?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 204 748
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 375
  • BG
  • Мнения: 2 173
Да, знам. Чак да хлътвам трудно, но все пак ми беше приятно. Не мисля, че са игрички, просто това в реалността,не може да си влюбен в човек, когото не познаваш добре. На мен пък това ми е странно.

Вече си говори с някакви по- досадни колежки, които му се натягат силно. Явно съм се объркала нещо или съм казала, знам ли. Здраве да е. Не може всички да те харесват по- така.
Кое ти е странното? Че не го познаваш добре, а се влюбваш ли? Но пък, чак да хлътваш - трудно, но пък искаш да те харесват по така...
Те това ако не са игрички, в реалността при това.
Не че е нещо лошо, даже си е супер. Играйкай си.

# 376
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Карбовски сервира поредния "уникат". Пелтечеща лелка, над 40- те дарила на непознат циганин 12000лв. Лишавала детето си, продала брачната си халка. Дори не се е старал да я залива с фалшиви комплименти. Скъпа илюзия. А мъжа и простил разплакан, защото жена му се чувствала застрашена от снимката на циганин и посредствената му просия.....

# 377
  • Мнения: 11 568
И аз тъкмо го изгледах.
Че е глупава постъпката, спор няма.
Но- браво на жената, че застава с лицето си да разкаже.

# 378
  • Мнения: 3 186
Карбовски сервира поредния "уникат". Пелтечеща лелка, над 40- те дарила на непознат циганин 12000лв. Лишавала детето си, продала брачната си халка. Дори не се е старал да я залива с фалшиви комплименти. Скъпа илюзия. А мъжа и простил разплакан, защото жена му се чувствала застрашена от снимката на циганин и посредствената му просия.....
Видях жената - нищо и няма, че да я наричаш пелтек. Лек дефект само!

# 379
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Глупостта не е лек дефект.

# 380
  • Мнения: 3 186
Такива неща не гледам аз. Големи малки дефекти не ме вълнуват.

За пелтечене говориш вместо за постъпките. Не се измъквай.

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 12:40 от tainichka

# 381
  • sf
  • Мнения: 10 153
Т.е. "лелката" си е чатила с някакъв циганин и му е пратила намсиколко пари? Без физическа изневяра? И мъжа й простил?
Честно- бих простила за едното е..., ама да дава пари на някоя - никога! 🤣

# 382
  • Варна
  • Мнения: 36 606
И да си лишаваш детето... Мъжът й е трябвало един хубав бой да й хвърли.

# 383
  • France
  • Мнения: 12 572
Т.е. "лелката" си е чатила с някакъв циганин и му е пратила намсиколко пари? Без физическа изневяра? И мъжа й простил?
Честно- бих простила за едното е..., ама да дава пари на някоя - никога! 🤣
Joy и аз така.

# 384
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
На 40г е жената. Задлъжняла е точно с 12000лв. и ги е дала на мангала. Аз лично по-глупаво нещо не съм виждала. И как му се е вързала, не е истина просто.

# 385
  • Мнения: 3 186
На 40г е жената. Задлъжняла е точно с 12000лв. и ги е дала на мангала. Аз лично по-глупаво нещо не съм виждала. И как му се е вързала, не е истина просто.

Предишното предаване гледай, за да видиш и по-глупаво. Някакъв снася 36 бона на някаква смарайда.

# 386
  • Мнения: 181
Нещата не вървят. Никога не са, но бях измамно щастлива на моменти, обнадеждена и изпълнена с мечти за съвместно бъдеще.
Сега делим един покрив, сметки и общо легло.
Финансова независя от този мъж.
Няма тръпка, няма страст, няма секс, няма желание да разчупим рутината...
Имах тежка седмица на работа, денят ми започва в 9 сутринта и приключва след полунощ, налага се да ряботя извънредно, за да си подсигуря нормално съществуване.
Трудно си стъпих на краката, имах кредит, който слава Богу успях да погася. Не разчитам на никого, родителите ми нямат възможност да ми помагат.
Та, с този мъж сме напълно изчерпани, знам, че трябва да се взема в ръце и да си стегна багажа, но ме е страх... свикнала съм да е до мен в леглото, да знам, че когато се прибера има кой да ме посрещне, макар мълчаливо, без ентусиазъм и с присъщото си безразличие...
Аз не го интересувам нито като жена, нито като половинка. Неведнъж съм търпяла унижения пред приятелите му- колко съм непохватна, как не ме бива, каква съм алкохоличка и наркоманка(защото забележете-изпитвам хронична болка, която налага прием на болкоуспокояващи, явно според него се друсам с тях) има и още, но да не изпадам в подробности. Това му е коронния номер- да изпъква унижавайки ме.
Няколко пъти ме е разплаквал, питали са ме как търпя това унижение и са ми се присмивали , че бил имал непоносимост към мен.
А според неговите приятели, той е най-добрия и точен, нямало като него, просто много били го наранявали тези преди мен и това било защитна реакция...
Наистина, той проблем с другите няма, винаги е готов да откликне, раздава се за хората на които държи и те го приемат такъв, какъвто е.
Не казвам, че е лош човек на против, може би просто аз не съм тази от каято се нуждае.
Моля за малко подкрепа, животът е толкова кратък, а аз съм едва на 22г, страх ме е от това, което ме очаква,страх ме е да остана сама...

