?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 204 642
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Кечър, има хора, при които ей това "приласкаване" им идва отвътре, а не е средство за манипулация на другия. И другия (в конкретния пример: мъжът), виждайки и оценявайки това, помага с охота, както каза Вив.
Освен това, авторката е писала, че мъжът до нея и помага и не я критикува, а ти не само че четеш, каквото си искаш, но и забиваш в съвсем друга посока...

55/45 и си стискаме ръцете. Simple Smile

# 2 176
  • Мнения: 3 186
Не е проблемът в мъжа, а в нейния перфекционизъм - него да си лекува!

# 2 177
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Хаха Cather, някои мъже са си научени. Не е нужен бартер или жертви.
Секс за прахосмукачка си е доста теоретична глупост.Остави го без секс и лъскай пода, докато той се наслаждава на друга любовница.
Нормално е задоволен мъж да създава хепи моменти и емоции. Егото пада.

# 2 178
  • София
  • Мнения: 17 775
Кечър, има хора, при които ей това "приласкаване" им идва отвътре,
Да, но то трябва да е двустранно. А тук винаги се пише едностранно- как да омилостивим мунчо. Ми никак. Той или си е мил (и му идва отвътре да е доволен), или е мрънкало.

# 2 179
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Не винаги. Порода Мунчо не е мъж.

# 2 180
  • Мнения: 17 407
Как бе, само някоя да измрънка и се запява песнята за безплатната слугиня и секса като платежно средство. И не е достатъчно да помага, а да помага наполовина.
Catcher, драга, тук не е мъжът недоволен.

# 2 181
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Да, но то трябва да е двустранно. А тук винаги се пише едностранно- как да омилостивим мунчо. Ми никак. Той или си е мил (и му идва отвътре да е доволен), или е мрънкало.
Никой НЕ е твърдял, че не трябва да е двустранно, но тези двете не знам къде точно ги прочете в конкретния случай.... Simple Smile

# 2 182
  • София
  • Мнения: 17 775
Знам, Дренке, коментирах поста на Вивиана, че ако го направиш доволничък, ще ти помага. Ми ако е недоволничък по някакви причини, какво правим? Laughing

# 2 183
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Сексът като платежно средство, веднъж месечно или по празниците? Май се наричаше фригидност.
Catcher, не приемаш ли варианта да се задоволяваме взаимно? Може би апетита ми за секс го ""прави""хепи.

# 2 184
  • София
  • Мнения: 17 775
Не, това, което казвам и в затритите постове, е, че съветите ти все бият към това той дали е щастлив, щото ти поначало приемаш жената като сателит. А авторката има нужда от обратното- да престане да се оценява дали е добра домакиня за някого, дали е добра любовница за някого и дали е добра майка според някого. Тогава ще излезне от самосебе си от дупката, вместо да я копае и да се опитва да запълни всички роли, касаещи другите хора, макар и близките.

# 2 185
  • Мнения: 17 407
Какви роли, бре? Ама верно, има жени, дето си мислят, че всяка активност в живота и отношенията с партньора трябва да се изпълнява от различни люде. Ей ся ще ме разкритикува някоя, че партньор произтича от сексуален партньор и е несериозно😂

# 2 186
  • София
  • Мнения: 17 775
Хващаш се за думата, Дрънче, и го знаеш.
Тя иска да покрие на всички фронтове точно като "роля". Такава и такава, и онакава. И вместо да й се каже "чил бе, жено" (както повечето потребителки в темата в интерес на истината), все се появява някакъв сервилно- жалък коментар как да се чекне по- добре или да държи черпака по- здраво /според занаята

# 2 187
  • Мнения: 17 407
Знам какво мисля и пиша, също виждам и какво ти си разбрала, изразявайки се  агресивно-каруцарски в  прогресия.
Ако някоя все още не е схванала, че за отношенията не е достатъчно само да му гледа децата, да си тегли куршума, преди да е станало късно

# 2 188
  • София
  • Мнения: 17 775
Ами, явно не съм те разбрала, да. Няма да е за първи път и не съм единствената.

# 2 189
  • Мнения: 19 848
Ми аз ѝ казах, щом е толкова задълбала и ѝ тежи битовизмЪТ, значи няма нищо свое – занимания, хоби, интереси, персоналност. И то в един момент те затискат прозите на ежедневието. Да помисли да си намери нещо в посока, което да ѝ грее душата от него, а не да очаква хубавините само от партньора.

Може би сега пак ше ме емне някой, но аз обичам да си въртя аз, самичка, домакинството, не ми тежи, обичам да го правя за близките си хора. И, не, не съм типичната лелка, смачкана от недоволство от живота си, мъжа, съдбата, понатежала и дуднеща. Суетна съм, грижа се за себе си, чета, имам интереси, работа, която ми харесва. Това не ми пречи да готвя, бърша и пера (да пазарувам и нося чанти). За всичко си има място и време.
Ай, похвалих се, ама това е положението – самоподкрепа за здрав имунитет. Smiley

Общи условия

Активация на акаунт