея /а трябва да е вътре и аз решавам, че съм го загубила/ се намира винаги, ама след ден-два или някоя и друга седмица. Joy Достъпа мий лесен, че обикновено я нося с отворен цип. /е, в случаи на тълпи с народ я закопчавам Joy/ Обаче здраво стискам ку се наложи. Joy

# 981
  • Мнения: 11 505
Само като ви чета и се изнервям Joy

# 982
  • Мнения: 15 619
Само като ви чета и се изнервям Joy
Що бе? Толкова е приятно да намираш неща, за които си забравила, че съществуват и че притежаваш...  Аз наистина имам много джобове... И външни, и вътрешни. И чантата/тите ми побират поне  6/7 кила тежести.

# 983
  • Мнения: 11 505
Не мога аз така, Луне. Трябва да знам точно какво имам в чантата и как да го намеря при нужда Laughing

# 984
  • Мнения: 15 313
Макар средна големина в чантата побирам хляб, бутилка ракия и луканка. Joy
Освен парфюмите, портмонето, телефона, ключовете, бумащината, сухите, мокрите кърпи, едни дамски нам си кво постелки за клозет, превръзки, тефтер, балсами за устни, зарядно за тел и слушалки, и още, и още, мили Боже, че аз нося една къща в чантата си. Joy

# 985
  • Мнения: 15 619
Макар средна големина в чантата побирам хляб, бутилка ракия и луканка. Joy
Освен парфюмите, портмонето, бумащината, сухите, мокрите кърпи, едни дамски нам си кво постелки за клозет, превръзки, тефтер, балсами за устни, зарядно за тел и слушалки, и още, и още, мили Боже, че аз нося една къща в чантата си. Joy
И аз тъй. Laughing Плюс два тефтера, папка мноу често, резервен портфейл... Хапчета, вода.. и все нещо ми притрябва, пък не съм го взела.

Джасте, като те чета, се чувствам нормална и аз.

# 986
  • Мнения: 15 313
А, да, хапове, понякога вода, захарчета, сода против киселини, клечки за зъби, даже и гащи и фланелка съм носила/нося(ако ще спя у приятелка/колежка или у кръстниците) , четка, паста за зъби, ако ще посещавам зъбар, но от тях вече имам резервни в офиса, гребен и четка. Ся се чудя как всичко това се побира в дамската ми чанта. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 16:57 от Джаста Праста

# 987
  • Мнения: 11 505
Че аз даже не се оглеждам сутрин, остава да нося подръчни средства.... толко съм сигурна как изглеждам Laughing оффффффф, разлигавила съм се нещо

# 988
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Ти си Ходини!

# 989
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Казвала съм и преди - една дамска анта не събира ли две бири и кило картофи, не ми я хвали.

Общи условия

Активация на акаунт