# 387
  • sf
  • Мнения: 10 153
Ами по-добре сама, отколкото с боклук като този. Това ли искаш от живота?

# 388
  • Мнения: 1 255
Нещата не вървят. Никога не са, но бях измамно щастлива на моменти, обнадеждена и изпълнена с мечти за съвместно бъдеще.
Сега делим един покрив, сметки и общо легло.
Финансова независя от този мъж.
Няма тръпка, няма страст, няма секс, няма желание да разчупим рутината...
Имах тежка седмица на работа, денят ми започва в 9 сутринта и приключва след полунощ, налага се да ряботя извънредно, за да си подсигуря нормално съществуване.
Трудно си стъпих на краката, имах кредит, който слава Богу успях да погася. Не разчитам на никого, родителите ми нямат възможност да ми помагат.
Та, с този мъж сме напълно изчерпани, знам, че трябва да се взема в ръце и да си стегна багажа, но ме е страх... свикнала съм да е до мен в леглото, да знам, че когато се прибера има кой да ме посрещне, макар мълчаливо, без ентусиазъм и с присъщото си безразличие...
Аз не го интересувам нито като жена, нито като половинка. Неведнъж съм търпяла унижения пред приятелите му- колко съм непохватна, как не ме бива, каква съм алкохоличка и наркоманка(защото забележете-изпитвам хронична болка, която налага прием на болкоуспокояващи, явно според него се друсам с тях) има и още, но да не изпадам в подробности. Това му е коронния номер- да изпъква унижавайки ме.
Няколко пъти ме е разплаквал, питали са ме как търпя това унижение и са ми се присмивали , че бил имал непоносимост към мен.
А според неговите приятели, той е най-добрия и точен, нямало като него, просто много били го наранявали тези преди мен и това било защитна реакция...
Наистина, той проблем с другите няма, винаги е готов да откликне, раздава се за хората на които държи и те го приемат такъв, какъвто е.
Не казвам, че е лош човек на против, може би просто аз не съм тази от каято се нуждае.
Моля за малко подкрепа, животът е толкова кратък, а аз съм едва на 22г, страх ме е от това, което ме очаква,страх ме е да остана сама...

Ако няма дете в тази история,  не виждам причина да прекратиш тази връзка.

# 389
  • Мнения: 17 407

Сега делим един покрив, сметки и общо легло.
Финансова независя от този мъж.
Няма тръпка, няма страст, няма секс, няма желание да разчупим рутината...


Та, с този мъж сме напълно изчерпани, знам, че трябва да се взема в ръце и да си стегна багажа, но ме е страх... свикнала съм да е до мен в леглото, да знам, че когато се прибера има кой да ме посрещне, макар мълчаливо, без ентусиазъм и с присъщото си безразличие...

Не казвам, че е лош човек на против, може би просто аз не съм тази от каято се нуждае.
Моля за малко подкрепа, животът е толкова кратък, а аз съм едва на 22г, страх ме е от това, което ме очаква,страх ме е да остана сама...

Преди да са отпочнали темата за емоционалния манипулатор, сама пишеш, че ти е удобен в съжителство, а и получаваш някакво удовлетворение от присъствието му, поради водещия страх от самота. И да събереш смелост да го напуснеш, как виждаш живота си натам? Как според теб би могла да разбереш кскво искаш, и как ще го постигнеш? Той ли е виновен за това, че ти искаш да живееш с него, и те устройва поведението и отношението му?

Общи условия

Активация на акаунт