?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 204 787
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 2 640
  • София
  • Мнения: 12 006
Мъж, с когото имам спорадични сексуални отношения в последната година го излових, че е ходил в друг град инкогнито.
Скрит текст:
Призна, че “ обича две жени“. Едната видите ли аз, а другата – гадже на далече с двукратни посещения в месеца.
Можеше и да не признава и да си продължим така задружно още години. Един вид, изтъкна се колко е честен...
Версията му – че ме е предизвикал да взема решение най-накрая за какво ми е той. Искал бил мен.
Моя версия – даде ми причина аз да съм лошата и да го разкарам, щото на него не му стиска. Според мен съвестта го е загризала. Дали спрямо мен или другата – той си знае.
Да поясня – при директни запитвания от мен за тази година,
той винаги е уточнявал, че е свободен мъж.
Вие как мислите?
Първо, поради неграмотността ти, не става ясно дали имате сексусални отношения от година или от година си го изловила, че "хойка", но както и да е, така или иначе имате отворена връзка, ако имате и толкова /съмнявам се/. Второ - казваш, че човека ясно ти е заявявал винаги, че е свободен мъж. Въпросът е какъв аджеба ти е проблема на теб? Въпрос не прочетох в мнението ти? Или смяташ, че щом някой от време на време си ляга с теб, не бива да поглежда други и то при все, че винаги ти е казвал, че е свободен мъж? Не мисля, че имаш право да изискваш, от такъв не ангажиращ секс, нещо повече, освен ако и двамата не го поискате, но случая не е такъв и човека ти го е казал съвсем ясно.

# 2 641
  • Мнения: X
Въпросът ми е ясен - неговата версия или моята изглежда правдоподобно отстрани.

# 2 642
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Че какво значение има? Нали е бил само за секс и вече си го натирила? Пука ли ти какво мислят хората? Май нещо по-сериозно има тука.

# 2 643
  • София
  • Мнения: 12 006
Въпросът ми е ясен - неговата версия или моята изглежда правдоподобно отстрани.
Твоята версия издиша поради естеството на отношенията ви. Той (според твоите пИсанки) винаги ти бил казвал, че е свободен мъж, т.е. бил е честен (евала, повечето не са такива). Ти си била наясно и си се съгласила да "се виждате" пак. И сега извенднъж изявяваш претенции, че не бил само твой? Ама вие не сте гаджета или половинки, че да имаш такива очаквания. Неговата версия ми е по-правдоподобна, като нищо може да е искал да изревнуваш и да види искаш ли го за нещо повече от спорадичен секс. А не виждам причина да го разкарваш, ако ти харесва и искаш нещо повече, все пак не сте имали връзка и неговото не е изневяра.

# 2 644
  • Мнения: 5 508
Неговата версия е по-правдоподобна. Виждате се спорадично за секс, той казва, че е свободен, ти не претендираш... Изведнъж си го "изловила", държиш му сметка и се чувстваш прецакана, че е признал, че се вижда и с друга. Звучиш като да искаш да те беше излъгал, че да си продължите така с години.
Твоята версия, че искал ти да го отрежеш изобщо не е правдоподобна, а много смешна. Доколкото става ясно, вие нямате никакви отношения извън секса, освен че ти си влюбена в него и сега не знаеш къде да се денеш от ревност и яд.

# 2 645
  • Мнения: 31 780
Въпросът ми е ясен - неговата версия или моята изглежда правдоподобно отстрани.

Не, не е ясен въпрос от първия ти пост.
А ако в този цитат е въпросът ти, то тогава е малко тъп въпрос. Отговорът му какво би ти донесъл?
И какво значи версия? Ти имаш един възглед за отношенията ви, а той друг.
Дори не става ясно какво питаш.
Имаш си другарче за секс. Къде е драмата, не разбрах.
Имаш мухльо, който хем иска отворена връзка, хем пък сега друго.
Би трябвало да си го преценила досега този мъж за какво става.
Ако искаш си го задръж за секс, ако е толкова добър.
Това докато не си намериш по-читав мъж, който е с по-ясни и честни намерения.
Явно нещо те дразни, щом пишеш тук.

# 2 646
  • Мнения: X
Е, защо да не е правдоподобна моята версия? Или пък да е смешна?
Според мен си е съвсем логична. Задълбочили са се отношенията от другата страна. Човекът не иска да излезе "лош" като ме разкара в прав текст. И прехвърля отговорността от решението на мен. Хем той чист, принципен и добър, хем си продължава сериозната връзка, хем запазва моето достойнство - аз да реша.

# 2 647
  • София
  • Мнения: 13 241
По-скоро човекът си държи на свободата от всички страни. И на чистите отношения, които не иска да прескачат креватни те такива. В случая е усетил, че напъваш за сериозни отношения и ти дава възможност да решиш дали остават само със секса или всеки по пътя си.

# 2 648
  • Мнения: 5 508
Не разбирам каква е драмата. Ти си се влюбила и сега си разочарована, че той не е?

# 2 649
  • Мнения: 12 806
Ясно е: той иска да е свободен, декларира се като свободен, но държи на теб, явно ви се получава секса. Комбинира те най-честно с друга мацка, която също обича.
Или те устройва, или не.
Защо този, който къса, да е лошият? Въпросът е дали те устройва такава връзка, а не че този или онзи е лош. Него го устройва, а теб?

# 2 650
  • Мнения: 18 575
Въобще не бих се занимавала с някой, който зад гърба ми спи с друга, ако имам истински чувства към него. Дори и за 1 ден, само да разбера и приключвам.

Ако не съм влюбена и ме устройва по някаква причина - друга работа. Но тогава хич не бих го и разследвала, да прави каквото иска.

# 2 651
  • София
  • Мнения: 35 135
Авторке, не разбирам какво те притеснява.
Че ти го нач*ква за последно без хепи енд ли?

# 2 652
  • Мнения: 35 983
Въобще не бих се занимавала с някой, който зад гърба ми спи с друга, ако имам истински чувства към него. Дори и за 1 ден, само да разбера и приключвам.

Ако не съм влюбена и ме устройва по някаква причина - друга работа. Но тогава хич не бих го и разследвала, да прави каквото иска.

+1

не разбрах авторката влюбена ли е в този мъж и какво очаква от него /по-скоро какво е очаквала от човек, който твърди, че не е обвързан с никоя/
и също за кого е важно кой си е тръгнал първи от една връзка, която не е била точно връзка

разбира се, че е възможно той да предпочита анонимната пред другата, просто анонимната да му е по-удобна, сигурна и т. н. и неговата версия да е вярна, но какво от това? историята не звучи като добра база за адекватна връзка

# 2 653
  • Мнения: 8 937
Дамата май е онези, които изпитват потребност да са прави на всяка цена. Няма значение че в случая това не и носи нищо, очаква тук да я похвалим (от поста не се разбира за какво точно), за да изпита морално удовлетворение.

# 2 654
  • Мнения: 19 935
Е, като го искаш този пеперуд, ми заяви му го, дай категоричност, разкарай другата. Ти нищо не правиш, някакво чук-чук общуване имате и се опитваш да му държиш сметка. Няма как да стане, ако стискаш бузите и чакаш. Щом човекът е свободен, той ще гледа къде повече го искат.

Общи условия

Активация на акаунт