Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (94) - януари 2020

  • 128 189
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 2 010
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Аз виждам само печелившите от 20-ти.

# 2 011
  • Мнения: 36 648
И аз виждам 24 победители във второто теглене на Активиа.

# 2 012
  • Мнения: 429
И в Спам нямам нищо, писах на Нестле и чакам отговор. Все пак са доста печелившите,  може да не са се свързали с всички.

Аз също нямам мейл от нестле Мура.

# 2 013
  • София
  • Мнения: 1 275
Днес писах на Активия относно печелившите, ето какво ми отговориха
Здравейте, Изтеглените днес печеливши са 33 и всичките са публикувани в сайта. Моля проверете отново след обновяването му, от ваша страна на браузера, който използвате. Благорим за интереса. Поздрави Екипът на Активиа!
Да не би в мен да е проблема? Аз пак виждам 24 човека с дата 27.01. Някой вижда ли повече?
Много нагъл отговор, как може да не виждат, че имат проблем със системата?! И аз виждам само 24-ма победители. Толкова им е почупено сайтчето, че няма на къде. Толкова ли не могат една игра да организират като хората... аз съм с 2 бележки, нямам големи надежди, харесвам продуктите и си ги купувам, но ми убиват всякакво желание за участие.

# 2 014
  • Мнения: 1 970
42 бр. печеливши от 20.01.2020 г. и 24 бр. печеливши от 27.01.2020 г. ми се показват на мен, или общо изтеглени до момента - 66 бр. Чрез стрелките долу под списъка може да се мине напред/назад, за да се видят всички имена и дати.

# 2 015
  • при късмета
  • Мнения: 24 052
gurgolina, аз отговарях за играта на гурме голд, а след моя отговор беше питането за мура и стана каша. Предполагам, че въпроса беше защото организатора е един. От мура не печеля и не знам дали са изпращали имейли

# 2 016
  • Мнения: 429
Имат объркване с датите. Миналата седмица имаше 33 печеливши (преброих ги). Сега като ги качваха на някои имена вместо 27, изписа 20. И тази седмица качиха 33 печеливши.

# 2 017
  • София
  • Мнения: 2 411
Миналата седмица не съм играла и не съм броила, но днес още от самото качване с дата 27.01 излязоха по-малко имена. Какъвто и да е случая, все става дума за грешка. Не помня те уведомяват ли по имейл печелившите?! Сега и тука ще седим с тефтер и химикалка и ще броим като гламави какво се случва.
Аз пък това им написах. Ами аз като не съм броила миналата седмица за мен ситуацията е 42 на 24 и не е коректно.

# 2 018
  • Мнения: 3 144
Имам промокод за отстъпка за екскурзия.Стойността му е 100лв.Важи само за екскурзия в чужбина.Още не съм си въвела данните,ако някой го иска да ми пише.

# 2 019
  • Мнения: 283
Печеля от Активия,получих и имейл от тях.И при мен са 24 печеливши за тази седмица.Имаше игра на зърнена закуска,с  награди колелета.Може ли някой да ми прати линк?

# 2 020
  • Мнения: 6 530
Е как от 30 игри нито една бонус игра не ми се падна и само 2.50. Worried

Тази нова версия на сайта въобще не ми показва колко нови отговори има по темата

# 2 021
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Е как от 30 игри нито една бонус игра не ми се падна и само 2.50. Worried

Тази нова версия на сайта въобще не ми показва колко нови отговори има по темата
Трябва да натиснеш на камбаната и ти показва колко са отговорите.

# 2 022
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
Игра на Морени-  при закупуване на 5 бр може да спечелиш термобутилка.  (Яка е!)
Игра и на милка срещу 2 оп. бисквити - търканка за пластмасови чаши.
Нямах батерия и не снимах, но търсете из кварталните магазини, ако ви  влече.

# 2 023
  • Мнения: 36 648
Вчера преглеждах едни шкафове, които не ползвам често и бях изненадана от това колко чаши, които съм забравила намерих... От пластмасовите на Милка са ми 3, а не си спомням кога е била тази игра...

Играта на Морени със скреч карти ли е?

# 2 024
  • Мнения: 6 530
Е как от 30 игри нито една бонус игра не ми се падна и само 2.50. Worried

Тази нова версия на сайта въобще не ми показва колко нови отговори има по темата
Трябва да натиснеш на камбаната и ти показва колко са отговорите.



Естествено, че натискам, но докато съм в темата и не съм рефрешнала не ми излизат

Общи условия

Активация на акаунт