Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 419
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 15 313
Аз никога не съм се напивала толкова, че да отида на дискотека в студентски град
Аз май съм се напивала толкова, но докато стигна от Варна до София и изтрезнявам и до дискотека не стигам. Joy

Гледам купонясвате си. Развеселихте ме.

И аз се намърдах у форума рязко.
Арче, то само ти да беше ме питала, а то кой ли не се изреди да ме пита коя съм, що съм, та Касита ли съм, та Бижу ли съм, и още имена дет даже не ги помня. Та нямаше да си говорят с мен. Даун не пожела да пиша в темата в клюто аналогична на нашия спам, припознавайки я като много лична. Изобщо картинка чудна. После едно птиченце ме покани в тази уютна темичка и бях приета радушно за което сърдечно благодаря.
Много готини хора пишат тук. Забавно е, приятно и отмарящо. Гушки за всички.
Днес ми се спи, нямам и много настроение, но като ви чета ми става едно усмихнато такова. Hug

# 1 921
  • Мнения: 13 082
Аха 😂 Не просто мразя да падам на карти, а изпадам в истерия. Такива велики изцепки имам... На братовчед ми му хвърлих картите директно в лицето защото не ми върна боя 😂 Аууу и с Монополи какви истории имам 😂 Маса съм обръщала.

# 1 922
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
кат гледам количеството за форумната некой да земе карти
Аз имам спицялни Simple Smile

# 1 923
  • Мнения: 8 937
Аха 😂 Не просто мразя да падам на карти, а изпадам в истерия. Такива велики изцепки имам... На братовчед ми му хвърлих картите директно в лицето защото не ми върна боя 😂 Аууу и с Монополи какви истории имам 😂 Маса съм обръщала.
Не знам, дали е от зодията, но и аз мразя да губя. Все трябва да съм на първо място и да печеля. Ако не печеля, няма да играя.

# 1 924
  • Мнения: 18 298
Не ги земай, Пънч, Арчето ще ви обръща масата... и ще ги търсите по земята... Thinking

# 1 925
  • Мнения: 11 505
Ми с такива скандалджийки кат теб никой не иска да си играе, Арио Laughing

Аз чакам Пенка да избухне с мястото на взглядата

# 1 926
  • Мнения: 17 616
бе искат ама не карти

# 1 927
  • Мнения: 15 619
кат гледам количеството за форумната некой да земе карти
Аз имам спицялни Simple Smile
С котенца,  пиленца??

# 1 928
  • Мнения: 13 082
Кико, още като дете сестра ми ме отритна от всякакви игри, след като хвърлих пионките на Не се сърди човечето през джама 😒

# 1 929
  • София
  • Мнения: 18 699
Моя бивш изхвърки една табла през балкона,че го биех,хаха.

# 1 930
  • Мнения: 17 616
слаби играчи

# 1 931
  • Мнения: 11 505
Начи за покер не ставаш, Арио, аз па съм великото спокойствие, блъфирам яко, включително и, че мога да играя карти, а не мога Joy

# 1 932
  • Мнения: 13 082
Не ставам за нищо, което изисква стоун фейс 😂 На мен емоцията ми се изписва на лицето веднага 😂

# 1 933
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Аз па съм смотана - ни карти, ни шах, ни табла играя... Кротко си седя Фъгъла и плета чорапи. Wink

# 1 934
  • Мнения: 17 616
да не си зодия везни ARIA*

Общи условия

Активация на акаунт