Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 416
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 18 298
Същински илюзионист... Joy

# 1 336
  • Мнения: 8 937
Реално това е възможно... Има рецепти с патладжан.

# 1 337
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Патладжан, тиквички.... каквото искаш. Simple Smile

# 1 338
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Оня ден ядох кюфтета от тиквички под презрителния поглед на дъщерята. Вкусни бяха Simple Smile

# 1 339
  • Мнения: 8 937
Не ям патладжан и тиквички. Консумирам основно сурови зеленчуци, но все пак е положително, че има толкова оправни мъже. Joy

# 1 340
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Оня ден ядох кюфтета от тиквички под презрителния поглед на дъщерята. Вкусни бяха Simple Smile
Телецът-чревоугодник хареса това! Joy

# 1 341
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Оня ден ядох кюфтета от тиквички под презрителния поглед на дъщерята. Вкусни бяха Simple Smile

Завидях благородно.

# 1 342
  • Мнения: 18 298
Всеки уважаващ себе си чревоугодник трябва да тежи към сто кг. Ти въобще къде бе, Феникс? 😁

# 1 343
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Всеки уважаващ себе си чревоугодник трябва да тежи към сто кг. Ти въобще къде бе, Феникс? 😁
Е, аз съм спИртист. На моят ръст ако сложа 100 кила и може да започна да се търкалям.
Това не е лоша идея - търкул до хладилника, след това търкул обратно до дивана... Joy

# 1 344
  • Мнения: 8 937
Стана ми любопитно - колко си висок?

# 1 345
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Стана ми любопитно - колко си висок?
Нещо друго: цвят на косата (която я нямам. Всъщност имам, но стрижа), очите (ама не както са ги писали в личната карта, ами наистина), номер на социалната осигуровка.... ? JoyJoyJoy

# 1 346
  • Мнения: 15 619
Тайчо, и аз това питам, каква е драмата. Аз мусака мога да правя, други да му мислят.... JoyJoyJoy
Ям почти всичко, не само месо btw. Simple Smile
Ква драма бе!? Толкова сте улеснени в днешни времена! Яяяяя, едно време е трябвало на лов да идеш, да трепеш зверове, да се биеш/и да бъдеш набит в повечето случаи.../ Ся, за една мусака мрънкотиш! Тюх, бе! мъже! сАсипаха я тая държава! Laughing

# 1 347
  • Мнения: 8 937
Стана ми любопитно - колко си висок?
Нещо друго: цвят на косата (която я нямам. Всъщност имам, но стрижа), очите (ама не както са ги писали в личната карта, ами наистина), номер на социалната осигуровка.... ? JoyJoyJoy

Човек да не попита нещо... Joy

# 1 348
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Стана ми любопитно - колко си висок?
Нещо друго: цвят на косата (която я нямам. Всъщност имам, но стрижа), очите (ама не както са ги писали в личната карта, ами наистина), номер на социалната осигуровка.... ? JoyJoyJoy

Вие двамата, направо си разменете снимки на лични, стига сте се помотавали.

# 1 349
  • Мнения: 18 298
Не се притеснявай, тука има и въпроси най-лични, ти нищо не попита... Joy

Общи условия

Активация на акаунт